LSD yapmak

IcBlue

Doktor
çok da basit olmayan bir kimya bilgisiyle mümkün ancak ergot kimya bilgini test etmek için biraz fazla tehlikeli bir mantar türü. yanlış kullanıldığında kangren, spazm, havale, psikiyatrik yaralanmalar gibi geri dönüşü bir hayli zor ve bazen de imkansız sonuçlar doğurabiliyor. ki mantar zaten bitkilerden farklı olarak bir mikrobiyoloji alanı, yani bunu sentezleyebilecek bir kimya bilgisinin yanında çalıştığın materyali ele alabilecek bir biyoloji bilgisini de cebe koymak gerekir. bilimsel kıvamda kendi ürününü elde etmek için direkt mantar yetiştirmek çok daha tatmin edici olacaktır fikrimce.

Weeezzy

Üye
çok da basit olmayan bir kimya bilgisiyle mümkün ancak ergot kimya bilgini test etmek için biraz fazla tehlikeli bir mantar türü. yanlış kullanıldığında kangren, spazm, havale, psikiyatrik yaralanmalar gibi geri dönüşü bir hayli zor ve bazen de imkansız sonuçlar doğurabiliyor. ki mantar zaten bitkilerden farklı olarak bir mikrobiyoloji alanı, yani bunu sentezleyebilecek bir kimya bilgisinin yanında çalıştığın materyali ele alabilecek bir biyoloji bilgisini de cebe koymak gerekir. bilimsel kıvamda kendi ürününü elde etmek için direkt mantar yetiştirmek çok daha tatmin edici olacaktır fikrimce.
teşekkürler mantar ve lsd arasında farkı net olarak bilmiyorum mantar denemedim ama lsd baya iyiydi ama mantar daha kolaysa daha mantıklı

IcBlue

Doktor
teşekkürler mantar ve lsd arasında farkı net olarak bilmiyorum mantar denemedim ama lsd baya iyiydi ama mantar daha kolaysa daha mantıklı

lsd salt halde tüketimi bir hayli sıkıntılı olan ergot mantarından (çavdar mahmuzu) sentezleniyor ve etkin maddesi ergotamin. ergot, çavdarı enfekte eden parazitik bir mantar. bu nedenle tarihte henüz üzerinde yeterli farkındalık yokken toplu delirmelerden ve sağlık sıkıntılarından çokça sorumlu. insan eliyle kullanılabilir hale getirilmiş olması ve tatlı bir deneyim olması, bunları bilince çok sevimli kılamıyor yine de :D ki ben salt ergot mantarı deneyimimi hayatımın hatası olarak nitelendiriyorum.

psikoaktif mantarlar arasında yine kullanımı sağlıklı olmayan, etkileri bir deneyimden daha çok zehirlenmeye benzeyen ve psikolojik anlamda yıpratıcı çokça tür var. bu nedenle psikoaktif mantarlardan bahsederken kullanımı en verimli ve güvenli olduğu kabul edilen cubensis ailesi üzerinde durulur ağırlıklı olarak. cyanescens ve azurescens ailesinden mantarlar da zaman zaman dahil olabilir mevzuya. aktif maddesi psilocybin türüne göre etkilerin baskınlığı akışkanlık göstermekle birlikte genel olarak eforik, düşünsel anlamda harekete geçirici, doğa sevici, göz açtıran ve halisünatif etkileriyle üzerinde tatlı bir izlenim bırakan güzel deneyimler yaşatır çoğu zaman.

mantar yetiştirmeyi "kolay" diye geçiştirirsek biraz ayıp ederiz tabi, nihayetinde mikrobiyolojik bir işlem ancak doğal bir süreç olduğu için her halükarda sentezden daha rahat geçecek ve takibi daha kolay olacaktır tabi. mantar muhabbetine tatlı bir giriş olması için başlangıç seviyesi yöntemlerden, mantarın türleri ve etkilerinden, kullanım dozları ve şekillerinden konu içerisinde parça parça bahsettiğimiz bir konu başlığı var forumda, psychedelic kısmında başlarda doğru pinli mantar 101 konusuna bir bakmanı öneririm ilgini çektiyse. forum içinde yine mantara dair çok fazla muhabbetimiz var.

umarım gönlünce olsun, bol şans.

