Mushroom'S Günlükleri Golden Teacher

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaziyor ya turkce olarak hem bu konunun ilk sayfasinda ve diger bazi konularda.
Reis ben varya hiç bişe ama hiç bişe anlamadım benim mi kafam basmıyo bu işe onuda anlamadım

Bu YouTube kültür mantar yetiştirme ile ilgili videoları filan izledim öyle biraz bilgi edinebildim

Bu enjeksiyon menjeksiyon iki gram aklımıda aldı götürdü ya heralde mantık aynı yani kültür mantarındaki işlemleri aynen uygulasam sıkıntı olurmu çünkü orda adam direk kavanoza sporları toz olarak döküyo öyle yapsak olmazmı tutmazmı yani???

M@ykıl

Kıdemli Üye
Reis ben varya hiç bişe ama hiç bişe anlamadım benim mi kafam basmıyo bu işe onuda anlamadım

Bu YouTube kültür mantar yetiştirme ile ilgili videoları filan izledim öyle biraz bilgi edinebildim

Bu enjeksiyon menjeksiyon iki gram aklımıda aldı götürdü ya heralde mantık aynı yani kültür mantarındaki işlemleri aynen uygulasam sıkıntı olurmu çünkü orda adam direk kavanoza sporları toz olarak döküyo öyle yapsak olmazmı tutmazmı yani???
Kanka youtube da philly golden teacher diye bi kanal var. Baştan sona farklı yöntemlerle anlatmış. Dil ingilizce ama altyazılardan türkçeye ayarlayıp izleyebilirsin. Çok yardımcı olur sana

Kanka youtube da philly golden teacher diye bi kanal var. Baştan sona farklı yöntemlerle anlatmış. Dil ingilizce ama altyazılardan türkçeye ayarlayıp izleyebilirsin. Çok yardımcı olur sana
Teşekkürler kral hemen bakıyorum
Yok dostum baktım şimdi Türkçe şeçeneği yok altyazılarda genede sağolasın

Son düzenleme:

carma6745

Kıdemli Üye
Arkadaşlar merhabalar. Hocamız Haziran 9 demişti çünkü bi mahkemesi vardı. Mahkeme iyi sonuçlandı. Sıkıntı yok. Sizler istediğinizden alışveriş yapmakta tabiki serbestsiniz. Ancak bu işi ilk defa bu şekilde yayan anlatan herkese öğreten yardımcı olan uygulatan kişi olarak BURNWEEDBURN YENİ HESABINI DUYURUYOR.

burnweedburn2

Kanka kargo bilgilerini nasıl verdin kendi adresine mi söyledin kendi ismini mi kullandın?
Bende sipariş geçecemde kendi ismimle kendi adresime söylesem sıkıntı olurmu acaba

Dun gece 5 saatlik inanilmaz kafa yasadim yine.ilk kez bu kadar uzun surdu.her seferinde baska seyler yasatiyor sanirim her hasatin kendine ozgu karakteri var.45 dk hic durmadan dans ettim asla oturamadim sigara bile yakamadim :) duruluncada biraz ic dunyama odaklanip hungur hungur agladim,cok iyi geldi aglamak.hanima dedim ben tertemiz deliriyorum suan haberin olsun.

Dun gece 5 saatlik inanilmaz kafa yasadim yine.ilk kez bu kadar uzun surdu.her seferinde baska seyler yasatiyor sanirim her hasatin kendine ozgu karakteri var.45 dk hic durmadan dans ettim asla oturamadim sigara bile yakamadim :) duruluncada biraz ic dunyama odaklanip hungur hungur agladim,cok iyi geldi aglamak.hanima dedim ben tertemiz deliriyorum suan haberin olsun.
kankam en tatli kafayi yasamissin walla bide sigara yakabilsen tam keyif olurdu :)

Kanka selamlar. Nasil aldin ve adres bilgilerini ne girdin? Yardimci olur musun

herkese selamlar , @backyaardd isimli üyemize alışveriş yapacaksanız ilk önce ikametinizi söyleyin. Yok hediye göndermeydi falandı filandı oyalanırsınız . Eğer İkametinize yakın bi yerse gider alırsınız . HAtta yakın ilden de gidilir. Kargo falan riskli uğraşmazsınız. Ben öyle yaptım. Daha denemedim ama. Bol neşeler....

Kankalar toplu yazim kargom geldi sorunsuz denedim güzeldi de
normal kendi adıma şubeden gidip aldım güvene bilirsiniz çok da yardım sever bı arkadaş kendisi okuyorsa burayı da bu deneyim için tekrardan teşekkür ederim kensine
Hangi geneticten kaç gram aldın ve bize biraz denetimlerinde bahseder misin lütfen kanka nasıldı

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Kankalar herkese merhabalar. Öncelikle belirtmek isterim ki ben sadece burada deneyimlerimi aktarıyorum. Kimseyi bir şeye özendirmek, yönlendirmek ya da sevk etmek niyetinde değilim. Bilinmelidir ki mantar çok güçlü bir uyuşturucu çeşididir ve etkileri kişiye göre farklılık gösterebilir. Üstelik her bireyin yönetebilmesi de "asla" mümkün değil. Siz rahat tripler yaşıyorsunuz diye, herkesin de böyle yaşayacağını sakın düşünmeyin. Riskinizi yönetin ve illa deneyeceğim diyorsanız, sizler de benim gibi daha önce deneyimlemiş arkadaşların tecrübelerinden, fikirlerinden ve ışığından faydalanabilirsiniz. Saygı ve sevgiler...

