ilk grow ilk kabin ilk kızlarım

ochizir

Üye
Umarim toparlar. Yalniz bi sey dikkatimi cekti. Kirilan yerin altindan somek baslari var sanki. Son attigin fotoda gordum. Eger bitki auto degilse tahminimce ordan iki bas verir. Hasat zamanin uzar ama kelle ucurmus olursun. Tabi tahminimce.
kanka bitki auto lemon og bilmiyorum hiç keyfim kalmadı 1 aydır çöp oldu emekler gibi düşünmeye basladım inşallah dedikleri gibi hayata tutunan bi biktkidir yaşamay devam eder 20 30 bitki başı alsam okeyim ilk grow için

Hoca666

Müptezel
kanka bitki auto lemon og bilmiyorum hiç keyfim kalmadı 1 aydır çöp oldu emekler gibi düşünmeye basladım inşallah dedikleri gibi hayata tutunan bi biktkidir yaşamay devam eder 20 30 bitki başı alsam okeyim ilk grow için
Toparlar gibime geliyo. Uzuldum ben de. Bence pes etme. Ilk solmalar cansizlasmalar olsa da koparip atma hemen. Durumdan haberdar edersen sevinirim.

Hoca666

Müptezel
kanka düzelmedi valla hala . can suyu verdim dün bugün baktım hala sıkıntılı değişme yok köklerim çürümüş sanırsam çürüyen kökleri temizleyip tekrar gömmeyi planlıyorum oldugu kadar artık
Kanka surayi bi oku da oyle yap bari.

Hoca666

Müptezel
kanka düzelmedi valla hala . can suyu verdim dün bugün baktım hala sıkıntılı değişme yok köklerim çürümüş sanırsam çürüyen kökleri temizleyip tekrar gömmeyi planlıyorum oldugu kadar artık
Olumlu sonuc alirsan yaz mutlaka kanka. Boyle bi sey olursa senin tecrubenden yararlanmis oluruz

ochizir

Üye
Kanka surayi bi oku da oyle yap bari.
kanka ana gövdeden aşşagıya giden bi kök vardı kahverengi olmuştu tamamiyle ama onun etrafında bembeyaz köklerim vardı hiç bi yerini kesmeden bütün köklerim çürümedigi için kahverengi köklerimi kestim . bu attıgın fotoğraftaki gibi şuan bitkinin altı 5 6 tane bembeyaz kök var sağdan soldan . bu şekilde tekrar ektim. aldıgım sonucları paylarısırım. inş düzelir tekrar

Hoca666

Müptezel
kanka ana gövdeden aşşagıya giden bi kök vardı kahverengi olmuştu tamamiyle ama onun etrafında bembeyaz köklerim vardı hiç bi yerini kesmeden bütün köklerim çürümedigi için kahverengi köklerimi kestim . bu attıgın fotoğraftaki gibi şuan bitkinin altı 5 6 tane bembeyaz kök var sağdan soldan . bu şekilde tekrar ektim. aldıgım sonucları paylarısırım. inş düzelir tekrar
Yapraklarda solma durumu ne kanka

Hoca666

Müptezel
https://imgyukle.com/i/56Knqq

alttaki kötü yaprakları kesip yukardaki yarı canlıları mı bıraksam ?
Kanka sanirim bu kokten hic bi sey alamiyo ya. 3 gun falan oldu sanirim kirilali. Sence de cok kurumamis mi. Gordugum kadariyla en ust yaprak da bile kuruluk var. Bazi agaclarin bi ozelligi vardir. Dalini kopar dik yere yeserip gidiyo. Kavak agaclari mesela. Hatta biz kiraz agacinin dalini siya atardik bi sure. Hemen kok verirdi. Bu bitki de o cins. O yuzden klon alabiliyosun. Aklinda bulunsun. Bildigini yap yalniz.

ochizir

Üye
Kanka sanirim bu kokten hic bi sey alamiyo ya. 3 gun falan oldu sanirim kirilali. Sence de cok kurumamis mi. Gordugum kadariyla en ust yaprak da bile kuruluk var. Bazi agaclarin bi ozelligi vardir. Dalini kopar dik yere yeserip gidiyo. Kavak agaclari mesela. Hatta biz kiraz agacinin dalini siya atardik bi sure. Hemen kok verirdi. Bu bitki de o cins. O yuzden klon alabiliyosun. Aklinda bulunsun. Bildigini yap yalniz.
kanka kökü çürüdüğü için olabilir (kırılan bu çiçek degildi kırılanda sıkıntı yok devam ediyor.) ama bi baksana şu fotoya https://imgyukle.com/i/56qdee ölü dalların dibinden 2 yeni yaprak çıkıyor her dalda sanki yaşicam diyor gibi? @Ripley'sOG reisim sen ne dersin yaşar mı bu arkadaş ?

Hoca666

Müptezel
kanka kökü çürüdüğü için olabilir (kırılan bu çiçek degildi kırılanda sıkıntı yok devam ediyor.) ama bi baksana şu fotoya https://imgyukle.com/i/56qdee ölü dalların dibinden 2 yeni yaprak çıkıyor her dalda sanki yaşicam diyor gibi? @Ripley'sOG reisim sen ne dersin yaşar mı bu arkadaş ?
Tamam kanka. Karisiklik oldu. Sevindim kirilan bitkinin kurtulmasina :)) valla bilmiyom ki kanka bunun derdi ne. Rutbeli bi arkadasin gormesi lazim mutlaka. Biti baya yipranmis. Isisi fazla olabilir mi?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
    hahahaha* ** ********* ** ******
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ******* hahahaha *********
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ********** ***
    ** *** ******** *** **** *** ********** **** hahahaha**
    *** **** ******* **
  • Sleepless Sleepless:
    *** ******** ***** ***** ********** ****** **** ********** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** **** hahahaha **** *** ******
  • Didrug Didrug:
    ***** hahahaha* **** ** **** *** ****
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** **** **** ******** **** *****
  • Didrug Didrug:
    *** ** hahahaha******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ********* ******** **** ****** ******** ********* ********* ** ****
    ****** ******** ********** ** hahahaha* ***** ******* ***** ** ******* ******
    **** hahahaha* ***** ******
    ********** hahahahahahahaha********
    **** ***** **
    nicozaniolo nicozaniolo: **** ***** **