Hasata ne kadar kalmış ?

Bence olmuş kanka flus atıp kurudugu VS düsününce 1 hafta en az o yarım seffaf olan yerler bile beyaza döner bence flush atmanın tam zamanı

Woppy

Ordinaryüs
Knk birde bitki üstünde cekemedim ortalarda bi daldan koparıp sabit biyerde anca cekebildim daha üst dallarıda var bakamadım sabitleme konusunda bu mikrop cok hassas.

Woppy

Ordinaryüs
Sömek kopardım cektim ama görüntü seker yapragı gibi netlestrmek ayarlamak cok sor şimdi işteyim eve gidince ayarlayıp düzgünce cekmeye calıscam knk aksama bırdaha degerledirşrşz

Ü

Üye silindi 23063

Guest
Dostum hazır görünüyor ama fotoğraf net olmadığı için kesin bir şey söylemek hata olabilir. Eğer kafası yüksek olsun diyorsan fazla bekletme ama o kadar yüksek olmasın rahatlatma etkisi daha baskın olsun istiyorsan biraz daha bekle. Yaklaşık 2 hafta içinde amber rengine dönmeye başlarlar. Ne kadar çok amber o kadar az yüksek kafa gibi düşünebilirsin.

Ü

Üye silindi 22922

Guest
bende böyleyken çok çok bekledim daha çok @saddiva dediği gibi rahatlatıcı etkisi daha fazla oldu vücut olarak

Woppy

Ordinaryüs
Bende öyle düşünüyorum son gübreli suyu yarın verip kuruyunca flush atmayı planlıyorum ama eve gidince daha net fotolar cekecegim birde o zaman degerlendirelim knk

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Benim bilgisayarımda resimler yarım açılıyor çok fazla göremesem de henüz hani o rakı dediğimiz kıvamda değil .... bayağı şeffaf ve içi boş yanlış görmüş olabilirim :) lakin iyi bir çekimle evet sömekten daha iyi bilgi verecektir bence acele etme bildiğin süt olacak hepsi arkadaşım sütlü olduğunda flaş yap ... zaten kuruma döneminde %10 amber olsa ki oda iyi bir şey gerçi zevke kalmış ben %20 veya 30 arasında seviyorum karar senin dostum bence akşam eve gelip trichomeler hakkında biraz daha bilgi edin bu konuda hepimiz kadar senin de bilgili olduğunu düşünüyorum artık internet var biliyorsun tam sütlü enerjik %30 artık kanepe kilidi falan filan.... kendine iyi bak dostum bol hasatlar diliyorum....

Woppy

Ordinaryüs
Knk bende sadak sayıyorum istedmede yok harmanım arada tırtıkladım bi iki Harmanlı gitti bu ilk growum degil trıkom nedir ne ol alı bilgi sahibiyim ama Harmanlı ve sabırsızlıkla dolayı baska bi gözün görmesini istedçm bana kalırsa suan vakti var daha sömekler cılız kalınlıgı en iyi sömegin 3 cm civarı daha dolar diye düşünüyorum bu beyaz görünenlerde ısıkla alaklı bence daha sefaf cok odaklayıp net cekemedim 1000x zoom azizliğine ugradım diyelim aksama foto atarım kesin net fotolar. Suan olması işime gelmez cok zayıf daha okadar emek var beklemeye razıyım :)

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Knk bende sadak sayıyorum istedmede yok harmanım arada tırtıkladım bi iki Harmanlı gitti bu ilk growum degil trıkom nedir ne ol alı bilgi sahibiyim ama Harmanlı ve sabırsızlıkla dolayı baska bi gözün görmesini istedçm bana kalırsa suan vakti var daha sömekler cılız kalınlıgı en iyi sömegin 3 cm civarı daha dolar diye düşünüyorum bu beyaz görünenlerde ısıkla alaklı bence daha sefaf cok odaklayıp net cekemedim 1000x zoom azizliğine ugradım diyelim aksama foto atarım kesin net fotolar. Suan olması işime gelmez cok zayıf daha okadar emek var beklemeye razıyım :)
Aynen öyle dostum emeklerimize yazık sen de benim gibi tüm vaktini o odada harcıyorsun seni bilmem ben öyleyim tuvalette yetiştiriyorum kızları her mutfağa gittiğimde açıyorum tuvaleti koyuyorum tabureyi seyrediyorum :) çayımı orada içiyorum evet katılıyorum bende senin gibiyim bir şey olsa arkadaşlar yardım diye hemen buraya koşuyorum hepimizin bir bildiği bir bilmediği var .. Bir ben değil tüm gözlerden bir bakış ve yorum istiyoruz ve bu bazen çok çok işimize yarıyor yoksa bu form sitesinde olmazdık ... Senin sömekler iyiymiş benimkiler 1 cm falan :) ama saksılarım küçük 3 lt bir bitsinler diye bekliyorum hepsi çorbacı tohumu 10 tane diktim 7 tane dişi oldu sponsor firmadan da tohum aldım şu mendeburlar bitse dikeceğim o yüzden fazla ilgilenmiyorum 12/12 ışıktayım sence onları pencere önüne koyup autolardan 1 tane ekip düzgün bir yetiştirmemi yapsam daha bunların olmasına 1 aydan fazla var toplam 7 saksıdan 30 gram çıksa Allahlım şükürler olsun diyeceğim... Ne dersin kötü olurlar mı birden 12/12 kesilecek pencere önüne koyulacaklar .... Bak bende şu an senden yardım istiyorum :)

Woppy

Ordinaryüs
:) bence ısıgı kesersen kötü olurkur pencere önünde suan ki iklim sartlarını yakalayamaz lar eger o kadar gözden cıkartmayı Düşünüyorsan ve WC de yer varsa ısığın altını bosalt bunları saga sola cek ısığın altında tohumları patlat derim ama aynı yerde zor olur sahsen ben de öyle bi hata yaptım 5 aydır vegde olan corbacım vardı auto tohumda var 2 tanede snrada corbacı ekmıstım olurmu diye 24/0 veriyrdum ısgı 12 12 cekemeyecegim için vurdum köküne makası corbacıların zor oldu ama yaptım bırdaha aynı ortam da photo auto yapmam cünki süre gectikce corbacılsr baya büyüdü 5 aylık olan bildgin 1.5 metre yakın boy ama genişligide en az 1 metreyi düşün ondan vazgectim resmen canlı gibi olmuştu :) Karar senin eger istetmede icecegin varsa istersen cam kenarına al ne olursa der yoluna bakarsın genetik her zaman daha iyi bunu unutma corbacılardan bi cacık zor oluyor.

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
:) bence ısıgı kesersen kötü olurkur pencere önünde suan ki iklim sartlarını yakalayamaz lar eger o kadar gözden cıkartmayı Düşünüyorsan ve WC de yer varsa ısığın altını bosalt bunları saga sola cek ısığın altında tohumları patlat derim ama aynı yerde zor olur sahsen ben de öyle bi hata yaptım 5 aydır vegde olan corbacım vardı auto tohumda var 2 tanede snrada corbacı ekmıstım olurmu diye 24/0 veriyrdum ısgı 12 12 cekemeyecegim için vurdum köküne makası corbacıların zor oldu ama yaptım bırdaha aynı ortam da photo auto yapmam cünki süre gectikce corbacılsr baya büyüdü 5 aylık olan bildgin 1.5 metre yakın boy ama genişligide en az 1 metreyi düşün ondan vazgectim resmen canlı gibi olmuştu :) Karar senin eger istetmede icecegin varsa istersen cam kenarına al ne olursa der yoluna bakarsın genetik her zaman daha iyi bunu unutma corbacılardan bi cacık zor oluyor.
Yok kankam hiç bir yedeğim yok tamı tamına 1 yıldır harmanım daha fazla oldu müzisyeniz düşün işte zerre eve para girmiyor sıkıntı büyük artık son çare zaten saksılar küçük 12 saat ışıktan sonra banyoya alıp araya koyacağım sabahta tekrar ışığın altına alacağım auta tohumum devam edecek zaten 1 tane dikerim kesin dişi olduğunun biliyorsam.... Saksılarım küçük olduğu için koyarım herhalde sağ ol dostum teşekkürler....

Woppy

Ordinaryüs
Dedigin gbi yap knk olur hem yer acılmıs olur eger elinde tohumun varsa 2 ek derim knk ne olur ne olmaz iki idael ve saksıları büyütsen İyi olur bence en az 19 lük bez saksılar var cok iyi ben Kulanıyorum toprak hava alıyor ve cabuk kuruyor 2 günde 1 suluyorum 3 güne kalırsa yapraklar salıyor asagı. Auto en az 15 lt photo en az 20 lt olmalı Ki verimli olsun knk. Isık ne kullanıyorsun ?

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
bestva qu 1000 watt ama 100 watt enerji harcıyor yani tek adet bitki yetiştirebilirim dostum.. 10 lt saksıya dikmeyi düşünüyordum o zaman 15 veya 20 yapayım dostum sağ ol ..

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Dedigin gbi yap knk olur hem yer acılmıs olur eger elinde tohumun varsa 2 ek derim knk ne olur ne olmaz iki idael ve saksıları büyütsen İyi olur bence en az 19 lük bez saksılar var cok iyi ben Kulanıyorum toprak hava alıyor ve cabuk kuruyor 2 günde 1 suluyorum 3 güne kalırsa yapraklar salıyor asagı. Auto en az 15 lt photo en az 20 lt olmalı Ki verimli olsun knk. Isık ne kullanıyorsun ?
sen de hangi ışık var ?

Woppy

Ordinaryüs
300 w cob led. Var ama qb yapıyorum cinden paneli 1 adet almışım elime ulasınca farkettim hemen 1 adet daha aldım ama 10 gundur İst da görünüyor bi işlem olmadı bi geleydi suan 4 gunluk 4 kızım var 2 adet ww 2 adet amneziha haze auto var.

Woppy

Ordinaryüs
Screenshot_2021-04-02-23-35-20-597_com.shenyaocn.android.usbcamera.jpgScreenshot_2021-04-02-23-34-47-834_com.shenyaocn.android.usbcamera.jpgScreenshot_2021-04-02-23-32-20-621_com.shenyaocn.android.usbcamera.jpgScreenshot_2021-04-02-17-11-34-324_com.shenyaocn.android.usbcamera.jpgknklar son durum bu dün 1 ml over ve yanbesinler bloom felan vermiştim son bi gübreli sulama yapıp sonra flush atsam 1 haftaya ne durumda olur ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
    İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31: *** *** ****