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Kanka eskiden pullarinda ufak miktarlarda kafein bulunan bir vendor varmis ve cok saglammis pullari. Cafergot isimli ilactan sentezledigi dusunuluyor. Bir bilgin var mi bunun mumkunati hakkinda?

IcBlue

Doktor
Kanka eskiden pullarinda ufak miktarlarda kafein bulunan bir vendor varmis ve cok saglammis pullari. Cafergot isimli ilactan sentezledigi dusunuluyor. Bir bilgin var mi bunun mumkunati hakkinda?

kankacım bahsettiğin ilacın bir ağrı kesici olduğunu biliyorum. ki psikoaktif mantarların ağrılı pek çok hastalığın tedavisinde etkisi zaten var, kendim de bu konuda çok faydasını görüyorum. ancak bunun sentezine dair herhangi bir fikrim yok, öncesinde biraz araştırmam gerekir üzerinde sohbet edebilmemiz için.

@IcBlue kanka bu Medical kullanım hakkında müsait olduğun bir vakit bahsedebilir misin ?
Yakınlarda bende grow başlıcam bazı kronik rahatsızlıklarım var çok ağrılı ve sancılı geçiyor belki bu değerli mushroom dünyasında yardımcı olabilicek dostlarımız mevcuttur

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Yani anlasilmadiysa acik bir sekilde soyleyeyim. Gercekten boyle bir ise bulasirsan satmaya da baslarsin cunku o kadar asidi ne sen kullanirsin ne millete hediye olarak verirsin. Bu ise giriseceksen uretecek, gizli konum saglayacak, dukkan dondurecek ve daha da fazlasiyla ugrasacak birilerini bulmak lazim cunku bu yolun ciktigi yer orasi. Yani oyle ben kendime kadar yapiyorum ya hesabi grow yapar gibi bakilacak bir sey degil. Zaten cok ucuz bir sey, iyisi mi satin al.

Weeezzy

Üye
burda o kadar grow yapıyoruz insan düşünüyor lan ben o zaman her şeyi kendim yaparım diye ama lsd çok komplike işlem anladığım kadarıyla 3 taneye 1600 lira para veriyorum kanka çok da ucuz değil ama tabi yine fiyat performansta üstüne yok 240 mikro gram diyor torbacı ama markasını bilmiyor ne içtiğini bilmek de ayrı güzel oluyor

Avare

Doktor
burda o kadar grow yapıyoruz insan düşünüyor lan ben o zaman her şeyi kendim yaparım diye ama lsd çok komplike işlem anladığım kadarıyla 3 taneye 1600 lira para veriyorum kanka çok da ucuz değil ama tabi yine fiyat performansta üstüne yok 240 mikro gram diyor torbacı ama markasını bilmiyor ne içtiğini bilmek de ayrı güzel oluyor
Kankam çok para 100 ug seuss 7 tane 40 küsür dolar bi tane denersin eğer dersen ki bu bana bişi etmedi iki tane atarsın 200 olur

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Kanka cok veriyorsun ve 240ug olmasinin imkani yok

kanki ticaretle ilgilenmiyoraan yapmanin hicbi mantigi yok, ki dogru vendoru buldugunda cok da ucuza geliyor

Avare

Doktor
baya iyi fiyatı vendorlar 400 tl aşşağı satmıyorlar pul u
En son de den sipariş etmeden önce 450 ye yarım yamalak bir şey alıyordum. Çok şükür iyi şuan fiyat hele bir de outlet de stok denk getirsem tanesi 3 dolardan 100 tane atıp kenara rahat edicem de stok denk getiremiyoruz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1