Lst eğitimi hakkında bir kaç bilgiye ihtiyacım var

Brsberry

Üye
Usta ben kafaya taktım bu sulama işine full otomatik 1ay programlı yapıcam bu kadar para vermem ben daha uyguna bize en iyi verimi sağlayacak şekilde olanından
Bi duman neler yaptırıyo bee

Cashh

Doktor
Usta ben kafaya taktım bu sulama işine full otomatik 1ay programlı yapıcam bu kadar para vermem ben daha uyguna bize en iyi verimi sağlayacak şekilde olanından
Bi duman neler yaptırıyo bee
Nasıl bir çözüm ile 1 aylık sulama programı yapıcan bana da bilgi verirsen sevinirim dostum günlerdir duman yolunda kovalıyorum yatıyorum kalkıyorum ne yapsam nasıl yapsam tek düşünebildiğim çiçeklerim

Brsberry

Üye
ph derdim yok acım tang çizelgesindeki besinleri aldım phı kendi ayarlıyo air saksıdalar daha hızlı kururlar şuanda 2 günde 1 veriyorum bitki başı 250ml veriyorum tam istenen gibi gidiyo şimdilik dün gece 1 tanesini lst yaparken kırdım kafamın güzelliğine hemen sardım bağladım filan ama kurtaramadım garibimi zaman konusu mayısa kadar olur herhalde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • H happyworld:
    *** hahahaha ********* ***** **** hahahaha ******** ** ********** ******** ********* ****** hahahaha****** ****** ****** ******* hahahaha ******* hahahaha* ********* **
  • H happyworld:
    ****** hahahaha* ********** ******** *** ***** ********** ** *** ****** ******* ****** ******* ********** ** *** ****** ****** ******* ******* **** ********** ********* ***** hahahaha**** hahahaha* ******* ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ******* hahahaha********* **** ******* **
    H happyworld: ****** hahahaha* ********** ******** *** ***** ********** ** *** ****** ******* ******...