LSD yapmak

G_man

Kıdemli Üye
En son de den sipariş etmeden önce 450 ye yarım yamalak bir şey alıyordum. Çok şükür iyi şuan fiyat hele bir de outlet de stok denk getirsem tanesi 3 dolardan 100 tane atıp kenara rahat edicem de stok denk getiremiyoruz.
deep web den mi şipariş veriyorsun

SkippeRR

Üye
@IcBlue kanka bu Medical kullanım hakkında müsait olduğun bir vakit bahsedebilir misin ?
Yakınlarda bende grow başlıcam bazı kronik rahatsızlıklarım var çok ağrılı ve sancılı geçiyor belki bu değerli mushroom dünyasında yardımcı olabilicek dostlarımız mevcuttur

Balımın gözünden kaçmış. Yoksa şu entry'e sayfa sayfa döşenirdi :)

Kankacım öncelikle mantarın medical amaçlar gözetilerek üretiminde hiçbir değişiklik yok. Mesele medical amaçlar gözetilerek neyin tüketileceğine göre değişiyor. Fakat burada tüketimi seçerken de rahatsızlığına göre yine tüketim aracının değiştiği, bir çok reçetenin bulunduğu şifalar dünyası...

Lafı çok uzatmadan kronik ağrıların için günlük kullanıma uygun, sosyal hayatından alıkoymayacak, üstelik hem sosyal hayatına hem de yaptığın her işte odaklanmanı arttıracak Cambodian türü biçilmiş bir kaftan. Bende bu tür yok, şunları şunları üreteceğim gibi bir liste var ise elinde, üzerinde etkilere dair konuşabiliriz. Gerçi Türler & Etkiler yazısı mevcut.

Balımın gözünden kaçmış. Yoksa şu entry'e sayfa sayfa döşenirdi :)

Kankacım öncelikle mantarın medical amaçlar gözetilerek üretiminde hiçbir değişiklik yok. Mesele medical amaçlar gözetilerek neyin tüketileceğine göre değişiyor. Fakat burada tüketimi seçerken de rahatsızlığına göre yine tüketim aracının değiştiği, bir çok reçetenin bulunduğu şifalar dünyası...

Lafı çok uzatmadan kronik ağrıların için günlük kullanıma uygun, sosyal hayatından alıkoymayacak, üstelik hem sosyal hayatına hem de yaptığın her işte odaklanmanı arttıracak Cambodian türü biçilmiş bir kaftan. Bende bu tür yok, şunları şunları üreteceğim gibi bir liste var ise elinde, üzerinde etkilere dair konuşabiliriz. Gerçi Türler & Etkiler yazısı mevcut.
Kanka bende o niyetle ufak bir etiketleme yaptım muhtemelen zamanı olmadığından veya başka sebeplerden şimdilik atladığını sonra sayfa sayfa yazıcağını umut ediyorum.

SkippeRR

Üye
teşekkürler mantar ve lsd arasında farkı net olarak bilmiyorum mantar denemedim ama lsd baya iyiydi ama mantar daha kolaysa daha mantıklı

Mantar ile LSD, türler ile tanışmış, adını duymuş bir çok kişi tarafından maalesef hala çok yanlış bir şekilde kıyaslanan iki farlı şeydir.

Bu açıdan mantar ile lsd arasındaki farkı net olarak "aynı şey değiller ve mazatepec ve ya bir kaç sosyal tür dışında benzerlikleri asla yok" şeklinde yanıtlamam sanırım yanlış olmayacaktır. Her ne kadar LSD, tek başına tüketilmesi müthiş tehlikeli olan bir mantar türünün, tüketime uygun olması için sentezlenmiş hali olsa da, günün sonunda akrabalık ilişkileri, Annesinin, komşusunun, oğlunun, ikinci torununun, sınıf arkadaşı blablabla şeklinde açıklanacak kadar el oğludur.

Fakat LSD üretmeyi isteyecek kadar beğendiysen, sevdiysen eğer ben mantar tüketmeni şiddetle öneririm. Türüne göre LSD'ye nazaran daha sarsıcı deneyimler sunar. Mesela ilk deneyim için ben herkese Golden Teacher tavsiye ederim. Ortam koşullarının önceden ayarlanmasını gerektiren, sosyal olmayan, herkes ile tüketilmesi çok uygun görülmeyen, 4-5 saatini uzanarak bir yerde geçirmeni sağlayacak, primitif köklerini derinden hissettirecek müthiş ayrıştırıcı bir trip sunar. Kişinin potansiyeline bağlı olarak bir tessractın, uzay boşluğunun ya da bir kara deliğin çeperinde anlık bir varoluş dahi mümkündür.

