Hasat Grand Daddy Purple (Auto)

Narkotik

Üye
25/07/2020
Bı baktım ki tohumlar kök vermiş peçetede
Gece gece hemen girdim işe ektim güzelliklerimi hayırlısı olsun
Bismillahirrahmanirrahim...

Kullandığım gübreler
Sensi Bloom A&B
Overdrive
Bud Candy
Biobizz Leaf Coat
@Ripley'sOG kankamizin bizler için çevirisini yaptığı ve tavsiye ettiği Tang çizelgesini baz alarak gübreleme yapıcam

Toprak ve saksilarim ise
2 tane 11 lt bez saksıda light mix ve Coco karışımı var
1 tane 7 lt bez saksıda çicekçiden aldığım toprak var ec değeri düşük içinde coco var paketinde öyle yazıyordu
2 tane 7.5 lt normal saksı var toprak yukarıdaki ile aynı. Hepsinin içinde perlit ve vermikülit var.

28/07/2020
Moruk 3 gün sonra 2 tohumum baş gösterdi fakat bez saksılarımda hala bir gelişme yok bi sorun teşkil eder mi dün toprağı islatamadim uyuyakalmışım sabah ezanında gidiyorum yanlarına
@Ripley'sOG
@TohumsuzEsrar

Canımı sıkmaya başladılar kök saldırdım 3 gün oldu kafayı çıkarmadılar bir şey olursa üzülürüm valla

29/07/2020
Sulama yaptım kafalarına 5lt pet şişelerden geçirdim nem yapsın diye 2 bitkim gayet sağlıklı 3 bitkimin de bugün yarın baş vereceğini tahmin ediyorum dualarım o yönde bakalım neler olcak

31/07/2020
3 tane topraktan çıkmayan kızlarım çıkmışlar fakat yaprakları yok nedir bunun sebebi büyürler mi? Degeneticaya danistim büyürler sıcaktan koruyun yeter dedi.

03/08/2020
Maalesef 2 bitkiyle (GDP) yoluma devam ediyorum Critical Kush yalan oldu ona çok üzüldüm. Gübreye daha başlamadım bir daha ki sulamada başlıcam.
Şuan durumlar böyle.

10/08/2020
Moruk gübreye başladım büyüdüler bi değişik büyüyorlar yaprakları falan anlamadım bu gece yakından bi inceliycem çok cılız ve yapraksiz kaldılar anlamadım mümkün mertebe yanlarına gitmek istemiyorum dikkat çekmeme amacıyla şehrin ortasında outdoor yapıyorum **** :Dd diğer sulamada güvercin şerbeti vercem görüşmek üzere

14.08.2020
Güvercin boku arayışındayim hala kankalar inşallah coşar bitki yapraklanir

Boku buldum ortalama 10 gün sonra veririm çiçeğe geçmeden

18/08/2020
Sulama yapıldı bi bitkimin alt yaprakları sarardı çözemedim neden saksı devrilmisti 3 gün öyle kaldı düzeltemem doğa ana lst yaptı knka :Ddgece hallettim cuma cumartesi de güvercin şerbetini vercem eğitime de başladım

22/08/2020
Güvercin şerbeti hazır before aftera hazırlıkli olun kankalar ben de cok merak ediyorum neler olacak
Güvercin şerbeti yapmak isteyenlere tavsiyem yapmayın ****. Bu kadar kötü kokabilen başka bir şey daha olamaz öyle bi iğrenç kokuyor ki yok böyle bir şey **** burnuma atlet maske alayını geçirdim direk kokusunu alırsanız kusarsiniz kusmayana Tohum göndericem mk öyle iddalayim inşallah bomba gibi yapar kızlarımı

28/08/2020
Beklediğim bir büyüme oranını yakalayamadım açıkçası ilk Auto denemem beni hiç memnun etmedi 1 ay oldu somekk oluşturacak dalı bile yok so 2 gündür büyümesini beğendim sadece mümkün mertebe stress yaratmamaya çalışacağım lstye son versem mi diye düşünmüyor değilim bilmiyorum her yerden yaprak çıkıyor bitki karıştı bi budama yapılması gerekecek ama Autoya nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum inşallah hasatimi geciktirmez şuan durumlar bu şekilde

31/08/2020
2 günde güzel bi büyüme kaydetti hoşuma gidiyor lstye son verdim neden bilmiyorum çıkartasim geldi telleri çıkardım kafayı egerim ama yine 2 3 gün bi saldım kendine gelsin güzel şuan beğendim

04/09/2020
Kabloları çıkarınca çok iyi bi büyüme sağladılar şaşırdım valla ****

06/09/20
Evime döndüm moruk fındıkla uğraşıyordum memlekette kısacık süre de nasıl büyümüşler anlatamam çiçeğe de girdik hayırlısıyla kabloları tekrar bağladım lstye devam mk çıkararak çok yanlış yapmışım hemen düzelmisler mk 5 gün sonra Bud Candy ve Overdrive başlıyorum şuan 40. günündeler takılıyoz moruk iyiyiz böyle :Dd

12/09/2020
Kankalar Overdrive ve Bud Candy başladım bitkiye çok tatlı gözüküyorlar evladım gibiler kuran çarpsın aşık oldum bitkilere :Dd

15/09/2020 - 21/09/2020
9 gündür sulayamiyorum değişik bir şekilde eksiklik belirtisi de göstermedi ince ince bir kaç yağmur yedi sadece ayrıca moruk büyümüyor bu somekler güneşte gitti artık yarra yedi bu arkadaş napcam bilmiyorum

22/09/2020
Kızlarıma arkadaş geldi 1 Auto GDP değil bi arkadaşa hediye vermiştim geri aldım bakamadı suladim gece 2 de hemen büyüseler de kessem **** şehrin orta yerinde grow yapıyorum ağacın yanından her gece bekçiler geciyo :Dd

01/10/2020
Çok sıkıntıdayım Marmara'da güneş açmıyo **** sisiremedik somekleri hasadı böyle alcam galiba flusha ne zaman başlasam ki 62. Gün bugün
Ooffff offf

16/10/2020
Sıkıntı falan yok artık ama sömeklerim şişmedigi için mutsuzum bu gece keçi boynuzu özü başlıcam bitkime haftaya da keserim kurumaya alırım.

24/10/2020
Hasat bu kadar kankalar Allah bereket versin emeği geçenlere teşekkürü borç bilirim
@Ripley'sOG @TohumsuzEsrar @papik @Caca35 @silas34 @Aemili31
Teşekkür ederim kankalar

Son düzenleme:
R

Ripley'sOG

Guest
Kanka o sekilde filizlenme niye yapıyorsun nem sağla kanka baslarina pet geçir o sicak havayı yedirme onlara gündüz toprakta haslanmistir

Yylmzz

Yeni üye
Kanka başverdimi çıkmayan tohumlar bende senle aynı zamnda ektim hala hareket yok sanşımı seveyim bugün yeni bitane patlatmaya çalışcam

Narkotik

Üye
Kanka başverdimi çıkmayan tohumlar bende senle aynı zamnda ektim hala hareket yok sanşımı seveyim bugün yeni bitane patlatmaya çalışcam
En son 2 gün önce gittim yanlarına knka bilmiyorum bugün gidicem sürekli yanlarında olamıyorum sulayip toz oluyorum umarım baş vermiştir ama sanmıyorum knka derine ektim herhalde başaramadı ama 3ününde çıkmaması garip geldi

Aemili31

Müptezel
Kankam anladığım kadarıyla tüm saksıyı suluyorsun azar azar bitkinin çevresine dökerek sulamayı dene kökle suya ulaşmaya çalışırken büyür ve gelişir

Aemili31

Müptezel
Bitki henüz çok küçük kanka 500 ml sulasanda yeter serpildikçe 750ml yaparsın sonra yine üzerine 250ml eklersin

Sg35

Üye
Kankam bende güncelledim. Senin ortam koşulları pek iyi değil sanırım. Uzun sürecek gibi görünüyor, bellide olmaz bianda hızlanabilir. Boynunu bükme.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    hahahaha ****
  • Night owl Night owl:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    +1
  • A acemiöğrenci12:
    ******* *** ** ******* hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ***** ** **** ****** hahahaha ** *** * ***** *** ******** ******
  • Night owl Night owl:
    ****** ** ***** ***** ** ******** ********* ****** **** ***** ********* *******
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* **** hahahaha
  • D despotdes:
    ***** *** ***** ***** *** **** hahahaha** ***** ********* *** ********** ****** ********** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    **** ** hahahaha ***** *** ***** ***** *** **** hahahaha** ***** ********* *** ********** ****** ********** ****** ****
  • D despotdes:
  • Night owl Night owl:
    *** * ***** *** *** hahahaha** ******* * ***** ******* ***** ***** *********
  • Night owl Night owl:
    ********* ***** **** ********* *** *** ***** hahahaha*
  • D despotdes:
    ****** ******* ********* *** ** * ******** ****** ***** ******* hahahaha**** ***
  • Night owl Night owl:
    hahahaha*** ******* ******** ***
  • Night owl Night owl:
    ******** ******* hahahaha** ****** ******* ********* *** ** * ******** ****** ***** ******* hahahaha**** ***
  • Night owl Night owl:
    ******** * ********** * ***** ******* *** *** hahahaha***
  • D despotdes:
    hahahaha**
    +1
  • A acemiöğrenci12:
  • Night owl Night owl:
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** hahahaha* *** *****