KANKALAR YARDIM, HERMAMI HASAT EDEYİM Mİ

alibabalar

Yeni üye
Bu ara forumda bi foxtail çılgınlığı var. Herkesin mi bitkisi foxtail olur yav. Geçmiş olsun kank foxtail olmuş gibi duruyor. Ustalar baksın daha net bilgi verirler

Kaç haftalık bitki? Tohum aldıysan sigaradan geçmişler olsun. Tirkomlar gelişimi durduracak. Foxtail olmuş be kadar beklersen bekle trikomların renginde bir değişim göremeyeceksin. Hatta trikomlarda azalma göreceksin. Yeni pistiller çıkaracak sürekli ve sürekli.

Telefon flaşıyla çekersen trikomlar beyaz gözükür gayet doğal. Benim trikom fotosundan gördüğüme göre daha su damlası gibiler. Yşnede düzgğn bir ışık altında çekersen daha net yanıt alırsın

elchavoo

Üye
benimde ilk growumda bitkiden tekrar tekrar beyaz pistiller çıkmaya baslamisti foxtail olmuş dediler sömek kaliten düşer demişlerdi o cigara muazzam kafa yaşatmiyordu ama ben sıcaklık stresi yaşatmistim ve ışığı yakına konumlandırmıstım sebebi bu yüzden mi tekrar olmasini istemiyorum

benimde ilk growumda bitkiden tekrar tekrar beyaz pistiller çıkmaya baslamisti foxtail olmuş dediler sömek kaliten düşer demişlerdi o cigara muazzam kafa yaşatmiyordu ama ben sıcaklık stresi yaşatmistim ve ışığı yakına konumlandırmıstım sebebi bu yüzden mi tekrar olmasini istemiyorum
Tamda o yğzden kanka ama bir çok sebebi olabilir. Nette foxtaille alakalı ingilizce makaleler var. Translatetten çevirsen bile anlarsın muhabbeti

Sıcaklık ve ışığı haddinden fazla yakın tutmak özellikşe yaz aylarında indoorcuları foxtaille tanıştırıyor. Ona göre yazın yaptığınız growlarda dikkatli olun. Üstelik birde fazla gğbre veriyosanız zemin hazırlarsınız

wolferic

Müptezel
ortada sömek yokki tilki kuruğu olsun. yeterince gelişmemiş sömekler sadece .sömek içinden yeni tomurcuk çıkarsa tilki kuyruğu olur bunlar tricomlu olursa iyi niyetli tilki kuruğu olur tabi verim artar ama tricomsuz tilki kuruğu olursa vay haline

mami10_

Doktor
Fox tail değil bitki, ama herma olduğu kesinleşti.
Önceki resimde zaten polenler patlamış, Pk takviyesi yapmaya bak sömekler şişsin olan olmuş artık dişi tohumların olcak iyi yönünden bak. Bitkinin photo her halde
Önceki konularımda bitkimin herma mi değilmi diye açtığım konuda detaylı resimleri var kankalar, bitkim %100 herma
Konu 'Bitkim Herma mı Kankalar bir göz atın' https://www.tohumsuz.com/threads/bitkim-herma-mı-kankalar-bir-göz-atın.20661/

alibabalar

Yeni üye
Fox tail değil bitki, ama herma olduğu kesinleşti.
Önceki resimde zaten polenler patlamış, Pk takviyesi yapmaya bak sömekler şişsin olan olmuş artık dişi tohumların olcak iyi yönünden bak. Bitkinin photo her halde
Kanka çok özür dileyerek Pk takviyesi nedir forumda bulamadım. Bi anlatır mısın. @Mami10 fosfor potasyum diyorsan düzenli muz kabuğu, call mag, keçiboynuzu pekmezi ile besledim kızımı.

Weedseed93

Kıdemli Üye
N azot p fosfor k potasyum kanka çiçekte bitki azot ihtiyacı fazla istemediği için ya çok az kullanılır yada hiç kullanılmaz, daha çok pk kullanılır çiçeklenme icin

Grow Muhabbetleri
Help Users
    G ganjasevdalısı: *******