Kaç Gr hasat aldık? ( Bluedream auto)

Mühtiş kanka herşey müthiş görünüyor. foruma girince baktığım ilk konu seninki acaba güncelledi mi diye. sürekli takipteyim. Hasatın bol olsun inşallah

haku

Yeni üye
guzel konu guncellemeleri bekliyoruz. Bende 1 adet 9.gun ayni genetik var ben topping yapmayip sadece lst uygulayacagim kiyaslariz sonra

kanka bişey soracağım bu cob veya dob ikiside aynı şey sanırım bu ledlerin üstünde monteli fanlar çalışırken ses yapıyor mu ? benim ses sorunum var da ondan sordum :D

tohumlusuz

Kıdemli Üye
Aynı odadaysan duyarsın kanka kabinin durumuna göre, sonuçta çalışan pervane var illaki az da olsa ses olacaktır.

tohumlusuz

Kıdemli Üye
kanka bu cob ledlerin fanları sıcak hava üflüyor odanın içinde bulunan havayı nasıl dengeleyip soğutuyorsun . grow odan kaç derece

tohumlusuz

Kıdemli Üye
Kanka içerdeki fanı ledden çıkan ısıyı çıkışa vericek şekilde yönlendiriyorum. Ledden çıkan sıcak havayı olabildiğince kısa yolda dışarı atmaya çalış gerisi sen ve kabin arasında :) Max 30 falan oluyor kabinim, kapak açıkta oluyor sıcak günlerde.

cleapton16

Yeni üye
Konu güncel kankalar.

24.gün
1.5 litre suya 2ml biobizz grow-2ml b52-2ml calmag verildi.

Oto bitkinin Topping ve Lst sonrası durumunu merak eden arkadaşlar için fotoğraflar.

Ellerine sağlık Kanka hasatin bol olur inss

tohumlusuz

Kıdemli Üye
Evet kankalar gereksiz bir güncelleme olabilir ama ilk defa sabahtan akşama bitkide ki değişimi bu kadar gözle görülür hissettim ve sizinle paylaşmak istiyorum. Hem Lst konusunu merak edenler kahverengi kabloları görebilir.
24.gün akşamı.

tohumlusuz

Kıdemli Üye
moruk sanatkarane olmuş. bravo.
Bir soru sorayım. Tohumu peçeteden direk saksıya alabilir miyim. tohum topraktan çıkana kadar ışık vermem gerekir mi? evışığında mı başvermesini bekleyim.
soruna bilmiyorum dememek için benim yaptığım uygalamayı söyleyeyim knkam. 1 bardağa yakın suyun içine tohumu atıp karanlıkta beklettikten 1 gün sonra dibe çökmesini bekledim.(eğer çökmediyse tohuma bir dokunuş yap o çökecektir.) ardından plastik bir kap içerisinde nemli peçete arasına alıp yaklaşık 1.5 gün bekledikten sonra direkt olarak 12 lt lik saksımın içine uzayan kök kısmı aşağıya gelecek şekilde 1-2cm derinliğe gömdüm. yaklaşık 50 cm mesafeden 200watt dob led ile başlangıç yaptım. ev ışığında da başverebilir diye düşünmüyorum. fakat boya gitmemesi için en kısa zamanda kullanılan ışık altına koymak yararlı olur diye düşünüyorum.

tohumlusuz

Kıdemli Üye
çok küçükken bitkiye direk vurmasa daha iyi olur, bitkiyi devrilmeyecek seviyeye geldiğinde çalıştırabilirsin sanırım. konu açarsan daha yardımcı olurum, oluruz :)

kanka acaba tahta dolabın giriş cıkış fanları için deliği nasıl açtın yanlardan mı yoksa arkasındanmı benim sistem hazırdı ancak bez dolap devrilmiş dagılmış . bugun spotcudan tahta dolap beğendim yarın getiriyorlar.

tohumlusuz

Kıdemli Üye
kanka acaba tahta dolabın giriş cıkış fanları için deliği nasıl açtın yanlardan mı yoksa arkasındanmı benim sistem hazırdı ancak bez dolap devrilmiş dagılmış . bugun spotcudan tahta dolap beğendim yarın getiriyorlar.
knka atıyorum sağ alta giriş sol üste çıkış yapabilirsin. bunu yaparken delik açmadan önce tasarla herşeyi olmuş gibi düzenle en son delik aç diğerleri değişir ama delik geri kapanmıyor malesef tahta dolapta :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Night owl Night owl: ***