Mutlu tripler.

Sevgiler & Saygılar.

IcBlue

Doktor
@IcBlue kanka bu Medical kullanım hakkında müsait olduğun bir vakit bahsedebilir misin ?
Yakınlarda bende grow başlıcam bazı kronik rahatsızlıklarım var çok ağrılı ve sancılı geçiyor belki bu değerli mushroom dünyasında yardımcı olabilicek dostlarımız mevcuttur

psilocybin gibi psychedelic serotonerjik agonistlerin halisünojenik dozlarda uygulandığında ve psikoterapiyle birleştirildiğinde depresyon, anksiyete ve davranış bozukluklarında fayda sağlaması kabul görmüş durumda. benzer protokollerin kronik ağrı durumlarına yardımcı olabileceği nispeten daha yeni bir çalışma olsa da, üstte de konuştuğumuz gibi psikoaktif mantarlardan üretilen ağrı kesiciler gibi örnekler argümanı oldukça kuvvetlendiriyor. yine de şimdilik bu amacın halen deneysel kabul edildiğini belirtmekte fayda var, ben faydasını görüyorum ve senin de göreceğini umuyorum. konu üzerine çok fazla bilimsel makaleyi zaten bulabileceğinden, ben mevzuyu daha kendi deneyimlerim üzerinden devam ettireceğim.

2si tedavili ve 2si yalnızca baskılanabilir olmak üzere 4 tane psikiyatrik tanım, bir de aşırı şiddetli kemik ağrısına sebep olan, tedavisi olmayan ve doğuştan gelmiş bir hastalığım var. bütün ömrüm ilaçlarla geçti diyebilirim ancak son 8 senedir organikler elimden tutuyor. 4 senedir sadece psilocybin ve meskalin ile destekleyerek hiç psikiyatrik ilaç kullanmadım ve psikolojik anlamda hayatımın en sağlıklı, yere basan dönemindeyim. ki bu bir hissiyattan ibaret değil, son dönemlerde girdiğim mmpi testlerinde psikiyatrik tanılarımın 3ü çıkmıyor artık. psikiyatriyi tamamen bıraktım ve sadece psikoterapiyle devam ediyorum. ağrılı hastalığımda da reçeteli aşırı yüksek doz ağrı kesicilere kıyasla çok daha fazla verim alıyorum mantardan. ilaçların hantallığından, ağır yan etkilerinden ve bir yeri düzeltirken başka yeri bozan özelliklerinden sıyrılmamı sağladığı için organiklere bağlantım çok daha duygusal. taraflı davranabilirim bu nedenle ancak bende böyle diye herkeste böyle olacağını düşünmediğimi de söyleyeyim. fikir vermesi için kendi deneyimimi paylaşıyorum sadece.

bu konuda mantarı denemek istiyorsan önerim kullandığın genetiği, kullanacağın doz ve sıklığı beklentilerine göre düzenlemen. bunun için forumda psychedelic başlığında üstlerde pinli bulunan mantar 101 konusuna bir bakmanı tavsiye ederim. sonrasında ne yapmak istediğin üzerinden daha detaylı da sohbet edebiliriz dilersen. umarım gönlünce olsun, bol şans.

psilocybin gibi psychedelic serotonerjik agonistlerin halisünojenik dozlarda uygulandığında ve psikoterapiyle birleştirildiğinde depresyon, anksiyete ve davranış bozukluklarında fayda sağlaması kabul görmüş durumda. benzer protokollerin kronik ağrı durumlarına yardımcı olabileceği nispeten daha yeni bir çalışma olsa da, üstte de konuştuğumuz gibi psikoaktif mantarlardan üretilen ağrı kesiciler gibi örnekler argümanı oldukça kuvvetlendiriyor. yine de şimdilik bu amacın halen deneysel kabul edildiğini belirtmekte fayda var, ben faydasını görüyorum ve senin de göreceğini umuyorum. konu üzerine çok fazla bilimsel makaleyi zaten bulabileceğinden, ben mevzuyu daha kendi deneyimlerim üzerinden devam ettireceğim.

