Hasat Grand Daddy Purple (Auto)

Kanka

Administrator
Yönetici
Gayet güzel bir iş çıkıyor kanka , bu aralar fosfor sonrasında potasyum yuklenebılırsın , aradan gelen dallar bıraz uzayacak , onların eğitimini sıkı tut ipin ucunu kaçırma kanka güzel yol verirsen sömeklere çok güzel bir hasat çıkacak , dumanın bol olsun.

Kanka sanki overdrive yerine big bud mı kullansan ? Overdrive son 2 hafta kullanılmalı. Su aşamada carboload ve big bud daha doğru olur diye düşünüyorum. Bu arada bende de 2 GDP var ;)

Narkotik

Kıdemli Üye
Kanka sanki overdrive yerine big bud mı kullansan ? Overdrive son 2 hafta kullanılmalı. Su aşamada carboload ve big bud daha doğru olur diye düşünüyorum. Bu arada bende de 2 GDP var ;)
kankam zaten 45. gününde verdim 60. günde kesicem son 10 günde flush zamanı overın tam zamanı zaten tang cizelgesine gore veriyorum

Sg35

Üye
Kankam canini sikma elinden geleni yaptin sen. Bundan sonra bi indoor yapsanda keyiflensek soyle :)

R

Ripley'sOG

Guest
bu hava şartlarına rağmen yinede ideal acısı ındoorda cıkarırsın knka

Narkotik

Kıdemli Üye
Eeee eğlendir Narko bizi görüntü gram tat koku kafa nasıl
Kanka kokusunu sana anlatamam o kadar tatlı o kadar güzel ki miktar olarak az ama koşullar bu kadar el verdi şehrin ortasında Esrar büyüttüm hiç yoktan iyidir dün gece inceden bi tadım yaptım kurutup boğazıma hiç takılmadan yağ gibi akıyor - kafası da yormuyo ama bi kurusun öyle karar vercem buna - sigara Esrar içtiğimi hissetmiyorum bile gayet güzel tadında.

Sg35

Üye
Hayi
Kanka kokusunu sana anlatamam o kadar tatlı o kadar güzel ki miktar olarak az ama koşullar bu kadar el verdi şehrin ortasında Esrar büyüttüm hiç yoktan iyidir dün gece inceden bi tadım yaptım kurutup boğazıma hiç takılmadan yağ gibi akıyor - kafası da yormuyo ama bi kurusun öyle karar vercem buna - sigara Esrar içtiğimi hissetmiyorum bile gayet güzel tadında.
Hayirli olsun kankacim ben de alali bir hafta oluyor. Insanin kendi yaptığı gibisi yok gercekten. Ben killandim kapadim konuyu :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ********* ******** ****** ******* **** ******** ********* ******* ****** ******** ********** ***** ***** ***** ******** ********* ******** ********* ********** ****** ***** ** hahahaha**** ********* *** ****** ***** ***** ***** ***** ***** * ***** ******** ***** ******** ***** ******* * *** **** ******** ***** ****** ***** ******* ***** * **** ******** **** ***
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ********* hahahaha ***** ********* ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ******* ****** ********* ********* ********** ** * ***** ***** hahahaha **** **** ****** ******* ***** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** **** ***** hahahaha** ***** ******* ********* ***** ***** ***** ******* ***** ***** ***** ****** **
  • S SuperKafa:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** ***** ******** *** ****** ** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******* ***** ** *** ****** ** **** ****** hahahaha* ** ********* ***** ****** ******* ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha ****** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha* *** ******** ***** ** hahahaha* ****** *** *****
  • S SuperKafa:
    ******* hahahaha* ******** ** ***** ********* ***** ********* ******* ******* ***** ** **** hahahaha* ********* ********* ** *** ** *** ********** ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* **** ***** ***** * ******* *** ***** ***** ********* ***** * ****** ***** hahahaha ********** ***** ***** *** ***** ******* *** ***** ***** ***** **** ***** ****** ********** ******** ***** ***** ***** ***** ** *****
  • S SuperKafa:
    *** **** ******* **** ******* *** hahahaha **** ******** hahahaha**** ****** **** **** **** hahahaha**
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* **** hahahaha* ** *****
  • S SuperKafa:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** **********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** ********** **** ****** ***** *****
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
    * ** ****** ****** *** ****** ****** hahahaha* ********* ****** hahahaha* *********
  • S SuperKafa:
    +1
  • S SuperKafa:
    ******** ********* hahahaha*** ****** ******
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* ****** **
    ErdemRS6 ErdemRS6: ********* ****** **