MİMLENME DURUMUm, ACİL FİKİR ALIŞVERİŞİ!

thefertile

Yeni üye
Arkadaşlar herkese selamlar,
Durumun aciliyeti çok yüksek ve sizlerden, hepinizden fikir alışverişi istiyorum mümkünse burada tartışılmasınıda...
Bir arkadaşım üzerinde bir miktar esrar ile yakalanmış ve direkt olarak whatsapp konuşmalarınada bakılmış.
Durum şu; konuşmalarımızda çok net bir şeyler ifade edilmesede bazı mim kelimeler; toprak.. saksı.. gibi şeyler konuşuldu yani onun içinde bir adet yetiştireceğim bitkinin ayrıntıları konuşulmuştu bunlar var telefonda.
Polis bütün konuşmalara bakmış ve bazılarının fotoğraflarınıda almış ki büyük ihtimal bizim konuşmalarımızda ellerinde.
Yani numaram orada gözüküyor... Not etmemde fayda var ne bir fotoğraf ne de son derece açık olarak yetiştirme muhabbeti konuşuldu. Sadece kendisinden talep ettiğim paranın nereye gideceğini vs. onun payına düşen ücret konuşuldu, bunu geçelim. Numara benim üstüme kayıtlı değil, ailemden birinin üstüne kayıtlı ve ayrıca ben başka bir şehirde ikamet ediyorum ve de ikametgahım arkadaşımın yakalanadığı şehirde. Sizce durumun rizikosu nedir? Ki bence fazlasıyla yüksek, yani beni toptan vazgeçirebilecek düzeyde hemde... Düşüncelerinizi alayım.. şimdiden teşekkürler.

thefertile

Yeni üye
Cvp: MİMLENME DURUMUm, ACİL FİKİR ALIŞVERİŞİ!

reaL' Alıntı:
o hattı kapat yeni bi hat al ve hayatına devam et kanıt yoksa suçta yoktur

Korkum şu; başka şehirde yaşadığım evi bulabilirler mi? Çünkü ikametgahım başka bir şehirde ve de burada sadece üstüme bir elektrik faturası var. Burdan çıkar mı bilmiyorum.. Ne dersiniz arkadaşlar

thefertile

Yeni üye

reaL' Alıntı:
yok dostum 1 cigaralık diye adamlar okadar zahmete girmez

15 gram yakalanmış üstünde aslında. Yani eve baskın olur mu diye feci tripteyim şu an. Offff

emerald

Yeni üye

thefertile' Alıntı:
Durumun aciliyeti çok yüksek ve sizlerden, hepinizden fikir alışverişi istiyorum mümkünse burada tartışılmasınıda...
Bir arkadaşım üzerinde bir miktar esrar ile yakalanmış ve direkt olarak whatsapp konuşmalarınada bakılmış.
Durum şu; konuşmalarımızda çok net bir şeyler ifade edilmesede bazı mim kelimeler; toprak.. saksı.. gibi şeyler konuşuldu yani onun içinde bir adet yetiştireceğim bitkinin ayrıntıları konuşulmuştu bunlar var telefonda.
amca  bütün konuşmalara bakmış ve bazılarının fotoğraflarınıda almış ki büyük ihtimal bizim konuşmalarımızda ellerinde.
Yani numaram orada gözüküyor... Not etmemde fayda var ne bir fotoğraf ne de son derece açık olarak yetiştirme muhabbeti konuşuldu. Sadece kendisinden talep ettiğim paranın nereye gideceğini vs. onun payına düşen ücret konuşuldu, bunu geçelim. Numara benim üstüme kayıtlı değil, ailemden birinin üstüne kayıtlı ve ayrıca ben başka bir şehirde ikamet ediyorum ve de ikametgahım arkadaşımın yakalanadığı şehirde. Sizce durumun rizikosu nedir? Ki bence fazlasıyla yüksek, yani beni toptan vazgeçirebilecek düzeyde hemde... Düşüncelerinizi alayım.. şimdiden teşekkürler.

hattı kapatma. kapatılan hatlar dinlenir. bu gerçek bir bilgi. hiçbir şey yapmadan devam et yoluna. evde riskli şeyler barındırma. 

thefertile

Yeni üye

emerald' Alıntı:
thefertile' Alıntı:
amca  bütün konuşmalara bakmış ve bazılarının fotoğraflarınıda almış ki büyük ihtimal bizim konuşmalarımızda ellerinde.

hattı kapatma. kapatılan hatlar dinlenir. bu gerçek bir bilgi. hiçbir şey yapmadan devam et yoluna. evde riskli şeyler barındırma. 

Sanırım iptal etmek faydalı olacak. Allah kahretsin bende ki şanssızlığı kanka ya. Harbiden mk böyle işin yani. İnanılır gibi değil.

emerald

Yeni üye

thefertile' Alıntı:
Sanırım iptal etmek faydalı olacak. Allah kahretsin bende ki şanssızlığı kanka ya. Harbiden mk böyle işin yani. İnanılır gibi değil.

evde hiçbirşey bırakma gübre saksı vs. 

chezidek

Yeni üye
Yakınlık derecen ne olursa olsun, ne kadar güvenirsen güven -ki bence öyle biri yok- yetiştireceksen kimseyle paylaşma. Hatta zaman zaman sen bile unut bunu yaptığını. Dostum sen tek kadim kuralı çiğnemişsin. Eskiden (ne kadar eski bilmiyorum) sınır 12.5 grdı. Yani 12.5 gr altıyla yakalandığında 'içiciyim' dersen bir inandırıcılığı oluyordu. Şimdi ki kanun yasa ne der bilmiyorum ama 15gr 3-4 günde bir içen birini 1 ay çıkartır. O hattı kullanacaksan ve iptal ettirme şansın yoksa şayet, bırak yetiştirmeyi yerinde olsam trafik bile yapmam.

King

Kıdemli Üye
arkadaşlara katılıyoru hattı değiştirme. telefona bir format çak ve whatsapp görüşmelerini arşivini filan sil.kanka telefonuna esrar yetiştirme oyunları indir, olurda ifadeye filan çağırırlarsa oyunla alakalı konuştum dersin. birdaha da cep telefonundan böyle şeyler konuşma.

daddy

Yeni üye
Kardeşim artık olan olmuş, bence karakola alırlarsa ilerisi için yurt dışına çıkınca yapacağım bir plandı Türkiye'de yasal olmadığı için böyle birşey asla yapmam gibi birşeyler anlatabilirsin. Opsec'ine de bundan sonra dikkat et.
Stay safe.

Kaptan

Yeni üye
Her ihtimale karsi tedbirli ol evinde kesinlikle hassas terazi bulundurma kesinlikle ama. Her ne olursa olsun hassas terazi bulunursa evinde 1.gram mali 30 gram diye yazip torbaciliktan yargilarlar bunun canli ornekleri var unutmaki memurlar senin benim dusunmedigim seyleri dusunurler eve girip cikarken etrafini guzelce kes sagina soluna iyi bak insanlar gozleri ile takipe almislarsa seni evini bosalt benden bu kadar.

tolerans

Yeni üye
kardeşim şöyle diyim bi arkadaşım evde çadır ağaçlar falan. vs.. yakalandı toplamda 3kilo ürün yakalandı 6 ay da çıktı cezaevinden diceksinki nasıl oldu evde ticaret yapıldığına dair tek birşey bulamadılar örnek hassas terazi veya ufak naylon poşet(fişek yapmak için) 1 tane bulsalar 12 sene yerdin demiş memurlar benim diceğim ticaret sayılabilecek hiçbişey bulundurma evde terazi poşet vs.. ama telefondan rahat ol eskidi artık telefon takip işi artık direk suç üstü yapıyorlar kimse seni dinlemez telefonunu rahat ol ama fiziki takip yiyebilirsin ona dikkat et ticaret yaptığına kanaat getirirlerse izlerler .

Holione

Yeni üye
Telefonda  bi cacık olmaz. Rahat ol konusmaların olsada sıkıntı yok üfürüyordum dersin. Yalan bedave vs öyle aenin evini bulacaklar vs kanka senin dediğine göre buraya gelse hepimiz paket

Evdeki sistemi boz, verebiliyosan sağa sola ver evdeki ekipmanları (bana bile verebilirsin :). Whatsapp üzerinden asla ve asla konuşmayın böyle şeyleri eğer Blackberry kullanmıyorsanız. Önlemini alıyosun anladığım kadarıyla, tongaya düşmezsin.

Maruk

Yeni üye
Hat üstüneyse format dahi atsan alirlar savcilik senin hattina telefon tapir ister seni alirlarsa bundam alirlar sende her ihtimale karsi arkadaslarin dedigi evdeki herseyi yoket

tayyarabi

Yeni üye
Kardeşim iki durum var ; 
Birincisi ikamet adresin farklıysa eğer senin şu an oturduğun eve muhtemelen baskın falan yapmazlar yaparlarsa ailenin evine yaparlar.
İkincisi ise eğer çok fazla masraf yapmadiysan iptal etmek en mantıklısi olucuak çünkü oldukça riskli bir durumun var arkadaşının seni satma ihtimali de var.

thefertile

Yeni üye
Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler ederim, hakkatten güzel güzel bilgiler vermişsiniz başka yerde bulamayacağım. Kesinlikle iptal ettim şimdilik işi çünkü en ufak bir risk bile alınmaya değmez. İkametgah adresime ne bir ziyaret ne de bir emare yaşadım bununla alakalı. Güzel forum, herkese teşekkürler.

HowHigh

Yeni üye
WhatsApp vb veri tabanı ile çalışan uygulamalar arka planda çalışarak verileri , mesajları, görüntüleri Google drive e yedekler. Android kullanıyorsanız Google drive i devre dışı bırakın yada otomatik yedekleme özelliğini kapatın. Drive i devre dışı bırakırsanız sikseler bı bok bulamazlar !

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **