LED ışık

Ü

Üye silindi 24689

Guest
dostum şu anlık 1 adet bluedream a karar verdim ileride belki 2 tane yetiştiririm ama bu ışık yetersiz oluyor diyosun anladığım kadarıyla
Kanka acikladim sana , vegte yetreli ama cicekte zayif. Bu isiklada hasat alirsin ama ciliz kalir. Kanka ben isigi bitki basina degil metrekare basina hesapliyorum. Yanin kabinin her tarafina ulasacak isik miktari önemli.

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Kanka o lambadan vegte 1 tane cicekte 2 tane kullanman lazim

skapix

Yeni üye
cicekte lambalari cicege yaklastirarak ve lux metre ile isigi ölcerek ihtiyacin olan lux degerini yakalrsin
dostum pek bildiğim konular değil açıkcası direk bana alabileceğim ürünlerin linki atarmısın rica etsem senden hiç anlamıyorum makalelerini de okudum ama hala anlamadım

Woppy

Ordinaryüs
Knk android için bi uygulama önerebilirmisin bende Samsung lm301h var kendim topladım suan 22 günlük bitkilerime 80 cm den veriyorum.

Ü

Üye silindi 25277

Guest
Merhaba abilerim kardeşlerim oto bitki bakacağım ilk deneyimim olacak herşeyim hazır ama birtek ışığım yok fazla fatura getirmicek bütün dönem kullana bileceğim fazla pahalı olmayan LED tavsiyesi olan varmı ?
Bu arada tek ağaç bakacağım
kanka letgoda quantum board led vardi tam senin dedigine gore hem faturaya yansimaz hemde uygun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
    Funny1Joint Funny1Joint: hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**