LST VE YARAŞA GÜBRESİ

K4R4

Yeni üye
Beyler ilk olara lst hakkından bilgi istiyorum netten araştırdığım kadarıyla başlangıçı yaptım eksikliklerim neler dir ve bitkinin durumu Nasıl sizce?
https://imgur.com/a/3UkjY6i

Yarasa gübresinin bitkiye çok yaradığı ve haşereleri uzak tuttuğu gibi duyumlar aldım onu da nette biraz arıtırdım sonuçlar hep olumlu toz yarasa gübresi almayı düşünüyorum daha önce kullanan var mı?
Varsa sonuçları nelerdi? Veya kullanmalımıyım?

İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

cannabis16

Ordinaryüs
forumda LST nasıl yapılırı görsellerle anlatmış kankalar..onlara bak , nelerin eksik olduğunu öğrenirsin.
https://forum.tohumsuz.com/showthread.php?tid=1522
https://forum.tohumsuz.com/showthread.php?tid=14

yarasa gübresine gelince. organiktir,diğer kuş gübreleri kadar çabuk salınımlı değildir ama en nihayetinde kuş gübresidir,hasadını da tadını da kalitesini de artırır.uygun dozda,uygulanması gerektiği kadar uygularsan gayet güzel sonuçlar alırsın.sıvı olanlarını ve ithal markaları öneririm.doz ayarlamasını  daha kolay yaparsın.illa toz olandan kullanıcam dersen saksı harcına toz gübreyi saksı karışımında eklemen veya besin azlığı belirtileri gördüğünde kök etrafına açacağın deliklerle saksıya eklersin.miktarını vs. ni yabancı forumlarda takip edersin.
ama benim anlamadığım şu; solucan gübresi ve yarasa gübresiyle uğraşacağınıza neden organik grow+bloom gübrelerini kullanmıyorsunuz.general organics ve bio bizz markaları TÜRKİYEMİZDE erişilebilir vaziyette.zaten bu gübrelerde kuşun-solucanın bilmemneyin bokuyla yapılıyor,ismi üstünde organik. hem doz ayarlamasını daha güzel yaparsınız,hem de bitkinin ihtiyacı olan tüm minerallleri saksıya eklemiş olursunuz.
sadece solucan gübresiyle büyüten arkadaşlar da var,sadece yarasa gübresiyle giden de olabilir.illa ki hasat alırsınız ama micro-grow-bloom set yada grow-bloom set halinde piyasaya sürülmüş organik gübrelerle işiniz daha bilimsel ve kolay olur.
bitki sizin,keyif sizin,istediğinizi yaparsınız.

dumanın bol olsun

K4R4

Yeni üye
Teşekkürler çok yardımcı oldun dediğim gibi daha almadım gübreyi grow bloom set i araştıracağım bütçemede uyarsa neden olmasın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    *** hahahaha***
  • Sleepless Sleepless:
  • blackmambaa blackmambaa:
    *** ******* ******** ** ** **** ********* hahahaha
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ****** ** ********* **** ********** ******* ********* ** ***** ****** ***
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ********* ******* ******** ********* hahahaha* *****
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    ******* hahahaha*** *** *******
    ***** ******* ***** *** **** *** *** **** *** ***** ****** ****** ******* ***** *** ******* *** ******* ***** ********
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    **** ******** ******* ****** ******* **
    hahahaha ***** ******* hahahaha*** *** *******
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • S sharkek:
    *** *** **** ***** **** ******* *** hahahaha*
  • S sharkek:
    hahahaha* *** ******* ** *******