Mushroom spore

Ü

Üye silindi 25098

Guest
umarim basiniza bisey gelmez herkes dikkatli olsun benim sikimde degil kimin ne yaptigi bu kadar sacma bi muhabbetden sonra biraz olsun sorgulamissaniz iyidir basinizi yakarsaniz bole seyler icin bende uzulurum bol sans herkese iyi tripler

Ü

Üye silindi 25098

Guest
**** lalesi bu zamana kadar neredeydin sen o zaman getireydin ? Ulan adam tüm sporu **** etsen dahi sana tekrar spor gönderiyor ki gönderdiği sporu görsen aklın çıkar. Yurtdışında gmt deliğin kadar spor göndermiyorlar bile. Ancak boş konuşuyorsun. Sen var ancak böyle havlarsın kudur mk lalesi seni.
daha devam etmicem guzel dostum ama yillardir yurt disindan soyluyoruz arkadaslarla hicbi zaman daha takilma yasamadik bu saatten sonrada soyleme ihtiyacimiz kalmadi genel olarak zaten fakat ben bir kac kisisel sebepten tekrar yakinda soylemek zorunda kalicam ve gene yurt disindan olucak yani o kadar fiyati odemek elim gitmez bi spora

Ü

Üye silindi 25098

Guest
Kanka gizlilik ile ilgili bir sıkıntı yok ki önceki mesajlarında sistemi az çok anlattım tek yönlü okumayalım lütfen
siparisi verirken sahte drop mu yaiosun o zaman guvenlisin eger takipli isim adres veriosan adamla sende patlarsin bi gun patlarsa duzgun opseci oldugunu dusunmuyorum bunlari dusunen bir kisi bu tircareti telegram uzerinden yapmaz

Ü

Üye silindi 25098

Guest
Dostum o biraz da alıcıya bağlı drop yapmak istersen takipsiz şekilde de yollar adam hangi adresi verirsen
evet iste ama cok kisi takipli adresle verdigine eminim vendorda opsecini duzgun tedbirli yapmassa onunla beraber o verenlerde patlar bunu dusunmesi gerek insanlarin ben burda milletin ticaretine karsi deilim duzgun yapilmasini soyluyorum sadece

Ü

Üye silindi 25098

Guest
dusundum ben haksizmisim soylediklerimi geri aliyorum mk telegramdan bu isler catir catir donuyo demekki herkese iyi growlar

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
ne grubu ne c4ü kardeşim neler oluyor a..
ne grubu ne c4ü kardeşim neler oluyor a..

Kankalar şu olaya bir açıklık getireyim bu **** lalesi neden atıldı gruptan kuyruk acısı nedir yazayım. Bu ibnenin oğlu gruba geldiği ilk gün C4 yapımı tarifi attı. Şerefsiz sen bizim başımızı mı yakacaksın ? Mantar yetiştirmekle yaptığın davranışların ne alakası var senin ? Sürekli saçma sapan şeyler paylaşı üzerine bir de sıfır güvenlik tedbiri alıp drive linkleri atıyorsun.
Sporunu alırsın bu grupta sporu eline geçmeyen daha olmadı.
Ayrıca fiyat olarak ben o hokuyada bir açıklık getireyim yurt dışına göre kesinlikle ama kesinlikle pahalı bu tartışılmaz bir gerçek. Ama bizim milletimiz kadar cahilde yok bak 4 ay oldu adama öyle sorular geliyordu ben açık açık 900tl bırak 1900tl yine uğraşmam abi. Adam sabah akşam yardımcı oluyor ama herkesin bir sınırı var yinede uslubunu bozup milleti terslemiyor.
Bu şerefsizin kuyruk acısı ise tamamen farklı grupta görlük yapan kim varsa yeni eski gözünün yaşına bakılmadan atılıyor. Olması gereken de bu...
Arkadaşlar şimdi konuya hiç hakim olmamakla birlikte naçizane bende fikirlerimi bide anladığım kadarıyla anlatayım.... sevgili kardeşimin dahil olduğu bir chat gurubu olabilir, bu balıkçılıkla ilgili olabilir , bu yelken sporuyla ilgili olabilir , kaldı ki bu zaten bizi de ilgilendirmez karşılıklı güven ve saygı içerisinde bu işi götürmeye çalışmalarından daha doğal hiç bir şey yok zaten hepimizin burada kenevir yetiştirmesiyle ilgili birbirimize akıl ve fikirler vermesi bu yüzden değil mi ? inanın ben burada öğrendiklerimden sonra çiçeklerim daha güzelleşti sardunyalar, natal eriğim ,pitayalarım dilerim bu yıl açarlar :) nasıl yetiştirilir burada öğrendim benim evim sera gibidir arkadaşlar ve burada bulunan hemen hemen herkesin ortak sevgisi çiçek çoğumuz severiz ben ışığın altında tek çiçek bakıyorum geri kalanı domates çilek vs. Ama her şeyi öğrendiğim yer burası oldu .... Şimdi arkadaşlar dediğim gibi güvene dayalı bir ilişki kurup grow yapıyorlar ha pahalı imiş ? olsun onlar memnun adamı tanımıyorsun sabahlara kadar bizimle ilgileniyor ve ardından anladığım kadar mükemmel olmuş misellerini gösterdi :) demek ki işe yaramış. itiraz ettiği konu bir arkadaşın gereksiz konuşmalarından ötürü bunları yaşadığını parasını da iade edileceğini söyledi evet arkadaşlar eğer söylediği gibi ise bizim aramızda da olmasın çünkü burası iç mekanda kenevir yetiştirmesinden tutta aynı fikirlerle ışığın altında muazzam domatesler nasıl yapılır anlattığı bir yer olsun isterim bir domatesin gelişim dönemi çiçeklenme dönemi, ve meyva dönemi yok mu ? burası çorbacıların yeri değil burası bilmem kimlerin yeri değil bu sitenin grow konusunda yardımlaşan bir site olmasını diliyorum diğer arkadaş ise size belki biraz yazış şekli sivri olabilir ama bu işin riski konusunda uyarmaya çalışması çok güzel bir şey . aramızda kimseye pirim vermeyelim tarla ekecek arkadaşlara fikir vermeyelim olmasın burada buraya çok samimi söylüyorum evinde ışıkla domates biber yapan çok arkadaşlar var keşke buraya gelse de buranın saçma sapan şeylerle yok c4 bu nedir ya :( Arkadaşlar ne bu siteyi kuran insanlara söz getirelim ne burada değerli fikirlerini bizlere anlatan defalarca kez anlayana kadar anlatan arkadaşlardan mahrum kalmayalım unutmayın burada çok ama çok değerli insanlar var ..
Saygılar

Arkadaşlar şimdi konuya hiç hakim olmamakla birlikte naçizane bende fikirlerimi bide anladığım kadarıyla anlatayım.... sevgili kardeşimin dahil olduğu bir chat gurubu olabilir, bu balıkçılıkla ilgili olabilir , bu yelken sporuyla ilgili olabilir , kaldı ki bu zaten bizi de ilgilendirmez karşılıklı güven ve saygı içerisinde bu işi götürmeye çalışmalarından daha doğal hiç bir şey yok zaten hepimizin burada kenevir yetiştirmesiyle ilgili birbirimize akıl ve fikirler vermesi bu yüzden değil mi ? inanın ben burada öğrendiklerimden sonra çiçeklerim daha güzelleşti sardunyalar, natal eriğim ,pitayalarım dilerim bu yıl açarlar :) nasıl yetiştirilir burada öğrendim benim evim sera gibidir arkadaşlar ve burada bulunan hemen hemen herkesin ortak sevgisi çiçek çoğumuz severiz ben ışığın altında tek çiçek bakıyorum geri kalanı domates çilek vs. Ama her şeyi öğrendiğim yer burası oldu .... Şimdi arkadaşlar dediğim gibi güvene dayalı bir ilişki kurup grow yapıyorlar ha pahalı imiş ? olsun onlar memnun adamı tanımıyorsun sabahlara kadar bizimle ilgileniyor ve ardından anladığım kadar mükemmel olmuş misellerini gösterdi :) demek ki işe yaramış. itiraz ettiği konu bir arkadaşın gereksiz konuşmalarından ötürü bunları yaşadığını parasını da iade edileceğini söyledi evet arkadaşlar eğer söylediği gibi ise bizim aramızda da olmasın çünkü burası iç mekanda kenevir yetiştirmesinden tutta aynı fikirlerle ışığın altında muazzam domatesler nasıl yapılır anlattığı bir yer olsun isterim bir domatesin gelişim dönemi çiçeklenme dönemi, ve meyva dönemi yok mu ? burası çorbacıların yeri değil burası bilmem kimlerin yeri değil bu sitenin grow konusunda yardımlaşan bir site olmasını diliyorum diğer arkadaş ise size belki biraz yazış şekli sivri olabilir ama bu işin riski konusunda uyarmaya çalışması çok güzel bir şey . aramızda kimseye pirim vermeyelim tarla ekecek arkadaşlara fikir vermeyelim olmasın burada buraya çok samimi söylüyorum evinde ışıkla domates biber yapan çok arkadaşlar var keşke buraya gelse de buranın saçma sapan şeylerle yok c4 bu nedir ya :( Arkadaşlar ne bu siteyi kuran insanlara söz getirelim ne burada değerli fikirlerini bizlere anlatan defalarca kez anlayana kadar anlatan arkadaşlardan mahrum kalmayalım unutmayın burada çok ama çok değerli insanlar var ..
Saygılar
Durumu çok güzel özetledin hocam teşekkürler. Bizim aramızdan uzaklaştırdığımız kişiler buranın da huzurunu bozabilecek kapasitedeki insanlar. Biz sadece kurduğumuz mikro grupta düzenimizin bozulmamasını istemek. Çünkü growdan öte dostluk düzeni kurulmuş durumda. Haliyle işin para ile alakası yok. Bakın inanılmaz bilgili insanlar varamızda haliyle o ortamı kaybetmek istemiyoruz böyle parazit yapan kişiler yüzünden.

şahsen bir aptallık edip print aldım 500 den ve bozuk çıktı tavsiyem uzak durun yeşil pp li arkadaş haklı bir noktada

Kanka

Administrator
Yönetici
Beyler açık konuşayım konuya pek hakim değilim , mantar tarzı kafaları seven olur sevmeyen olur tavsiye edilmediği sürece bence sıkıntı yok teşvik etmeyin yani , ama yapılışı hakkında bilgi verilebilir , ASLA BURDAN SATIŞ yapamaz ve TR içi vendor öneremez bu konuları tamda bu tarz konular oluyor diye yasaklamıştım.

carma6745

Kıdemli Üye
öncelşkle şunu söylim. konuyu açan arkadaşı yoksaydığım içşn burayı göremiyordum. ama artık bu konuya bi dur demek lazım.

zaten sevgili arkadaşlarım konu içinde herşeye çok gğzel cvp vermiş.

sadece güvenlik konusunda '' bilmedikleri için'' eksik kalmışlar...

arkadaşlar bize bu sporu tedarik eden arkadaşımız' hocam diycem ama bazıları çok bozuluyor daha da bozulmasınlar zaten laçka oldular fsfsfsgs ' öncelikle şunu diyim. alış veriş trafiği sizin burda 18 yaşında kuruntu yapan arkadaşlarınızın anlayamayacağı şekilde karışık.
bu yüzden ne paranın ne kargonun izi sürüklemez. ayrıca verdiğiniz bilgiler kargodan sonra derhal silinmekte.

haaaa ben bunları nerden biliyorum.

grupta dün geyik oldu.. hoca ben seni google face insta vb tüm platformalarda aradım dedi bi arkadaş.

hocada ara ara yarrrrrrr;)) dım edeyim yinede bulamazsın dedi ve sistemini anlattı. kısacası boş yapmayın.

ne adamlar var adamlar net üstğnden neler satıyor ve paket omuyorlar senelerdir. burda maniple etmwk amacıyla boş yapıorsunuz ama gereksiz.

adam dürüst güvenilir ve güvenli iş yapıor bazı siteler gibi sizin bilgilerinizi kaydeetmiyır ;) sınrada ifşa etmiyır. tam tersine atılanlar onu burda boklamaya çalışıyor.

almayanlar tercih sizin kğmse alın demez.

bok atanlar ayıp denen bişey var. lğtfen kendi karakterinşzi yansıtmaya çalışmayın kşmse sizin gibi 3 kuruşa dolandırıcılık yapma meraklısı değil.

alanlar artık savunmayın hep dedim herkes nasibşni yer. boş koyun gitsin.

ayrıca biz artık tür çaprazlama soy saflaştırma gibi işleree girişiyoruz.

sizlerde bok atmayın yada kendi bokunuzda boğulun.

herkese iyi growlar

CahilKush

Doktor
Beyler ne *** yiyorsaniz yiyinde kavga etmeyin üslup önemli anlasamadiginiz nokta her iki tarafta boş muhabbet.

carma6745

Kıdemli Üye
yalancısın...
IMG_20210513_140630_936.jpgIMG_20210513_132619_500.jpgyalancısın 30 kişilik grupta adam beceremeyen 1 kişiye yeni spor bile gönderdi. bok atacağına yaz adama sana da göndersin. ama senin yalan söylediğine ve alışveriş yapmadığına adım gibi eminim öle bişey olsa grupta olurdun. tamamen provakatörsün

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • B biggie34_:
    +1
    B biggie34_: ******** +1