Neden Dr.Karbon bi toplanın kankalar ( Dr.karbon hediye yağmuru)

• Konbuyu başlatan Üye silindi 27771
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 27771

Guest
Kankalarım ve desteğini bilgi tecrübesini hiç bir zaman üzerimizden eksik etmeyen değerli üstadlar, ilk grow malzemelerini alırken henüz bu forum ile tanışmamıştım. Bahçıvan marka 133/177m3 çıkışa sahip iki adet fan ve 190m3 canlite karbon filtre aldım ne yaptıysam giriş çıkış değerlerini tutturamadım ve üstüne çiçek döneminin son 3 haftası ve kurutma zamanı koku problemleri yaşamaya başlamıştım. Aylar sonra bütçe ayarlayabildim yeni bir filtre seti için ve @higthead kankamla konuşmam sonucunda sponsorumuz dr. Karbondan almam konusunda ciddi güven verdi. Acemi grower olarak tabi ki üstadların sözünü dinlemek lazım diyip düşünmeden dediği seti sipariş ettim.

Sipariş ettiğim ürün linki: https://www.drkarbonfiltre.com/product-page/480m3-dr-karbon-filtre-vortice-quite-fan-set. (İzolesiz kanal ile istedim, izoleli kanal +300TL gibi bir ekstrası var)

Ürün ödemesini yaptıktan sonra eski fanları farklı bir projede kullanmak içim ekstra 100mm izolesiz boru da eklemelerini istedim ve bana verdikleri cevabı aynen ss olarak bırakıyorum

2022’ nin ilk müşterisi olduğum için satın aldığım 460m3 filtre 350m3 fan fiyatına

680m3 filtre 500m3 fan 10 metre izoleli ses kanal, 1 adet 100mm 5metre kanal, 1 adet 150mm 5 metre kanal olarak harika bir Kargo gönderimi yaptılar.

Hediye ettikleri ürün linki:

Ürün elime az önce ulaştı kutuları açıp elektrik kablolarını bağlayıp gerekli bağlantıları yaptıktan sonra kabinin içeri doğru vakum yaptığını çıkış fanının fazla güçlü geldiğini fark edip whatsapptan Dr.karbon u aradım ufak hatalarımın düzeltmeleri sonucunda vakumda ortadan kalktı 15 dakika da koku derdim de düzeldi kızımında sağlığı yerinde montaj sonrası fotoğrafları

Foruma yeni gelen ya da havalandırma ihtiyacı olan kankalar gözünükapatıp güven problemi yaşamadan alışverişinizi yapın keyfinize bakın.
TEŞEKKÜR EDERİM @higthead TEŞEKKÜR EDERİM DR.KARBON

grow ile ilgili soru yağmuru gelmeden ekleyim

plagron lightmix, 48lt air saksı, 300w cob, 3x kırmızı led projektör, AN serisi full gübre, 100x100 kabin, tek saksı, tek kök, gorilla cookies auto, değerli üstadların dediğini yapıp yaptığını yapmamak @Kanka :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

higthead

Jolly Green
Dostum ne güzel sevindim senin adına. Herzaman söylüyorum yine söylücem amacımız doğru ve kaliteli ürünbler kullandırmak veya bilgi paylaşımı yapmak. Biz zamanında ilk başlarda çok yanlış urunler aldık ettık hem zamanımız hem maddımız gıttı işte biz hata yaptık sizler yapmayın diye elimizden geldiğince destek oluyoruz.
Bu arada sponsorumuz Dr karbon filtreye bende teşekkürlerimi sunmak istiyorum işini güzel yapan bir firma. Birçok kişiden güzel yorumlar var Maşallah diyorum.

Bu arada kızın canavarrr maşallahhh.

Ü

Üye silindi 27771

Guest
Teşekkür ederim kardeşim dr.karbon yaptı yine yapacağını

Ü

Üye silindi 27771

Guest
Dostum ne güzel sevindim senin adına. Herzaman söylüyorum yine söylücem amacımız doğru ve kaliteli ürünbler kullandırmak veya bilgi paylaşımı yapmak. Biz zamanında ilk başlarda çok yanlış urunler aldık ettık hem zamanımız hem maddımız gıttı işte biz hata yaptık sizler yapmayın diye elimizden geldiğince destek oluyoruz.

Bu arada kızın canavarrr maşallahhh.
Teşekkür ederim üstadım duvarına yazdığımda 500-600 fazla ver bir kere al bşr daha derdin olmasın dedin sözünü dinledim pişman değilim:) kızımı @progrower:) üstadımla lst eğitimi verdik senden de birçok kez akıl aldım sizler sayesinde bu kadar canavar oldu

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kankacıııım senin kız son gördüğümden beri evrilmiş süslenmiş püslenmiş maşallah emeğine sağlık.

ben de karbonu yükselticem önümüzdeki ay, namuslu satıcı bulmak kolay değil, bana da extra güven verdi bu paylaşım , hayırlı uğurlu olsun

Ü

Üye silindi 27771

Guest
kankacıııım senin kız son gördüğümden beri evrilmiş süslenmiş püslenmiş maşallah emeğine sağlık.

ben de karbonu yükselticem önümüzdeki ay, namuslu satıcı bulmak kolay değil, bana da extra güven verdi bu paylaşım , hayırlı uğurlu olsun
kankam büyüor işte son hali nasıl olacak bende sabırsızlıkla beklemedeyim açıkçası hasat zamanı da yükleyeceğim, bende tedirgindim ilk başlarda ama @arapfaik ve @higthead referansı ile gözümü kapatıp aldım iyi ki almışım

Ü

Üye silindi 27771

Guest
üstadım bende sistemi kurduktan sonra 15 dakika da tüm kokuyu vs yi yok etti bundan sonra başka markaya asla güvenmem dr.karbon base markam oldu tüm güncellemelerim dr.karbon devam

higthead

Jolly Green
Brom ben ilk canlite karbonla tanıstım ama ilk kullanımın sonlarında koku salmaya basladı. Araştırdıgımda 480m3 canlıte karbonda 1 küsürat karbon kullanılırken dr karbonda 480m3 karbon fıltrede 3-4 kg karbon kullanıldıgını gorunce ve ıletısıme gecınce saolsunlar tum detayları ıle anlattılar. Zaten 3 grow drkarbonun fıltrelerı goturdu benı. zaten fanlarına dıyecek bırsey yok=)
Can lite iphone gibi kullan at yenısını al arkadascılık yapıyor buda bıze gelmez.

Ü

Üye silindi 27771

Guest
Sonuna kadar katılıyorum bugün yeni sistemi kurunca anladım farkını, filtreyi kutusundan çıkartıp yere koyduğumda ellerimin karbondan simsiyah olması mı dersin, eski sistemde çıkış fanı varla yok arası hava üflerken, dr.karbon fanıyla saçıma fön çekebilecek güçte üflemesimi dersin, dubleks eve sinen kokuyu 15-20 dakika da tüm ev dahil temizlemesi mi dersin hayran kaldım sete

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • O obeb:
    **** hahahaha*** *****
  • S sharkek:
    *** ***** **** ********* ******** *** *** ** ***** **** hahahaha*
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ***** ******* hahahaha* ***** *******
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ****** ** ****** *** ******* ** **** ******* ** ******* ******** ***** ** ***** ****** **** *** ******* hahahaha**** hahahaha* *****
  • S sharkek:
    ** ***** hahahaha***
  • O obeb:
    ****** ****** hahahaha*** *** *** ***** ********
    ****** ****** hahahaha*** *** *** ***** ********

****** ********* ****** **** **** ***** * ******* hahahaha*
  • S sharkek:
    ***** hahahaha ******* **** ***** ********* *** * **** ****** hahahaha** ******* ******
  • O obeb:
    ****** ****** ******** *** hahahaha* ** ******* hahahaha***
  • S sharkek:
    ***** ***** **** ********* ****** hahahaha***
  • O obeb:
    ********** ***** ****** ********** ****** **** hahahaha* ****** ****** ** *** ***** ****
  • S sharkek:
    **** *** * **** *** ********** ***** **** ***** ** ******* *** **** **** *** ********* ******** **** ********** ******** ****** **** ****** **********
    **** *** * **** *** ********** ***** **** ***** ** ******* *** **** **** *** ********* ******** **** ********** ******** ****** **** ****** ********** ** ******** ***** ******** ********** ******* *** ***** ******** ********* ******** ****** ******** **** ******** ***** ******** *********
  • S sharkek:
    S sharkek: *** *** ******* ******* ***** ****** ********