Kankalar hasat yaklaşıyor yanlış yapmak istemiyorum

aysegul

Yeni üye
[attachment=525]

[attachment=526]

[attachment=527]

[attachment=528]

[attachment=529]

Fikriniz ne arkadaşlar ne yapabilirim ? son durum bu önerileriniz nedir ? alttan dalları budama yapayım mı

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2018-06-05 at 20.15.33.jpeg
    WhatsApp Image 2018-06-05 at 20.15.33.jpeg
    144.8 KB · Görüntüleme: 743
  • WhatsApp Image 2018-06-05 at 20.15.47.jpeg
    WhatsApp Image 2018-06-05 at 20.15.47.jpeg
    180.8 KB · Görüntüleme: 467
  • WhatsApp Image 2018-06-05 at 20.16.04.jpeg
    WhatsApp Image 2018-06-05 at 20.16.04.jpeg
    224 KB · Görüntüleme: 690
  • WhatsApp Image 2018-06-05 at 20.16.36.jpeg
    WhatsApp Image 2018-06-05 at 20.16.36.jpeg
    228.7 KB · Görüntüleme: 407
  • WhatsApp Image 2018-06-05 at 20.16.50.jpeg
    WhatsApp Image 2018-06-05 at 20.16.50.jpeg
    157 KB · Görüntüleme: 663

aysegul

Yeni üye
Cvp: Kankalar hasat yaklaşıyor yanlış yapmak istemiyorum

Ugur' Alıntı:
Kanka bitki sağlıklı görünüyor ama hasata daha var 

kanka tahmini ne kadar sence?  hasatta nasıl bir yol izlemeliyim 20 lt su saksıya döküp minarelden arındırma olayı dal budama vs ?

Ugur

Yeni üye

aysegul' Alıntı:
Ugur' Alıntı:
Kanka bitki sağlıklı görünüyor ama hasata daha var 

kanka tahmini ne kadar sence?  hasatta nasıl bir yol izlemeliyim 20 lt su saksıya döküp minarelden arındırma olayı dal budama vs ?

Kanka kullandığın gübre ne bi yazarmısın mineraldan arındırma olayı son aşama yapılır önünde 5 - 6 hafta falan var hasat için...şuan yapacağın bitkiyi iyice beslemek kullandığın gübreler yaz kanka

Tohumsuz Kanka

Yeni üye
Gayet sağlıklı gozukuyor sulama gübreleme devam et kanka budama yapma ciceklenmede budama yaparsan s*k kadar sömeklerin olur

wallthe

Yeni üye

Tohumsuz Kanka' Alıntı:
Gayet sağlıklı gozukuyor sulama gübreleme devam et kanka budama yapma ciceklenmede budama yaparsan s*k kadar sömeklerin olur

https://www.youtube.com/watch?v=WjcLFYoyNhg 20.saniyede içindeb geçiyorlar bitkin kafam kadar da sömekler oluyor o niye

köfteci

Yeni üye

wallthe' Alıntı:
Tohumsuz Kanka' Alıntı:

https://www.youtube.com/watch?v=WjcLFYoyNhg 20.saniyede içindeb geçiyorlar bitkin kafam kadar da sömekler oluyor o niye
fan yapraklarını temizliyorlar kanka. zaten o sömekler var orda adam sadece biraz saç tıraşı yapmış :)

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka daha vakit var bitkinin cinsi indica o yuzden sativaya gore daha erken hasat alirsin ama auto ise total de 7-9 hafta surer .. pistilleri gordugun zamandan itibaren geri say sonrasinda renk durumu tricom bakarak hasatini dedigim zaman araligi sonunda alabilirsin.bol hasatlar

Limonhaze88

Yeni üye
Kanka ben de köfteci takılıyorum şimdilik maalesef forumda anlatilan zamanlamalarla bizim koftecilerinki tutmuyor Ekim basinda patlayan tohumlar Ocak ayı oldu x60 büyüteçle bakıyorum kafalar anca rakı kıvamı tricom bağladı

Sömek olduğu zaman anlarsın someklenmeye basladiginda bu ne la diyebiliyor insan burda resimlere bakıyoruz alakası yok ? fekat kanka pk 13-14 gübre aldım birşeye benzedi somekler sisirdi kafaları iyice. Yaprakları kafaya takma zaten sararmalar olacak bitki bütün besini somege çekecek bunu gördüğünde sararanlari buda. Dedigim gibi tarih cetveline uymuyor köfteci bu yüzden doğaçlama takilicaz artık yapacak bir şey yok ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********