Kervanı nerde düzüyorsunuz :)

dasvidania21

Yeni üye
Kankalar selam
Uzun süredir forumu severek takip ediyorum. Aklıma takılan bazı şeyler var. İşte o moralim bozuk diyor ne içeyim diye soruyor, o kafası en güzel hangisi o genetiği içeyim bu akşam diyor. Kankalarım size sorum nasıl istediğiniz genetiği ha diyince buluyorsunuz. Ben çingene tipli ne sattığını bilmeyen çorbacılarla muhattap olmaktan bıktım. Veya herkes grow mu yapıyor çeşitli genetikleri(sürekli iş gereği gezdiğim için mesela yapamıyorum ben). Bu işin bir püf noktası mı var ben kaçırıyorum. Mod arkadaşlar yanlış anlamayın arayış için açmadım, gerçekten merak ediyorum benim yaptığım eksik bir şeyler mi var. Bir içtiğim birini tutmaz, ipsiz sapsız tipler olur. Şöyle yurtdışındaki gibi kataloglu kaliteli muhabbeti olan hiç görmedim.

püskütvarmı

Ordinaryüs
Gormenide gerektiren birşey yok , growa başlayıp . En iyisine de gerek duymazsinn. Ama soruna gelirsek öyleleri de var sana denk gelmiyor . Problem sende .

FullHD1

Kıdemli Üye
Kanka konuya insanların kafam guzel muhabbetinden basladın sonra ayri bir soru sordun oturup kalktigin insanların boş olmasına bağladın cümleler arasında nasıl baglantı kurabildin çözemiyorum ki :D

Okso

Üye
Dostum 750 tllik paketler var Californiadan geliyo istediğim çeşitli veriyo adam serseri biriside değil legal satılan ülkelerden geliyor Türkiye'ye indi biraz arayışla İstanbul'dan bulabilirsin keşke herkes düzgün ticaretlere denk gelse yada grow yapabilse :)

Ü

Üye silindi 31107

Guest
Kankalar selam
Uzun süredir forumu severek takip ediyorum. Aklıma takılan bazı şeyler var. İşte o moralim bozuk diyor ne içeyim diye soruyor, o kafası en güzel hangisi o genetiği içeyim bu akşam diyor. Kankalarım size sorum nasıl istediğiniz genetiği ha diyince buluyorsunuz. Ben çingene tipli ne sattığını bilmeyen çorbacılarla muhattap olmaktan bıktım. Veya herkes grow mu yapıyor çeşitli genetikleri(sürekli iş gereği gezdiğim için mesela yapamıyorum ben). Bu işin bir püf noktası mı var ben kaçırıyorum. Mod arkadaşlar yanlış anlamayın arayış için açmadım, gerçekten merak ediyorum benim yaptığım eksik bir şeyler mi var. Bir içtiğim birini tutmaz, ipsiz sapsız tipler olur. Şöyle yurtdışındaki gibi kataloglu kaliteli muhabbeti olan hiç görmedim.
Kardeşim değişik kafalar yaşıyorsun heralde sorunu okurken öle bir tanıya vardım burda sorularının tüm cevaplari var biraz forumda dolasman lazim okuyup öğrenip sonra tecrübe edebilirsin

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Kankalar selam
o tiplerle muhatap ister istemez oluyorsun bu bitkiyi içiyorsan onlarda da ne denk gelirse onu içersin
yada kendi growunu yaparsın bildiğin bitkiyi içersin
başka bir olanağın yok
kataloglu muhabet anca serbest olan yerlerde denk gelirsin :)

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
İkimizde fikirlerimizi söylüyoruz sadece dövüşmek falan çare değil kankalar çok dövüştük zamanında cezasını da yattık cahilce şeyler bence namus harici ben sadece Engin bilgilerini merak ettim o kadar :) bide oğlum moğlum yakışmaz yani tartışma bile belli bir saygı çerçevesinde olursa güzel olur kaliteli olur yoksa biz Trakyalılar söveriz de ayıp olur yani :)

Ü

Üye silindi 31107

Guest
Kardeş ceza falan yattık diyosun ceza yatan adam böle boş boş konuşmaz bir ağırlığı olur boşa yatmissin baksana cahil kalmışsın kendine gelistirememissin filmlerden alıntı falan yapıyorsun sen git hayal dunyanda takıl film replikleri izlemeye devam et ama etkilenmemeye çalış aman diyim yoksa eline verirler Oscar ödülünü :)))

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********