GreenBuzz gübre seti kullanımı hakkında bilgi

C

Canna

Guest
Masallah gayet iyi gidiyor dostum, vantilatörü daha calistirma, sicaklikgi 2-3 derece yükseltebilirsen iyi olur, o saksilar neden az toprak kodun, keske agzina kadar toprak doldursaydin. neyse gecti artik. Gerci alttan toprak ilave edebilirsin ama zor olur.

Ata420

Üye
Evet başta eksik kaldı toprağı tam doldurmadım eğer çok zararı olursa alttan doldurmaya çalışırım

ışık açıkken 27-28 derece
Işık kapalı 24-25 derece
Nem %70-90 arasında geziyor

C

Canna

Guest
Dostum o senin bakimina bagli eger hic hata yapmadan hasata kadar gelirsen iyi hasat alirsin, yani daha ilk growun dostum, tabiki bir usta growcu gibi hasat bekleme , ama illa bir rakam istiyorsan en 100 gr kuru, ayiklanmis sadece sömek. Aslinda hic tahmin rakkami yazmam, sonra sen bunu dedin olmadi gibi laf duymak istemedigim icin

Ata420

Üye
teşekkür ederim asla hedeflerim yüksek değil zaten elimden geldiğince iyi bakmaya öğrenmeye çalışıyorum seninde yardımlarınla kızlardan biraz boynu bükük olan hafif sarı renk vermeye başladı ona biraz takıldım

C

Canna

Guest
Dostum sari renk alarmdir, resim yükle bakayim, yetistirme isigi olmadan,

Ata420

Üye
Tamam dostum 10da ışıklar kapanıyor çekip atıcam hemen 18 açık 6 kapalı şeklinde gidiyorum şuan

Son düzenleme:

Ata420

Üye
@Canna
Isı ölçerin olduğu kızı diyorum dostum kontrol edersen sevinirim

C

Canna

Guest
Hayir, 18/6 devam dostum, DLI yani bitkinin günlük almasi gereken isik miktari, eger bu miktari asarsan bitkinin gelismesi olumsuz etkilenir.Ayrica bitkinin karanliga da ihtiyaci var, aligi besinleri yakip sekere cevrip öyle gelisiyor bitki, ve bu isi karanlikta yapiyor.

C

Canna

Guest
Dostum yarim doz semana göre grow gübresine basla, yani semanda verilen miktarin yarisini ver filizlere. 1 hafta sonra 1 lt ye 0,3 ml calmag ver. Sakin gübre miktarlarini kacirma yakarsin filizleri, Eczaneden 10 ml plastik siringalar var al bir tane gübreyi onunla ölc. Yarindan sonra bir müddet yokum, sikinti olursa yeni konu ac ve foruma danis.Mart sonu gibi tekrar girerim foruma.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha *****
  • H happyworld:
    ********* hahahaha
  • U umutsuzlar:
    ***** ***** *** ****** ****** **** ****** ****** ****** ** ***** ******* ****** ******** hahahaha hahahaha *** ********* ****** ** ******** ** ****** * ****** ****** ********* * ******* ********** *** ********* hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ******* ****** ********* ***** *** ****** ****** **** ****** ****** ****** ** ***** ******* ****** ******** hahahaha hahahaha *** ********* ****** ** ******** ** ****** * ****** ****** ********* * ******* ********** *** ********* hahahaha*
  • H happyworld:
    ***** ****** hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha ***** ******** ******* **** ********* ***** ******** ** ******* hahahaha** **** ********** ********* ********** ****** ********
  • H happyworld:
  • U umutsuzlar:
    hahahaha ** **** ***** ********** ***** *** **** ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ********** hahahaha ** **** ***** ********** ***** *** **** ********** **
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha******* *** ******** hahahaha******** ***** *** ****** *******
    ******** *** ****** ***** ***** ****** ****** ******* *** ****** **** ********* ******** ****** ****** ***** *** ***** ******* ***** ***** hahahaha******* *** ******** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* **** hahahaha *** *****
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    hahahaha
    ********* ********* **** **** **** **** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
    ****** ******** ********* ***** ******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ***** ********** *** ***** hahahahahahahaha** hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ******** **** ******* ********* ***** ********** *** ***** **
    Night owl Night owl: **** **** **** ******** **** ******* ********* ***** ********** *** ***** **