ilk kez ppm ölçtüm anlayamadım

• Konbuyu başlatan Üye silindi 23640
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 23640

Guest
mrb ustalar ilk ppm ölçümümü yaptım çiçeklenmenin 38-veya 42 günündeyim1 lt ye 1 çorba kaşığı melas + 2 ml calmag 2 lt su ile verdim ppm 2000 çıktı bu normalmi yapmam gereken başka birşey varmı şimdiden tşkr ediyorum

Ü

Üye silindi 23640

Guest
üstadım 342 çıktı yağmur suyu kullanıyorum

Ü

Üye silindi 23640

Guest
tekrar ölçüp ölçüm ekranını atayım ilk ölçüm herşeyin ilki sancılı oluyor diğer konuları az cok anladım sayenizde gerçekten çok çok tşkr ederim ilgi ve alakanız için

Ü

Üye silindi 23640

Guest
Sadece calmag ekleyip ölç daha sonra melas ekleyip ölç bence melas şaşırtıyor
calmag dediğim NPK lı sıvı tarım mühendisi vermişti domates için istemiştim npk lı sıvı ile 1598 oldu kanka bu calmag değilmi

Ü

Üye silindi 23640

Guest
Kanka bu bildiğin gübre cal mag değil :) Bununla veg dönemi bile yapılır fsjkfe
ah ah ah kanka bunu calmag diye verende tarım mühendisi kızlarıma fazla gelirmi bunu boş diye veriyordum biobiz grow+bloom+top max kullanıyorum flus felan istermi yanık yok şimdilik ama bloom 40-45 gibiler birde big bud versem geçmi kaldım

koala

tembel hayvan
Knk belki içinde cal mag vardır domates için yeterli miktarda. Ondan tavsiye etmistir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
    NE0 NE0: ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ******...