Küçük Bitkilerdeki Kendi Rekor Denemem

İstanbul

Müptezel
Toz kükürt zirai ilaç satan yerlerde olur
Toprak phnı onarmada yardımcı olur, topraktaki üre formunda olan azotu amonyak ve nitrat azotuna dönüştürerek bitkiye koolay emilim sağlıyor şekerleri ve bir çok maddeyi de parçalayarak daha kolay emilme sini sağlar ayrıca tıprağı gevşetir su ve hava tutma kapasitesini arrtırır, %10 luk suda çözeltisi böcek ilacı olarak kullanılır, yakılarak kabine kooyulduğunda bütün böcekleri zehirler, bitkş ve sıcakkanlı canlılara zararı yok, fungus, küf, nematod planlari gibi canlıların canlıların tıprakta barınmasını engeller
Ben 20 litre saksıma haftada 1 yemek kaşığı koyuyordum
Kafam güzelken hep uzun yazarım kusura bakma ama :D
Kankam bu toz kükürt ü vermeyi bitkinin kaçıncı haftası başlat nr zaman bitiririz

mami10_

Doktor
Kankam bu toz kükürt ü vermeyi bitkinin kaçıncı haftası başlat nr zaman bitiririz
Ben genelde vegin sonuna doğru başlarım çiçeğin ortasında bırakırım fazlası zarar ama azar azar çiçek sonuna kadar gide bilirsin, flush suyunafa 1 tatlı kaşıpı atarsan bitkiyi güzel temizler. Eğerr flawless finishin içeriğine bakarsan 1.4 lük bir sulfur(kükürt) var. Yani bir çok alanda kullanılır öbemli olan zamanında ve dooğru oranda kullanmak

Bzzrjckk

Üye
350yle beklentiyi düşürmüşsün kanka şuna baksana terminatör 39 gün veg diyosun daha ne olsun rahat 2 kilo alırsın dikkat et çadırı yıkmasın.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
350yle beklentiyi düşürmüşsün kanka şuna baksana terminatör 39 gün veg diyosun daha ne olsun rahat 2 kilo alırsın dikkat et çadırı yıkmasın.
kankacım saksı küçük kökler şuankinden çok daha fazla ilerleme kaydedemez, keşke dediğin gibi olsa ama çok kolay değil :) bunda başarılı olursam bir dahakinde tamamen ev yapımı organik gübreler, organik hazır toz-sıvı takviyeler ve tüplü co2 desteğiyle deneyeceğim. saksıyı büyütüp vegi uzatacağım. geni bankadan bu işlemlere uygun seçip ekeceğim. LST'yi ilk kez bu kadar geniş uyguladım, büyük bitkide daha da cılkını çıkarıcam. belki o zaman ;)

kankacım saksı küçük kökler şuankinden çok daha fazla ilerleme kaydedemez, keşke dediğin gibi olsa ama çok kolay değil :) bunda başarılı olursam bir dahakinde tamamen ev yapımı organik gübreler, organik hazır toz-sıvı takviyeler ve tüplü co2 desteğiyle deneyeceğim. saksıyı büyütüp vegi uzatacağım. geni bankadan bu işlemlere uygun seçip ekeceğim. LST'yi ilk kez bu kadar geniş uyguladım, büyük bitkide daha da cılkını çıkarıcam. belki o zaman ;)
Knka lab bakterisi canlı mikroırganıziam em diye geçiyor humik asit ve sonra bu toprağı https://www.leonardit.com.tr/super-15li-mix-25

Bu iş lıvıng sooıle kadar gitsin o zaman o zaman neden olmasın

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Knka lab bakterisi canlı mikroırganıziam em diye geçiyor humik asit ve sonra bu toprağı https://www.leonardit.com.tr/super-15li-mix-25

Bu iş lıvıng sooıle kadar gitsin o zaman o zaman neden olmasın
kanka gerçekten de neden olmasın, zaten bundan sonraki saksıda canlı solucan kullanmayı bile düşünüyorum. fabrikasyon gübre de hiç kullanmıycam. linke baktım şimdi içeriği ateş ediyor. eline sağlık sağol :)

Lucky

Müptezel
kanka ben kızlara 1lt suya 1 gr kokain karıstırıp veriyorum enerji için :) bizim @Lovlovlov (tefo) tricom için baz morfin veriyormuş öneririrz kanka :) kanka latife bir yana 3 gunde bir sulama yapıyorsun degilmi ve hiç boş gecmiyorsun saksıda 12 lt

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha* ******* ** ********** ******* ******** ** ********** *** ***** *** ******* hahahaha**
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** **** hahahaha ****** ****** ** **** ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Weeezzy Weeezzy:
    ****** hahahaha*** ** ********** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Weeezzy Weeezzy:
    * ***** hahahaha* ****** ** hahahaha* ********* ******* ********* ********** ******** ****** *** **** ** **** *****
  • Weeezzy Weeezzy:
  • H happyworld:
    ***** hahahaha* ******* ** ********** ******* ******** ** ********** *** ***** *** ******* hahahaha** **** ******** ******** *** ******* ********* hahahaha**** **** *** ** **** ******* * ***** ** *** ******** *** ****** *** ********** ******* ***** ***** ********** ***** ****** *** ****** ********* *** ******* hahahaha
  • puceneck puceneck:
    *** ****** hahahaha *** ******* **********
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • muadip muadip:
    ***** ****** ********** *** hahahaha* * ***** ****** *** ******* ***** ****** hahahaha****** ********** **** **** ******* ******* ****

hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ******* ********* **** ******** ******** *** ******* ********* hahahaha**** **** *** ** **** ******* * ***** ** *** ******** *** ****** *** ********** ******* ***** ***** ********** ***** ****** *** ****** ********* *** ******* hahahaha
    Bandaleros Bandaleros: *** **** ******* ********* **** ******** ******** *** ******* ********* hahahaha**** **** ***...