Neden Dr.Karbon bi toplanın kankalar ( Dr.karbon hediye yağmuru)

• Konbuyu başlatan Üye silindi 27771
  • Başlangıç tarihi

higthead

Jolly Green
Sonuna kadar katılıyorum bugün yeni sistemi kurunca anladım farkını, filtreyi kutusundan çıkartıp yere koyduğumda ellerimin karbondan simsiyah olması mı dersin, eski sistemde çıkış fanı varla yok arası hava üflerken, dr.karbon fanıyla saçıma fön çekebilecek güçte üflemesimi dersin, dubleks eve sinen kokuyu 15-20 dakika da tüm ev dahil temizlemesi mi dersin hayran kaldım sete

=))) sevındım adına)))

Cashh

Doktor
Sonuna kadar katılıyorum bugün yeni sistemi kurunca anladım farkını, filtreyi kutusundan çıkartıp yere koyduğumda ellerimin karbondan simsiyah olması mı dersin, eski sistemde çıkış fanı varla yok arası hava üflerken, dr.karbon fanıyla saçıma fön çekebilecek güçte üflemesimi dersin, dubleks eve sinen kokuyu 15-20 dakika da tüm ev dahil temizlemesi mi dersin hayran kaldım sete
Bende aynı setten aldım @higthead kanka sağolsun tam canlite alırken dur dedi alma süper kanka ❤️ bu arada vortice efsane bir kanal fanı o kadar güçlü çekip vakumlıyor ki aynı dublex evde ve odadaki kokuyu çekip attı zerre koku kalmadı daha karbonu bile takmadım sadece fan çiçek te koku yoğun olursa takarım kenarda dursun vortice olayı değiştirdi odanın evin heryerine koku yayılmıştı triplerdeydim kargo geliyor diyelim kapıyı açınca yoğun cigara kokusu yayılıyordu evden şimdi hem en düşük te çalışıyor yatak odasında buna rağmen 105*80150 yükseklik iki çiçek Lik kabini temizliyor ve yanında uyu sesi yok vortice efsane cihaz filtre henüz lüzüm olmadı ama herkesin ve süper kanka @higthead kanka süper diyor daa süper işte

Cashh

Doktor
Aynen aynen harbiden aynı saça fön çeker fan ben cute seri aldım cidden sessiz önceki sessiz Ducto fanı da giriş fanı yaptım

Ü

Üye silindi 27771

Guest
Bende aynı setten aldım @higthead kanka sağolsun tam canlite alırken dur dedi alma süper kanka ❤️ bu arada vortice efsane bir kanal fanı o kadar güçlü çekip vakumlıyor ki aynı dublex evde ve odadaki kokuyu çekip attı zerre koku kalmadı daha karbonu bile takmadım sadece fan çiçek te koku yoğun olursa takarım kenarda dursun vortice olayı değiştirdi odanın evin heryerine koku yayılmıştı triplerdeydim kargo geliyor diyelim kapıyı açınca yoğun cigara kokusu yayılıyordu evden şimdi hem en düşük te çalışıyor yatak odasında buna rağmen 105*80150 yükseklik iki çiçek Lik kabini temizliyor ve yanında uyu sesi yok vortice efsane cihaz filtre henüz lüzüm olmadı ama herkesin ve süper kanka @higthead kanka süper diyor daa süper işte
aynen kankam fan sesi almıyorum bende hiç yani sadece kabin kokusu değil evin havasını bile temizliyor artık sigara içilince bile leş gibi kokardı ev o bile kalmadı bende

Ü

Üye silindi 27771

Guest
Sadece bana özel olduğunu söylemedim bro bana heye ettiler yeni yıla girdiğimiz için yeni alacak herkese de aynısını yapabilirler

higthead

Jolly Green
Sadece flitresinden alsak is görmez mi bende sp marka fan var :(

Alabilirsin her fana uygulayabılırsın ama yeterki fanın güzel olsun. Sp marka iyidir ama growun ilk ceyreginde debisi dusuyor tam 10 cihazda debi metre ile olctuk. Vortice candir ben 550m3 quite serisi kullaniyorum ne debi dusmesi var nede birzey zaten vorticenin yaninda sp cocuk gibi kaliyor.)))

Cashh

Doktor
aynen kankam fan sesi almıyorum bende hiç yani sadece kabin kokusu değil evin havasını bile temizliyor artık sigara içilince bile leş gibi kokardı ev o bile kalmadı bende
Aynen evin havasını yeniliyor sürekli çekip atıyor çünkü sen hangi seviyede kullanıyorsun ben en düşük seviyede kullanıyorum üstelik

Metgen7

Kıdemli Üye

S&P TD-350 Silent - 125 mm/380 m3 bu fan için kaçlık kullanmalıgım 1/1/2mt kabın ölçülerim usta ?​

Alabilirsin her fana uygulayabılırsın ama yeterki fanın güzel olsun. Sp marka iyidir ama growun ilk ceyreginde debisi dusuyor tam 10 cihazda debi metre ile olctuk. Vortice candir ben 550m3 quite serisi kullaniyorum ne debi dusmesi var nede birzey zaten vorticenin yaninda sp cocuk gibi kaliyor.))

Ü

Üye silindi 27771

Guest

S&P TD-350 Silent - 125 mm/380 m3 bu fan için kaçlık kullanmalıgım 1/1/2mt kabın ölçülerim usta ?​

Whatsapp hattından ulaşıp forum üyesi olduğunu ve benşm referansım ile yazdığını söylersen her konuda yardımcı olurlar, ben 1x1 içim 480m3 olan hazır seti almanı öneririm

yanına da 200m3 aksiyel giriş fanı eklemelisin

Cashh

Doktor
Bana dedin yanılmıyorsam kanka ben kurdum sistemi giriş fanı Ducto sessiz fan yaptım sistem muhteşem çalışıyor. Aldığım vortice 265 mk lük ama ben 150mk seviyesinde çalıştırıyorum en düşük te ses sıfıra yakın 18db civarı Dr.karbom filtreyi de daha takmadım kabin 150 yükseklik 105*80 iki çiçek var bir auto biri photo auto çiçeğin ikinci haftasında photo veg de öncesinde odanın hatta evin heryerine koku sarmıştı şimdi filtresiz en düşük seviye 150 mk da çalışıyor ama kokudan eser yok zerre koku yok dış pencereyi de arada yolluyorum dışarı koku yayılıyor mu yok o yüzden filtreyi takmadım. Ama fark şu ben vakum sistem yaptım çıkışı yani atılan havanın tamamı dışarı gidiyor hava sızıntısı yok onun etkisi bu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
    hahahaha* ****** ***** hahahaha** ********** ******** hahahahahahahaha* ******* ****** hahahaha*** ******
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha* ******** *** ******** ********* hahahaha
  • istr istr:
    hahahaha* ***** ******** ******* hahahaha* ******
  • istr istr:
  • istr istr:
    ****** ****** *** hahahaha **** *******
  • istr istr:
  • istr istr:
    **
  • istr istr:
    hahahaha****** ******
  • G ganjasevdalısı:
  • B biqisoo:
    *** *** ******* **** **** hahahaha******** **** hahahaha** **** **** hahahaha* ***
  • B biqisoo:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    *** ** ******** *
  • A ax-b:
  • G ganjasevdalısı:
    ****** ********** hahahaha *** ****** ****
  • A ax-b:
    A ax-b: *** ******* ******* ******