ilk kez ppm ölçtüm anlayamadım

• Konbuyu başlatan Üye silindi 23640
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 23640

Guest
knk 2.250ltye 2ml call mag o değerler mümkün değil farklı bişi o aguş kankamın dediği gibi
evet kanka normal gübreymiş ağuş kanka öyle söyledi zamanla herşeyi öğreneceğim1-5-2 ayda siz dostların sayesinde acemiliğimin büyük kısmını attım ama bazı şeyler insanın başına gelmezse okusamda anlayamıyorum

ppm nin normali kaç kanka bu ürünü verince 10-15 gündür bir çoşku bir çoşkukızlarım mutlu benide mutlu edecek bir hasat alırım sanki çok çok güzeller 4 photo torbacım var 2 savita 2 indica
Selam kanka bende photo yapıyorum veg dönemi 800 -900 ppm geçme çiçeklenmeye girince 100 er artırıyorum 1800 ile bitirip flush atıyorum hasatın bol olsun

Ü

Üye silindi 23640

Guest
Selam kanka bende photo yapıyorum veg dönemi 800 -900 ppm geçme çiçeklenmeye girince 100 er artırıyorum 1800 ile bitirip flush atıyorum hasatın bol olsun
tşkrlr kanka savitalarımın 20*25 indikalarımında 40-50 günü kaldı diye tahmin ediyorum nezaman ektiğimi hatırlamıyorum ama yedinci aylarına girdiler diye tahmin ediyorum çiçeklenmede 40-45 gün oldular ilk başlarda tamamen yanlış uygulamalar yapmışım bu siteyi bulduktan sonra kızlarımın yüzü gülmeye başladı yinede idare ederler bunlardan sonra elimde lemon ve blue drem auto var onları adam gibi yetiştirip güzel hasat alacağımı hissediyorum haftaya resimlerini atarım nezaman hasat edilir diye birlikte bakarız sitede işin uzmanları var yardımda ediliyor özellikle @Aguş kankaya çok çok tşkr ediyorum nezaman sorunum olsa ilk o cevaplıyor seninde hasatın bol dumanın eksik olmasın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha***
  • Probis Probis:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Probis Probis:
    hahahahahahahaha
  • Probis Probis:
    ******** ****** ****** hahahaha hahahaha** ********** ***** ****** ***** ******
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha*** ** ******** *******
    +2
  • T Turco:
    hahahaha* ****** ****** hahahaha hahahaha** ********** ***** ****** ***** ******
  • Probis Probis:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • T Turco:
  • Probis Probis:
  • D despacito:
    ******** ****** hahahaha**
  • T Turco:
    ****** ****** ********* ******* ***** **** ***** ********** ***** ******* *********
  • Probis Probis:
    * ******** ********* ***** ********** ** ** hahahaha** hahahaha**** *** **
  • Probis Probis:
  • T Turco:
    ***** ******* *** ***** ******** ******** ******* * *** ***** ********** *** *** ******** *** *** * ****** ******
  • T Turco:
    *** ***** hahahaha ******** ********* ******** ********** hahahaha*
  • T Turco:
    ******** ******* ******** **** ****** **
  • T Turco:
    ********* * ***** ********* ***** ******* ********* **** ***** ******* * ******* ******* hahahahahahahahahahahaha ** ******** *******
    +1
  • T Turco:
    ****** * ****** ***** ****** ******* ***** ****** ******* ***** **** ******* ** ******* ***** ****** *********
  • Probis Probis:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ********* ***** ******** ****** **** **** hahahaha ******* ********* **** ******* ******* ******** hahahaha***** * ***** ********* ***** ******* ********* **** ***** ******* * ******* ******* ********
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha ***** hahahaha **** ****** **** hahahaha** ******* ********** *** **** ****** hahahaha* ***** ********** **** ****** ** ****** **** *****
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ** ****** ****** hahahahahahahaha ***** hahahaha **** ****** **** hahahaha** ******* ********** *** **** ****** hahahaha* ***** ********** **** ****** ** ****** **** *****
    S SuperKafa: ** ****** ****** hahahahahahahaha ***** hahahaha **** ****** **** hahahaha** *******...