Mushroom spore

harmann22

Yeni üye
tamam kardesim sen devam et ortalikta milleti yonlendirip durma da para toplayip siktirip giderse o insanlar in kalir parasi sen gotunu yalarken hocanin
al buda hoca bak birazda buna bak
Dostum adamın exit scam yapma gibi bir amacı olsaydı şimdiye kadar yapardı ki bu işlere de geçen pazartesi başlayan bir arkadaş değil kendisi shroomery tabi ki faydalı bir kaynak fakat birebir bir şekilde anında ne olup bittiğini mislinde veya ekiminde ne sorunlar olduğunu veya olabileceğini adam sana söylüyor saat fark etmeksizin çoğu zaman grupta muhabbet sabaha kadar dönüyor full time destek var anlayacağın zaten herkes hasadını alıp olayı öğrendikten sonra gruplar dağıtılıyor ve o gruptaki insanlar kendi istekleri harici birbirleri ile bir daha muhattap olmuyorlar yanlış anlaşılma olmasın kimsenin **** yaladigimiz falan yok ama yiğidi öldür hakkını yeme sözünü unutmayalım.

Ü

Üye silindi 25098

Guest
Biz sadece adamın dolandırıcı olmadığını işini düzgün yaptığını söylüyoruz nerede reklam yapmışım ben . ortaya atılan yaşan yanlış idda var onu düzelttik aptal herif nerede reklam var bu konuda
eski konulara bak telegramini dagitip duruyosunuz dusuncesizlik yaptiginiz cok daha iyi secenekler varken ufacik arastirma ile bilgisiz arkadaslari kac konudur bu adamin reklamini yapip duruyor insanlar forumda

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Senin yaşından çok deep deneyimim vardır neyin ne olduğunu biliyorum dostum ki senin pgp kullanabildiğini bile düşünmüyorum:) ha birde üslubuna dikkat edersen sevinirim kardeşim mardesim olmuyor yani
Abi bırak 20 yaşında çocukla laf dalaşına girilmez boşver internetten öğrendiği bilgileri satmaya çalışıyor daha deep e girmemiştir bu

kanka sen dalgami geciosun hala :D bu adam neden whm de deil markette deil ne grubu siz bu islerin usulunu cozemediniz galiba? fiyatlar zaten konusmucam bile opsec ile ilgili adama guvenmisiniz hepiniz sorguladiginiz yerler sifir bide habire reklamini yapiosunuz salak gibi, 10-15 euro basi spor sokuyosun ulkee bi grow sonra 20-30 tane print aliyosun bunlari bide o fiyata satiyosun bir toplu malda gotunu yalio ise gel ;d
**** lalesi bu zamana kadar neredeydin sen o zaman getireydin ? Ulan adam tüm sporu **** etsen dahi sana tekrar spor gönderiyor ki gönderdiği sporu görsen aklın çıkar. Yurtdışında gmt deliğin kadar spor göndermiyorlar bile. Ancak boş konuşuyorsun. Sen var ancak böyle havlarsın kudur mk lalesi seni.

Prometheus

Yeni üye
Dostlar, evet belki cidden yardımcı oluyordur, her soruya cevap veriyordur filan haklısınız isteyen istediği yerden alışverişini yapar ama unutulmaması gereken kısım cidden bu işin çok önemli bi opsec kısmı olması gerektiği, yarın öbür gün @Whatareyoutalkingtobeet? 'inde dediği gibi adam yakalanırsa hepinizin riskli bir duruma düşme ihtimali var. Yine de başta söylediğim gibi isteyen istediği yerden alışveriş yapar ve sonucuna katlanır. Sadece ihtimalleri unutarak hareket etmesine sebep olmayın insanların, bırakın güvenli olmadığını bilsinler öyle alsınlar alacaklarsa.

Dostlar, evet belki cidden yardımcı oluyordur, her soruya cevap veriyordur filan haklısınız isteyen istediği yerden alışverişini yapar ama unutulmaması gereken kısım cidden bu işin çok önemli bi opsec kısmı olması gerektiği, yarın öbür gün @Whatareyoutalkingtobeet? 'inde dediği gibi adam yakalanırsa hepinizin riskli bir duruma düşme ihtimali var. Yine de başta söylediğim gibi isteyen istediği yerden alışveriş yapar ve sonucuna katlanır. Sadece ihtimalleri unutarak hareket etmesine sebep olmayın insanların, bırakın güvenli olmadığını bilsinler öyle alsınlar alacaklarsa.
Hocam biz bu ihtimalleri düşünüyoruz zaten. Herkes anonim takılıyor ama bana bu süreçte bu denli destek olan birine 1-2 satış yaptıracak olumlu yorum yapıyorsam ve biri çıkıp sana gerizekalısın diyorsa ciddiye alır mısın.

harmann22

Yeni üye
Kanka gizlilik ile ilgili bir sıkıntı yok ki önceki mesajlarında sistemi az çok anlattım tek yönlü okumayalım lütfen

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!