Mainliling egitim. Olmus mu ?

cannabis16

Ordinaryüs
@cannabis16 usta haklisin, ama bence bu bitki 2-3 hafta sonra muhtesem olacak. You tubede bir video seyrettim, adam haftada bir anasini belliyor bitkinin , bitki gene yaprak doluyor.. O videodan esinlendim. Olmazsa yeniden baslariz agam. Ögrenmeye calisiyorum. :)

olum ben iyice yaşlandım artık sanırım , main leaning eğitimim olmuş mu demişsin başlıkta zaten.. ben gidip LST yi anlatmışım.. :)

Yeşil kardeşim , senden özür dilerim , main leaning eğitimi gayet doğru yapmışsın.. ama benim yazdıklarım dursun burada,silmeyecem, LST açıkladım en azından..

main leaning yaparken aklında tutacağın tek veri şu olsun.. cannabis denen bitki sömek katlarını yaparken 11-13 kat arası boğum yapar ortalama... bitkinin sömek dallarını eğerken temizlediğin katlar var ya, işte o katlar en fazla 5 bilemedin 6 kat olsun.. en sonunda boylamasına uzaması için saldığında sömek tepelerini bi 5 kat falan atsın,atsın ki doğru düzgün hasat alasın..

yoksa main leaning eğitimin gayet doğru ve güzel... kafam da güzel değildi ama gece vakti bakınca ne gördüm,bilemedim şimdi..kusura bakma Yeşil...

işin rast gitsin

olum ben iyice yaşlandım artık sanırım , main leaning eğitimim olmuş mu demişsin başlıkta zaten.. ben gidip LST yi anlatmışım.. :)

Yeşil kardeşim , senden özür dilerim , main leaning eğitimi gayet doğru yapmışsın.. ama benim yazdıklarım dursun burada,silmeyecem, LST açıkladım en azından..

main leaning yaparken aklında tutacağın tek veri şu olsun.. cannabis denen bitki sömek katlarını yaparken 11-13 kat arası boğum yapar ortalama... bitkinin sömek dallarını eğerken temizlediğin katlar var ya, işte o katlar en fazla 5 bilemedin 6 kat olsun.. en sonunda boylamasına uzaması için saldığında sömek tepelerini bi 5 kat falan atsın,atsın ki doğru düzgün hasat alasın..

yoksa main leaning eğitimin gayet doğru ve güzel... kafam da güzel değildi ama gece vakti bakınca ne gördüm,bilemedim şimdi..kusura bakma Yeşil...

işin rast gitsin
Takılma dayı senin her yazdığın çok deyerli bilgiler.

Yesil888

Ordinaryüs

işin rast gitsin
Tesekkürler usta degerli bilgiler icin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
    TabldotLife TabldotLife: ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****