Growkent Baskın

Kanka

Administrator
Yönetici
Bızde beklemezdık agacım ama 2 senedır çok adam topladılar bı cogu buraya gerı geldı durumları anlattı çokta şaşırmamak lazım , nasıl bir yontem uygulayabılırlerkı eş zamanlı için

Ü

Üye silindi 34764

Guest
Ben tüm seti arkadaştan elden aldım 1 sene önce bi gübre almıştım aldığım siteyide tam hatırlanıyorum bile ben bile tripteyim..

Kanka

Administrator
Yönetici
Ben sahibindenden kabin alanın evine polis gelmesini okuduktan sonra sponsorlar haricinde internet alışverişini kestim

Ü

Üye silindi 34764

Guest
Çok sıkıntı bu muhabbetler yeni anayasa muhabbeti geçiyor yasallaştırsalar bari bastırsakta ama çok zor daha bugün bursa balıkesirde baskın yapmışlar bakıyorum hep cigaralık hiç kimyasal yok komik

Merhaba ilk growum olacak ve tüm seti growkent den İnternet üzerinden kendi adıma satın aldım.
Öncesinde trafik cezam bile yok. Endişelenmeye başlamalımıyım. Memuriyetimi kaybetmeyi göze alamam.
Boş bir paranoyaya kapılıp sistemi bozmakta istemiyorum iki tohumum filizlenmeye başladı bile.
Sizce gereksiz bir paniğe mi kapıldım
Gereksiz paranoya kardeşim daha önceden uyuşturucu sabıkan yoksa alabilirsin boşuna tribe girme ayrıca yakalansa çn bile kş öyle birşey olmaz 2 bitkiye kadar denetimli serbestlik alırsın net bilgi growkent alakası yok bu işin ama kimse anlamıyor uyuşturucu sabıkan varsa vu işlere bulaşma

Şakkir

Kıdemli Üye
Karda yürüyün izinizi belli etmeyin. Bu işler her zaman cash dönmeli. Yoksa biriktir öyle gir. Kart mart kullanmak kendine zarar, hiç eder.

Thornado

Kıdemli Üye
Gereksiz paranoya kardeşim daha önceden uyuşturucu sabıkan yoksa alabilirsin boşuna tribe girme ayrıca yakalansa çn bile kş öyle birşey olmaz 2 bitkiye kadar denetimli serbestlik alırsın net bilgi growkent alakası yok bu işin ama kimse anlamıyor uyuşturucu sabıkan varsa vu işlere bulaşma
Dostum zaten dayanamadım tohumları patlattım sistemi kurdum ellerinden öper kızlarım bir haftalık oldu. Şimdilik kapıya dayanan olmadı

Dostum zaten dayanamadım tohumları patlattım sistemi kurdum ellerinden öper kızlarım bir haftalık oldu. Şimdilik kapıya dayanan olmadı
Sadece bu olaydan en yakınına bile bahsetme yeter 2 kişinin bildiği sır degildir ben yıllardır alışveriş yapıyorum ne gelen var ne giden o yüzden için rahat olsun kızlara iyi bak dumanın bol olsun

Cheff33

Yeni üye
Abi ışık sıkıntı gübre sıkıntı toprak sıkıntı kabin sıkıntı midemiz de mi büyüteceğiz bunu anlamadım ki? Hadi kabini bez mez çözdük hadi gübreyi de gittik aldık yada bir şekilde hallettik diyelim. Abi ışığı naısl çözeceğiz torch dışında alternatif kalmadı ki? Bu mevzu sadece gübreden olan bir mevzu değil bence bu işin içine karbon ışık kabin büyük rol oynuyor. Tabi yetiştirip sağa sola söylemiyorsanız. Ayrıca ben urbanın ticari sicil kaydına baktım e devletteen mesela ankara şubenin yetkilisinin tc kimliği 0 ile başlıyor bildiğim kadarıyla 0 la tc başlamıyor. Ayrıca gidip growshoplardan elden aldığında içeri de bir güvenlik kamerası 1080p yeter yüzünü alsın bitti, her türlü bulurlar seni. Devletten bahsediyoruz istediğin de o kadar güzel çözüyor ki mevzuyu. Ben growkentden urbandab yada elektrozoom dan aldım başıma bişey gelmedi diyen varsa yeşillendirirse sevinirim saygılar

plansmanmoruk

Yeni üye
Abi ışık sıkıntı gübre sıkıntı toprak sıkıntı kabin sıkıntı midemiz de mi büyüteceğiz bunu anlamadım ki? Hadi kabini bez mez çözdük hadi gübreyi de gittik aldık yada bir şekilde hallettik diyelim. Abi ışığı naısl çözeceğiz torch dışında alternatif kalmadı ki? Bu mevzu sadece gübreden olan bir mevzu değil bence bu işin içine karbon ışık kabin büyük rol oynuyor. Tabi yetiştirip sağa sola söylemiyorsanız. Ayrıca ben urbanın ticari sicil kaydına baktım e devletteen mesela ankara şubenin yetkilisinin tc kimliği 0 ile başlıyor bildiğim kadarıyla 0 la tc başlamıyor. Ayrıca gidip growshoplardan elden aldığında içeri de bir güvenlik kamerası 1080p yeter yüzünü alsın bitti, her türlü bulurlar seni. Devletten bahsediyoruz istediğin de o kadar güzel çözüyor ki mevzuyu. Ben growkentden urbandab yada elektrozoom dan aldım başıma bişey gelmedi diyen varsa yeşillendirirse sevinirim saygılar
elektrozoomdan 1 seneyi aşmıştır alışverişim oldu, çok şükür başıma bir şey gelmedi. Grow marketlerden gidip elden nakit ile alışverişimi hallettim hep

paşo

Yeni üye
Valla yorumları okurultan sonra tribe girdim 1 ay önce başladığım growumu kestim attım. Malzemeleri kredi kartı ile ve kendi adresime söylemiştim mecburen. Ben polislerin elektrik dağıtım şirketinden bilgi aldıklarını düşünürken growkent gibi sitelerden bilgi aldıkları hiç aklıma gelmezdi. Çok sıkıntı bi durum.
ah ahhh hissettim acını güncelleme ekleyebilir misin ordaysan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • Almora Almora:
    ***** hahahaha* ******* hahahaha** ********* ********* **********
  • Almora Almora:
  • G ganjasevdalısı:
  • Almora Almora:
    ******* hahahaha *******
  • kkush kkush:
  • Almora Almora: