Growuma müdahil olacak Kankalarım var mı?

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Sigaranın etkisini çok değiştiremezsin sadece verim konusunda sıkıntı yaşarsın ama @IcBlue kankanında dediği gibi bence burdan döner bu iş şuqn tqkvime göre çokta geride sayılmazsın fakat müdahale etmezsen buradan ileriyede gitmez bu iş

Vybz Kartel

Müptezel
Sigaranın etkisini çok değiştiremezsin sadece verim konusunda sıkıntı yaşarsın ama @IcBlue kankanında dediği gibi bence burdan döner bu iş şuqn tqkvime göre çokta geride sayılmazsın fakat müdahale etmezsen buradan ileriyede gitmez bu iş

Sabah ola hayrola kanka.

Elimde taze gelen bir solucan gübresi var. Onu da kullanıp birşeyler deneyeceğim bakalım..

Bitki büyümesi yavaş da olsa, dallardaki büyümeyi görebiliyorum. Bu yüzden kıyamıyorum da.. Sadece yaprakların sürekli aşağıya bakması vede bitki boğuluyor gibi yapraklarda damar şeklinde morarmalar beni endişelendiriyor. Tabi bir de kokmaması.

Xcd

Astral
Selamlar kanka
Bende 1SLH 4Jack photo var
Biobizz
Root juice
CalMag
Fishmix
Acti vera
Bio heaven
Bio grow
Bio bloom
Topmax
Algamic
Bu besinler var full gübreli sulama devam ediyorum 0,5lt - 3lt - 8lt - 25lt saksılarla transplasyon yaparak ve her değişimde great white mikoriza ekleyerek ilerledim şuan 37.gün ve 50-60 gün vegde tutup blooma alıcam bende ekstra olarak bloma geçince solucan ve toz yarasa gübresi kullanıyorum
Bu guanakalong ürünü alsam dahamı mantıklı olur dersin birde hangi dönemde kaç litre toprağa ne ölçüde uyguluyorsun ilgin alakan için şimdiden teşekkür ederim iyi growlar bol hasatlar kanka
tmm sende zaten yeterince fazla ürün var mikorizanda var bunların haricinde birşey almana gerek yok elinde olan gübrelerden devam et çiçeğe aldığında keçiboynuzu özü takviye edersin

Vybz Kartel

Müptezel
Kanka yazını okudum senin sorunun sıkı toprak başka birşey değil toprağı o kadar basarsan kök ilerleyemez sen çiçeğe mezar yapmışsın resmen
kankacım benim ortamsal şartlarının haricinde önerilerim olacak, ben outdoorcuyum zaten çok anlamam o yüzden kabin sistemi normlarından. öncelikle photoperiod bitkilerin strese auto bitkilerden daha dayanıklı olduğunu söyleyebiliriz, bu da umut kaybetmeden deneyebileceklerinin potansiyelini hatrı sayılır
Bugün öyle saksıyı değiştireyim dedim, ufak ufak çıkardım ve topraklarını dökmeye başladım. Aman Allahım, bir de ne göreyim. 2 gün önce verdiğim 500 ml su, kök bölgesinde olduğu gibi duruyor. Sıkmış kökü bırakmıyor. Bitki hiç besinleri alamamış ve su içmemiş oluyor bu. Bu ne demek oluyor, ben üstten parmağı 5 cm sokum baktığımda kuru ve besliyorum bitkiyi, oysa ki kök bölgesi her zaman nemli imiş.

Uyuz oldum vurdum bıçağı, bir saksıdan bir el arabası toprak çıktı :)

Sonrasında bugün gelen Plagron light mix ( ne güzel toprakmış, taakıldım biobizze a....... kjfkjfh ) ile 5 litre perlit, 4 litre de solucan gübresini harmanladım. 57-58 litre bir karışım elde ettim.

Öncesinde 2 saksıya 50 litre biobizz light sığdırmıştım. Bu defa aynı boyutta 3 saksı güzelce doldu, 4-5 litre de arttı :)

3 * WW auto deneyeceğim. 3 farklı gübre kullanacağım, bu 4. deneme olduğundan, daha fazla dayanacak gücüm yok, en azından bir bitki olmalı :)

Cheff33

Yeni üye
Kardeşim umarım Buda başarılı olur kendi beklentince.
Benim naçizane tavsiyem Türk olan elemanlardan uzak durmak otur ye iç misafir et ama ticaret yapma Hollanda dan tohum aldım 1 tanesi kırılmıştı fotoğraf attım gülerek cevap verdim talep etmedim bir şey adamlar aynı adrese 5 tane gönderdi daha 1 haftalık mevzu bizim sponsorlar ulan erkek çıkan bitkiler var tohumdan çıkamayan var bi daha ki sefere telafi ederiz diyorlar :D lazım değil aldım 300 gr kuru bakıyom keyfime mevzu kalite eksikleri maalesef. Velhasıl kelam grow shoplarda böyle kalite eksikliği yaşıyor. Şeker pancarı kaynatılıp gönderiliyor. Kırmızı şeker pancarı Görüşüm bu kendimizi teşir etme gibi hastalığımız yok çok şükür forum kaygım da yok
Sponsorlar dandik çok dandik değişmesi lazım
Grow kent mrow kent de hikaye Amazon dan al keyfine bak
Hocam sizin tohum aldığınız sitenin adresi nedir yardımcı olabilir misiniz?

Grow Muhabbetleri
Help Users
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!