Kabin siz ve 50 wat mor let ışık

Ali soydan

Yeni üye
Selam kankalar şimdi ben bu işe baya yabancıyım ve ben bu siteyi bulana kadar bu kadarını bilmiyor dum dışarıya para kacirmaktan baya içeri girdim şimdi ben konuya gireyim hemen ben evde gömme dolap var ve o dalabin altına kablo çektim iki tane let ampul koydum ama ampül dediğim let bir mor biri beyaz tohumları pamuğun içinde filizlendirdim ve toprağa koydum on cm kadar büyüdü o zamana kadar çok güzel gidiyor du ama iki üç gündür hiçbir ilerleme yok ve alt yaprağı sarardı çiçeklerin olduğu yer sıcak ama nem için üstlerine jelatin çekiyorum lütfen bana yardım edin maddi durumum iyi değil o yüzden ne kabin nede yüksek voltaj ışık alamadım sizce ben hasat alabilir miyim yoksa bana alternatif olarak birşey cikarmi lütfen acil yardım edin

Ü

Üye silindi 16048

Guest
Aleyküm selam Kanka
Bu işe biraz para harcaman lazım
Tohumların büyük ihtimal sokaktaki sigaradan çıkanlar onlardan bişe olmaz eğer tohumun genetikse biran önce temel ve ucuz parçaları alman lazım

Cob Led
Nem makinesi
Cob ledi Soğutmak için profil veya işlemci soğutucu eklemen lazım
Toprak
Saksı
Ph metre
Ph düşürücü ve yükseltici çözelti
Gübre
Hava sirkülasyonu için basit vantilatör
2 tane fan biri içeri temiz biri dışarı çıkış

Tahmini ucuz yollu temel bir ortam yapmak istiyorsan yinede para harcaman kaçınılmaz

1.000 2.000 Liraya Tahmini Belki Daha Az Olabilir

Ali soydan

Yeni üye
Cevabın için teşekkür ederim tohum u Hepsiburada diye bir site var oradan aldım :) ama foto yi nasıl koymam gerektiğini bilmiyorum aciklarsan çok sevinirim dostum

Ali soydan

Yeni üye
Aleyküm selam Kanka
Bu işe biraz para harcaman lazım
Tohumların büyük ihtimal sokaktaki sigaradan çıkanlar onlardan bişe olmaz eğer tohumun genetikse biran önce temel ve ucuz parçaları alman lazım

Cob Led
Nem makinesi
Cob ledi Soğutmak için profil veya işlemci soğutucu eklemen lazım
Toprak
Saksı
Ph metre
Ph düşürücü ve yükseltici çözelti
Gübre
Hava sirkülasyonu için basit vantilatör
2 tane fan biri içeri temiz biri dışarı çıkış

Tahmini ucuz yollu temel bir ortam yapmak istiyorsan yinede para harcaman kaçınılmaz

1.000 2.000 Liraya Tahmini Belki Daha Az Olabilir
Şimdi ben de anladım ama zaten ışığı sıcaklık için alıyoruz diye biliyorum heralde tabi yanlış bilmiyorsam bir tane küçük vantilatör var onu koydum usb girişli

masel4111

Yeni üye
Cevabın için teşekkür ederim tohum u Hepsiburada diye bir site var oradan aldım :) ama foto yi nasıl koymam gerektiğini bilmiyorum aciklarsan çok sevinirim dostum
Hepsiburadadan aldığın tohum muhtemelen erkektir kanka, ben sordum ya erkektir ya da kavrulmuştur çıkmaz demişlerdi yine de bol şans :D

#Cigâ

Doktor
aldığın tohum endistriyel tohumdur erkek çıkıcak ye bir şey yok dişi çıkanları da var erkek çıkanları da var fakat erkeğe daha çok eğilimlidirler thc üretme potansyelleri düşük ama şansına bişey çıkabilir fakat onuda bu sistemle doyuramazsın para harcamak istemiyorsan yazı bekle outdoor için derim onuda kuş yemi ile değil bari aldığın sigaradan çıkan tohumlarla denemeni öneririm..

Son düzenleme:

masel4111

Yeni üye

DeepVape

Üye
Kanka selam. Öncelikle bu forumun temel amacı tüm kullanıcıların güvenliği için herkesin "Anonim" kalması. Sonuçta illegal bir konu hakkında paylaşımlar yapılıyor. Bence ilk iş profilini kapat, yeni bir Takma Ad ile profil aç.

Sonra indoor yetiştirme başlığı altında detaylı konular var. Onları okumanı tavsiye ederim.

Tohum konusuna gelince, forum sayfasının üzerinde degenetica nın banner ı var. Forumun sponsoru. Oradan güzel genetiklerin siparişini verebilirsin.

Bol şans

Ali soydan

Yeni üye
Kanka selam. Öncelikle bu forumun temel amacı tüm kullanıcıların güvenliği için herkesin "Anonim" kalması. Sonuçta illegal bir konu hakkında paylaşımlar yapılıyor. Bence ilk iş profilini kapat, yeni bir Takma Ad ile profil aç.

Sonra indoor yetiştirme başlığı altında detaylı konular var. Onları okumanı tavsiye ederim.

Tohum konusuna gelince, forum sayfasının üzerinde degenetica nın banner ı var. Forumun sponsoru. Oradan güzel genetiklerin siparişini verebilirsin.

Bol şans
Yardım in için teşekkür ederim benim gerçek adım değil bu ama yinede başım ağrır mı sence

Hoca666

Müptezel
kanka güzel yorumlar yapılmış. kanka bu işte bi kaç asgari şart var. birincisi tohum. öyle hepsiburada dan aldığın tohumdan bi sik elde edemezsin. en kötü git bi torbacıdan esrar al. onun tohumlarını ek. yarısı erkek çıkar. onlar çöp. ikincisi ışık. güzel bi ışığın olacak. maddi durum yok dedin diye anlatıyorum. cob led en ucuzu. nasıl yapacaksın anlatırız tek tek. üçüncüsü gübre. olmazsa olmaz. onları da alacan. kabin, ph ayarlama, toprak falan var. sana şöyle diyim. bir kök için ortalama 2 bin tl ayıracan ya da başka yolu yok. ha sonraki ekimlerde bu fiyat çoook düşecek.

Ü

Üye silindi 16048

Guest
Şimdi ben de anladım ama zaten ışığı sıcaklık için alıyoruz diye biliyorum heralde tabi yanlış bilmiyorsam bir tane küçük vantilatör var onu koydum usb girişli
Işığı Sıcaklık İçin Yanlış Anlama Renk Sıcaklığı İçin Yani Güneşin Bitki Üzerindeki Işığın Dalga Boyu Bi Nevi Yapay Güneş Taklit Okey

Güzel kafa

Yeni üye
kanka güzel yorumlar yapılmış. kanka bu işte bi kaç asgari şart var. birincisi tohum. öyle hepsiburada dan aldığın tohumdan bi sik elde edemezsin. en kötü git bi torbacıdan esrar al. onun tohumlarını ek. yarısı erkek çıkar. onlar çöp. ikincisi ışık. güzel bi ışığın olacak. maddi durum yok dedin diye anlatıyorum. cob led en ucuzu. nasıl yapacaksın anlatırız tek tek. üçüncüsü gübre. olmazsa olmaz. onları da alacan. kabin, ph ayarlama, toprak falan var. sana şöyle diyim. bir kök için ortalama 2 bin tl ayıracan ya da başka yolu yok. ha sonraki ekimlerde bu fiyat çoook düşecek.
Hocam şimdi gübre normal cicekciden alınan gübre iş gorurmu ve aldığım gubrede ph:5.5-6.5 yazıyor bu gübre olurmu

Güzel kafa

Yeni üye
Ve gübre içeriğinde perlit yazıyor ve mikro besinler yani çiçeğin duyabileceği bütün besinlere sahipmiş cicekcinin söylediği

UmudoKush

Yeni üye
kardeşim seni hayal kırıklığına uğratmak istemem ama acı gerçekler var :D ordan aldığın tohuma harcadığın elektriğe en önemlisi emeğine yazık boşkoy aceleye getirme hiçbirşeyi biraz para yap kendine biriktir sponsorlardan genetik sigara al birinci dumanı aldığında 2nciyi alsammı almasammı diye düşündüren sigaralardan al :D boşa emek sarfetme tecrübe kazanmak istiyorsundur sıkıntı yok ama sigara içmek istiyosan uğraşma derim o tohumlarla

Güzel kafa

Yeni üye
kardeşim seni hayal kırıklığına uğratmak istemem ama acı gerçekler var :D ordan aldığın tohuma harcadığın elektriğe en önemlisi emeğine yazık boşkoy aceleye getirme hiçbirşeyi biraz para yap kendine biriktir sponsorlardan genetik sigara al birinci dumanı aldığında 2nciyi alsammı almasammı diye düşündüren sigaralardan al :D boşa emek sarfetme tecrübe kazanmak istiyorsundur sıkıntı yok ama sigara içmek istiyosan uğraşma derim o tohumlarla
Sponsor dan nasıl sigara alırım sponsor site icindemi sana zahmet bana açıklayıcı yazarsan sevinirim yeniyim daha

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    *** ******* ******** hahahaha** *** ****** ***** **
  • A anonimm:
  • A ax-b:
    +1
  • New Rookie New Rookie:
    ******* ******* *** *** *** ******** ***** ******** ***** hahahaha**
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    *** ** *** ******* ****** **** ********* ****** ********* **** ****** ******** ****** ****** ******* ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • New Rookie New Rookie:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha*** ** ***** *** ******* ***
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha***
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • bandaleros bandaleros:
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ** ** ****** **** ****** **** ******** ******* ***** ******** hahahaha* ** ** **** **** ***** ********* *********
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** **
    İstanbul İstanbul: **** ***** **