2si tedavili ve 2si yalnızca baskılanabilir olmak üzere 4 tane psikiyatrik tanım, bir de aşırı şiddetli kemik ağrısına sebep olan, tedavisi olmayan ve doğuştan gelmiş bir hastalığım var. bütün ömrüm ilaçlarla geçti diyebilirim ancak son 8 senedir organikler elimden tutuyor. 4 senedir sadece psilocybin ve meskalin ile destekleyerek hiç psikiyatrik ilaç kullanmadım ve psikolojik anlamda hayatımın en sağlıklı, yere basan dönemindeyim. ki bu bir hissiyattan ibaret değil, son dönemlerde girdiğim mmpi testlerinde psikiyatrik tanılarımın 3ü çıkmıyor artık. psikiyatriyi tamamen bıraktım ve sadece psikoterapiyle devam ediyorum. ağrılı hastalığımda da reçeteli aşırı yüksek doz ağrı kesicilere kıyasla çok daha fazla verim alıyorum mantardan. ilaçların hantallığından, ağır yan etkilerinden ve bir yeri düzeltirken başka yeri bozan özelliklerinden sıyrılmamı sağladığı için organiklere bağlantım çok daha duygusal. taraflı davranabilirim bu nedenle ancak bende böyle diye herkeste böyle olacağını düşünmediğimi de söyleyeyim. fikir vermesi için kendi deneyimimi paylaşıyorum sadece.

bu konuda mantarı denemek istiyorsan önerim kullandığın genetiği, kullanacağın doz ve sıklığı beklentilerine göre düzenlemen. bunun için forumda psychedelic başlığında üstlerde pinli bulunan mantar 101 konusuna bir bakmanı tavsiye ederim. sonrasında ne yapmak istediğin üzerinden daha detaylı da sohbet edebiliriz dilersen. umarım gönlünce olsun, bol şans.
Kankam öncelikle teşekkür ederim. Benimde maalesef kemik ağrılarından şikayetim var ve mesleğim gereği bütün günüm ayakta geçiyor. Buda bana hiç iyi gelmiyor, sürekli ağır ağrı kesiciler kullanmak zorunda kalıyorum ve bu beni gün geçtikçe daha çok yormaya başladı özellikle sana yazdıktan sonra biraz araştırma yapmak istedim fakat doğru kaynaklara ulaşamadım veya bulamadım, genellikle Medical kullanım için legal türler çıkıyor karşıma reishi , lions mane gibi türler çıkıyor. Bu konularda yeni olduğumdan doğru kaynaklara ulaşmak biraz zor oluyor. Ayrıca mantar 101 konusunu inceledim çok faydalı bir konu olduğunu söylemeyi de es geçmiyim. Sipariş geçtiğim albino A+ ve mazatapech yakında elime sorunsuz bir şekilde ulaşıcak umarım , onlarla grow yapmaya başlamayı daha sonrasında başka başka türler ile tanışmayı düşünüyorum. Bu süre zarfında araştırmalara devam etmek istiyorum dediğim gibi yeniyim bu konuda edindiğim bilgileri kavramak anlamak bile bu etapta oldukça zor. Kendimi fazla yormadan elimden geldiğince bu konu ile uzun bir süre haşır neşir olucam bu süre zarfında seni ve diğer arkadaşları çok olmamak şartı ile ufak ufak darlamak isterim müsaitliğiniz ve zamanınız olduğu sürece tabi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    +3
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********* ***** ** ****** *** ********* *** ***** *** ***** ******** ****** ********* ** hahahaha** ****** ******* ******* ******** **** ********** hahahaha ******** ***** hahahaha** *** ** ****** ***** ********** * ***** ***** ***** *** ** ********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
    ***** ***** ****** ******* ******** ******* ******** ******** ***** hahahaha** ******** *** ******* hahahaha ******
    *** hahahaha ** ** **** ** ****** *** ******
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    hahahahahahahaha
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ****** ***** ** *** hahahaha ** ** **** ** ****** *** ******
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ***** ***** ****** ***** ** **** ***** ***** ***** *** *** ******* ****** ***
    ***** ****** **** **
  • Emmy Emmy:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    hahahaha ***** *******
    hahahaha ***** ******* ****** ****** * ***** *****
    **** ******* ** ******** ***** *** **
  • Emmy Emmy:
  • nicozaniolo nicozaniolo: