[GUBRE KULLANIM VE SULAMA TABLOSU] Advanced Nutrients [Gübre]

Burjuvas

Yeni üye
Çok teşekkür ederim hocam, çorbacı tohumu attım 2 tane tecrubelenmek için, photodur diye tahmin ediyorum o yüzden veg süresini uzun tutacağım için tabloyla birebir gitmem mümkün olmayacak, ama hangi gübreyi, ne kadar, ne sıklıkla gibi sorularıma çok iyi cevap oldu. Eline sağlık.

istr

Ordinaryüs
Çok teşekkür ederim hocam, çorbacı tohumu attım 2 tane tecrubelenmek için, photodur diye tahmin ediyorum o yüzden veg süresini uzun tutacağım için tabloyla birebir gitmem mümkün olmayacak, ama hangi gübreyi, ne kadar, ne sıklıkla gibi sorularıma çok iyi cevap oldu. Eline sağlık.
Veg süresi uzadıkça vegin son haftaki besinlerle devam edebilirsin bloom a kadar,

Tea+90

Yeni üye
anladım. Peki şimdi agaç kendine geldı meyveler olustu şişiyor . Bloom gunresıne dondum. Lıstede 5 ml yazıyor. 1 lty 5 ml koyunca yetıyormu yoksa sakaı 18 litre çiçek 70cm bodur. Buna 1 lt ye 5ml yetermı 2 litreye 10 mu vermelıyız? Yoksa 1 lt 5ml yada 2lt 5 ml mı koyalım. Cunku 1 lt topragın tamamına ulaşamıyor

Tea+90

Yeni üye
Bide alt yaptaklar sarardıydı. Kurumus. Onları koparıyımmı yoksa kendı kendıne dusmesını beklemelımıyım. Agac ıyı meyveler ust yapraklar ıyı hastalık renk bozuklugu meyvelerde herhangı bı sorun gozukmyor

istr

Ordinaryüs
anladım. Peki şimdi agaç kendine geldı meyveler olustu şişiyor . Bloom gunresıne dondum. Lıstede 5 ml yazıyor. 1 lty 5 ml koyunca yetıyormu yoksa sakaı 18 litre çiçek 70cm bodur. Buna 1 lt ye 5ml yetermı 2 litreye 10 mu vermelıyız? Yoksa 1 lt 5ml yada 2lt 5 ml mı koyalım. Cunku 1 lt topragın tamamına ulaşamıyor
Bro sulama miktarını bitkin belirleyecek, 2 litre su döküyorsan 1 lt ye 5ml koduğun şeyi 10ml koyarsın evet.

Bide alt yaptaklar sarardıydı. Kurumus. Onları koparıyımmı yoksa kendı kendıne dusmesını beklemelımıyım. Agac ıyı meyveler ust yapraklar ıyı hastalık renk bozuklugu meyvelerde herhangı bı sorun gozukmyor
Budama yapabilirsin görsel görerek fikir vermek daha iyi olur

Big bud hıc almadım. Bloom la beraber önümüzdeki salı liteye göre green sense kullanmayı dusunuyorum.big bud da almalımıyım ?
zorunlu değil, faydası belli, kullanırsan güzel olur

Tea+90

Yeni üye
Bro sulama miktarını bitkin belirleyecek, 2 litre su döküyorsan 1 lt ye 5ml koduğun şeyi 10ml koyarsın evet.

Budama yapabilirsin görsel görerek fikir vermek daha iyi olur

zorunlu değil, faydası belli, kullanırsan güzel olur
Telegramın varsa atıyım ınternete yukleyınce bı sakatlık cıkacak dıye tırsıyorum açıkcası

Tea+90

Yeni üye
O en dipteki sarıları alabilirsin knk
Yarın halledıyım onuda. Bıg bud un ıcerıgıne baktımda plagronun bıg bud u yok sanırım. Green sens da heralde aynı gıbı. Sen ıkı gubreyıde daha once kullandınmı yada plagranla baska bı markanın bıg budunu karıstırdınmı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********