2. Kafa Raporu.

İlk denememde 2,7 gibi bir oranda tüketmiştim. Diyetim ve birlikte deneyimlediğim arkadaşlarım koşullar için maalesef hiç uygun değildi. (Bunu ikinci deneyimim ile birlikte çok daha net fark ettim.) Maalesef ilk deneyimde düşüşü kontrol edemedim ve bir anda kendimi uçmuş bir kafanın ortasında buldum. Fakat tüm bunlara rağmen tribim yine de muhteşemdi.

İkinci denememde ortalama 3.5 gram bir doz tükettim. Ve aradaki şu küçücük doz farkı yaşadığın tribi muhteşem şekilde değiştiriyor. İzledim, gözledim, deneyimledim, kayboldum, tüm hayatımı ellerimle tekrar çizdim ve birkaç saat önce yaşadığım hayatın tüm mükemmelliklerini önüme dizdim.

Zirvede çok kontrol edilebilir değildi. Zaten kontrol etmekten ziyada teslim olmak, sakin olmak, endişeden uzak durmak ve güzellikler karşısında oturup alemlerde seyre dalmak sanırım doğru olanı.

12:00 Civarı tükettikten sonra 20dk içinde kafa şak diye geldi. 15-20 dakika biraz sancılı geçti. Endişe, kasıntı, sonrası rahatlama. Yaklaşık 4- 4.5 saat boyunca trans halinde olduğum zirve bir kafa içinde yolculuk devam etti. (Asırlar boyu)

04:20'de trans halinden daha sosyal bir duruma geçip kahkahalar ve çok kaliteli bir kafa eşliğinde sohbet devam etti. Tam bu noktada ufak bir sigara tribi ayakta tutmaya devam ediyor. Saat 06:30'a kadar iki üç sigara ve hayatımda hiç keyif almadığım kadar olağanüstü bir mança düştüm. Hatta öyle ki hoşbeşi paketiyle beraber yiyebilir, cips paketinin içine kafamı daldırabilirdim.

Tavsiyem düşüşünüzü dengeli, tutarlı ve harika ayarlamanız. Çünkü bu altın öğretici dostumuzun bize kalıtsal güzellikler bıraktığı nokta da tam olarak düşüş ile başlıyor. Yumuşak iniş yapmak ciddi önemli. Bir önceki tribimde 3 saat trans halinden sonra uzay boşluğundan dünyaya çakılmıştım ve benim için çok minik kalıntılar dışında sonraya dair güzellikler gelmedi. Fakat bu kez durum böyle değil. Gayet farkındayım ki müthiş bir güzelliği tripten sonra beraberinde yanımda getirdim.

Son olarak düşüş esnasında, size uyanma vaktinin geldiğini anımsatan her şeye "olsun", "hiç önemli değil, bu güzellikler bana ait" gibi bir yaklaşım sergileyecek olursanız eğer, tribin geçiyor olması ağır gelmekten ziyada, tüm kalıntılarıyla devam ediyor. Aksi halde geçiyor olmasına üzülmeniz duygusal olarak da üzüntü hali olarak devam etmenizi sağlıyor. "Düşüşü kontrol altına almak ve bundan faydalanmak, kalıtsal güzellikler açısından değerli."

Hepinize mutlu ve mükemmel tripler dilerim.

Ha unutmadan, içerken ya da içtikten sonra mide bulandırıcı kasıntılar olabiliyor, boş boş öğürme vs gibi. Bunu engellemek için ıcBlue'nun tavsiyesi bitter çikolatayı denedim. Hiç bu kadar bulantı kesici bir güzellik görmemiştim. Deneyin, çok işe yarıyor.

Sevgiler, saygılar ve mutlu tripler kankalar.

Mantar sadece hayatın renklerini 4k 120fps izleyeceğiniz bir video kalitesi değildir. Öğretici tarafını aramayı, kafanın etkisindeyken size katacağı güzellikleri fark edip, bunların peşinde koşmayı ihmal etmeyin lütfen.

3. kafa raporunda görüşmek dileği ile...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • the imam the imam:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****

hahahaha ****** hahahaha****** *****
    +1
  • R RainGrow:
    * * **** ******** *** ***** ********* ****** **** ******** *** ***** **** ******** * * ***** ***** ** ********** **** **** ** ********** ** ***** **** **** ***** **** ****** *** ***** ****** ***** *** **** hahahaha **** ******** ***** ****** ****** ******* hahahaha* ******** ********* ** ********* **** ** ** ***** ******* ** ** hahahaha* ** ** *** ****** hahahaha hahahaha* **** ********** **** **** *** hahahaha hahahaha* ****** ****** hahahahahahahaha
    +1
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
  • deyorke deyorke:
    *** ****** ***** ** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ***** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • deyorke deyorke:
    ******* ***** ***** ********** *** ***** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ********* ******* ******
  • O Ogkushh07:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******** hahahaha** ****** ******* ***** ********* *** ***
  • muadip muadip:
    +2
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip: