MİMLENME DURUMUm, ACİL FİKİR ALIŞVERİŞİ!

L

Labtech

Guest
kanka içiciyim dersen amatem alırsın.. daha önceden amatemin varsa ceza alırsın, iyi halin varsa cezan yarıya düşer, ticari bi meta yoksa parayla yırtarsın..

macbethh

Yeni üye
Öncelikle tek riskin arkadaşının ötmesi. Yani öle bi satış yapabilir ki memurlar tarafından sıkıştırılırsa korkudan.. 
Zamanında istihbarat olarak asker olmuş biri olarak yazıyorum bunları. Sorguda ben ondan alıyorum o üretiyor derse ve evine gelip ürettiğini kanıtlarlarsa hayatta çıkamazsın. Bu kötü açıdan bakıştı...

Şu da var, arkadaşın içiyordum bi torbacıdan aldım falan diyecek büyük ihtimal ve senin adın bile anılmadan konu kapanacak, arkadaşın denetimli serbestlik alacak.. Artık sadece fizikle çökme olayları var. Sizin gibi kafasının derdinde olana kimse bir şey yapmaz. Ama senin fikrin ne dersen.....

Bir tane yap, tıorbacılara sikilip, yeni ortamlara mecbur girip yeni mübdezeller tanıyıp hep böle riske girmektense,  evinde 1 , 2 tane yap ve yakalanırsanda diyeceğin şey, çocul cocuktan almak yerıne kendım yapıp kendım ıcıyorum hıc bır tıcarı ispatıda olamaz de arkana yaslan...

EYÜP

Yeni üye
Hassas terazi poşet vs yani ticaret namına birşey bulunmasın isterse 3 kilo olsun sıkıntı yok denetimli serbestlik alırsın okadar bu arada sistemi vermeyi düşünürseniz alabilirim

Abuzer009

Yeni üye
Dostum karşı taraftaki cavo seni ele vermediği sürece sıkıntı yok olursada iciciyim dersin yakalanan arkadaşta isterse 25 gramla yakalansin sabıkası yoksa bu konu üzerinde bişey olmaz denetim serbestlik verirler sana gelirse benim biseyden haberim yok konuşmalar da esrar kelimesi geçmiyorsa ekmek biçmek gbi sıkıntı olmaz hemde hic bişey olmaz olsada gelir iciciyim dersin geçersin

S

silas

Guest
meşhur bir japon atasözü der ki; UN Kİ ÇAPAİ
yani; G... giren şemsiye açılmaz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********