Growkent Baskın

benridarkblue

Kıdemli Üye
sabaha karşı bir arkadaşımın başına gelen olay(gerçekten arkadasım )

Sabaha karşı toplamda 7 polisin arkadaşımın evine baskın yapıp magicplanet ve growkent faturalarını gösterip evinde arama yapmışlar arkadaşım ise ocak ayında yani neredeyse 1 sene önce sadece gübre almış evi aramışlar bir şey bulamamışlar aynı saatler de çocuğun 20 km ileride ki köy evine de jandarma baskın gerçekleştirmiş orada da bir şey bulamamışlar . Herkes kendisine dikkat etsin

Vybz Kartel

Müptezel
sabaha karşı bir arkadaşımın başına gelen olay(gerçekten arkadasım )

Sabaha karşı toplamda 7 polisin arkadaşımın evine baskın yapıp magicplanet ve growkent faturalarını gösterip evinde arama yapmışlar arkadaşım ise ocak ayında yani neredeyse 1 sene önce sadece gübre almış evi aramışlar bir şey bulamamışlar aynı saatler de çocuğun 20 km ileride ki köy evine de jandarma baskın gerçekleştirmiş orada da bir şey bulamamışlar . Herkes kendisine dikkat etsin
geçmiş olsun...

Ben de neyime güveniyorsam, hala growkent ten sipariş veriyorum... Son olsun.. Artık nakit çalışacağız.

Arkadaşın aynı dönemde herhangi bir tohum siparişi de vermiş mi kanka? Yani çok manasız, bir eş delil olmalı ( yüklü elektrik faturası, tohum siparişi, telefonda gereksiz muhabbetler, yada kıskanç bir arkadaşın ihbarı vs vs)

Eğer öyle bir delil yok ise, baskın karşılığında ben olsam dava açarım. Satışı yasal olan bir şeyi aldım diye ev mi basılır?

Son düzenleme:

Okso

Üye
geçmiş olsun...

Ben de neyime güveniyorsam, hala growkent ten sipariş veriyorum... Son olsun.. Artık nakit çalışacağız.

Arkadaşın aynı dönemde herhangi bir tohum siparişi de vermiş mi kanka? Yeni çok manasız, bir eş delil olmalı ( yüklü elektrik faturası, tohum siparişi, telefonda gereksiz muhabbetler, yada kıskanç bir arkadaşın ihbarı vs vs)

Eğer öyle bir delil yok ise, baskın karşılığında ben olsam dava açarım. Satışı yasal olan bir şeyi aldım diye ev mi basılır?
Çok haklısın aga yasal birşeyi alıyoruz ve baskın yiyoruz ülkenin saçmalıklarından onlarda biliyo bunlarla esrar yetiştirildiğini ama satmak serbest

Arkadaslar eve sipariş vermeyin gidin bi arkadasinizla alişverişini yap verin arkadasiniza alsin nakit parayla tabi yardimci olucak arkadasiniza nerde yetiştirdiginizi de sölemeyin 2 kişinin bildigi sır sır degildir
Tohum siparişinizdede yine aynı sekil arkadasinixin adina verin ve kargodan alin
Böle sıkıntı olucagini sanmıyorum

benridarkblue

Kıdemli Üye
Tohum siparişi vermemişti arkadaşım evi arayıp bir şey bulamadıklarını 1 tane tohum bulduklarını söyledi içtiklerimden kalmıştır demiş arkadaş ve anlattığına göre polisler bir şey bulamadıkları için fazlasıyla sinir olmuşlar .

2 yıl önce üzerinde bir fişek ile yakalanmış ve kısa bir süre denetime gitmişti kendisi

Vybz Kartel

Müptezel
Tohum siparişi vermemişti arkadaşım evi arayıp bir şey bulamadıklarını 1 tane tohum bulduklarını söyledi içtiklerimden kalmıştır demiş arkadaş ve anlattığına göre polisler bir şey bulamadıkları için fazlasıyla sinir olmuşlar .

2 yıl önce üzerinde bir fişek ile yakalanmış ve kısa bir süre denetime gitmişti kendisi
Büyük saçmalık.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Dün bulunduğum bölgede (tanımıyorum) 1.5kg hazır halde kurutulmuş, 15 kök de yetiştirmek üzere bulunan adresi aldılar.

Biraz önce de bir arkadaşım telegramdan kendi arkadaşının alındığı görüntüleri attı. Yine aynı senaryo ile girip almışlar. Bu iş uzayacak gibi duruyor. Bu hataya düşmüş olanlar önlemini alsın arkadaşalar. Konu ciddi maalesef.

İlhan9010

Yeni üye
Dün bulunduğum bölgede (tanımıyorum) 1.5kg hazır halde kurutulmuş, 15 kök de yetiştirmek üzere bulunan adresi aldılar.

Biraz önce de bir arkadaşım telegramdan kendi arkadaşının alındığı görüntüleri attı. Yine aynı senaryo ile girip almışlar. Bu iş uzayacak gibi duruyor. Bu hataya düşmüş olanlar önlemini alsın arkadaşalar. Konu ciddi maalesef.
Bulunduğun bölge neresi

Okso

Üye

Ben havale ile atmıştım ibana fatura kesilmedi sıkıntı olurmu gidip aldım

İlhan9010

Yeni üye
Ülke genelinde baskınlar başladı evlere direk e faturalardan yola çıkyorlar Herkez dikkatli olsun ansızın bi gece gelebilirler arkadaşlada baskın olmuş şimdi haberini aldım yakalanmış

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Ben havale ile atmıştım ibana fatura kesilmedi sıkıntı olurmu gidip aldım

Bunu bilmek mümkün değil.

Bulmak isteseler bulurlar mı? Elbette bulurlar. Ama mantık çerçevesinde düşündüğüm zaman işlerin FBI ajanlığı şeklinde detaylı ve soluksuz bir araştırma sonucu olmasından ziyade, bir takım işletmelerde bulunan açık adreslerin tespit edilmesiyle gerçekleştiğini düşünüyorum.

hazir sigara yakalandiysa geçmiş olsun büyük sıkıntı çıkmasa içiçigim diyebilirdi ..
valla herkez dikkat etsin elektirige çok yüklenmeyin beyler

böyle yapa yapa, "başkaca hiçbir delil ile desteklenmemiş e-fatura, arama kararı için gereken makul şüpheyi sağlar mı?" sorusunu da tartışmaya açacaklar. sonra hukuka aykırı elde edilen delil nedeniyle beraat kararları yığılmaya başlayınca biraz kafalarını kaşırlar. yine sonra birisi gider hukuka aykırı arama nedeniyle doğrudan bireysel başvuru ile anayasa mahkemesinden manevi tazminat ister, oradan da özel hayatın gizliliğine saygı hakkı ihlal edildi, ev arandı, rezil olundu komşuya diye manevi tazminat çıkartılır verilir. günün sonunda uyuşturucu ile mücadele şovları, "zehir tacirine şok baskın" haberleri, böbürlenmeler, istatistik paylaşımları olur, başka da bir şey olmaz.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
böyle yapa yapa, "başkaca hiçbir delil ile desteklenmemiş e-fatura, arama kararı için gereken makul şüpheyi sağlar mı?" sorusunu da tartışmaya açacaklar. sonra hukuka aykırı elde edilen delil nedeniyle beraat kararları yığılmaya başlayınca biraz kafalarını kaşırlar. yine sonra birisi gider hukuka aykırı arama nedeniyle doğrudan bireysel başvuru ile anayasa mahkemesinden manevi tazminat ister, oradan da özel hayatın gizliliğine saygı hakkı ihlal edildi, ev arandı, rezil olundu komşuya diye manevi tazminat çıkartılır verilir. günün sonunda uyuşturucu ile mücadele şovları, "zehir tacirine şok baskın" haberleri, böbürlenmeler, istatistik paylaşımları olur, başka da bir şey olmaz.

Bunu evinde yapan arkadaşımız yasa ile içli dışlı, ilişkili insanlar değiller maalesef. Elbette birileri vardır, fakat genel tablo bu. Söylediğine çok katılıyorum, hak veriyorum ve etrafımdan birinin böyle bir tavır alması halinde her türlü arkasında da dururum. Fakat var mı bunu yapacak biri?

Ve hatta bunu bir topluluk olarak, evine baskın yapılmış tüm mağdurların bir araya gelerek yapması çok daha büyük ses getirir de, yasa ülkede ne kadar uygulanıyor ona bakmak lazım.

İstanbul

Müptezel
bizzat sordum grow kent e günde 500 kargo çıkarıyoruz bu dediğiniz olsa tr de insan kalmaz dedileralınmadık satmayın vermeyin güzellik yapmayın çcukluk arkadaşım tehdit etti ailenizden başkası bilmesin evinizde oturun keyif yapın DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ bu bitkiyi uyuşturucu sınıfından çıkardı yaklaşık 7 ay önce türkiye de sativax isimli kanser ilacı reçete ile satılmaya başladı adım adım legal e gidiyoruz sadece satmayın vermeyin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!