Neden Dr.Karbon bi toplanın kankalar ( Dr.karbon hediye yağmuru)

• Konbuyu başlatan Üye silindi 27771
  • Başlangıç tarihi

higthead

Jolly Green
Whatsapp hattından ulaşıp forum üyesi olduğunu ve benşm referansım ile yazdığını söylersen her konuda yardımcı olurlar, ben 1x1 içim 480m3 olan hazır seti almanı öneririm

yanına da 200m3 aksiyel giriş fanı eklemelisin

Helal nokta atışı yapmışssın=)))

higthead

Jolly Green
@higthead kankam önerisiyle 360m3 quite serisi için sponsor dr. karbon ile iletişime geçtim sağolsun beni kırmadılar kırmayı bırak kimsenin yapmayacağı iyiliğide yaptılar sağolsunlar bana ihtiyacım olan giriş fanı ve ses ısı izoleli hava kanalıda hediye ettiler ve ürünü satıp bırakmadılar üstelik arkasından arayıp danışman gibi ilgilendiler sağolsunlar x bir firma kesinlikle bu olanakları sağlamaz ürün kalitesi ilgi alaka ve verdiğiniz paranın kesinlikle hakkını alırsınız sponsordan şaşmayın

şte biz bu tarz seylere seviniyoruz kımse 3 kurusa zengınde olmaz fakırlesmezde. Bende 890m3h set aldıgımda banada 300tl degerınde ses ısı ızolelı hava kanalı yollamıslardı bedelsız.

İşini hakkı ile yapıyorlar gerçekten. Teşekkürler DR.KARBONFİLTRE

Ü

Üye silindi 29199

Guest
kabinin alt tarafında ki küçük pencereyi çıkış fanı çok güçlü vakumladığı için açık bırakmıştım. oradan koku kaçırıyormuş kabin, ilk başta filtre sandım dr karbonu aradım bağlantıları gösterdim görünür de hiç bir sorun olmamasına rağmen hemen yeni set göndereceklerini söyledi. açık pencere ile alakası olacabileceğini söyleyip kapattım ama çıkış fanı resmen vakumluyordu kabini, eski giriş fanımı da ekleyerek hava dengesini karbüratörlü arabaya lpg ayarı mantığı ile sağlayabildim. çift giriş fanı ile kullanmaya başladım koku problemi tamamen yok oldu.

higthead

Jolly Green
kabinin alt tarafında ki küçük pencereyi çıkış fanı çok güçlü vakumladığı için açık bırakmıştım. oradan koku kaçırıyormuş kabin, ilk başta filtre sandım dr karbonu aradım bağlantıları gösterdim görünür de hiç bir sorun olmamasına rağmen hemen yeni set göndereceklerini söyledi. açık pencere ile alakası olacabileceğini söyleyip kapattım ama çıkış fanı resmen vakumluyordu kabini, eski giriş fanımı da ekleyerek hava dengesini karbüratörlü arabaya lpg ayarı mantığı ile sağlayabildim. çift giriş fanı ile kullanmaya başladım koku problemi tamamen yok oldu.

Dr karbonun karbon filtreleri sağlamdır koku sızması kolay kolay olmaz sızıyorsada dedikleri gibi ya bağlantı problemi vardır yada giriş çıkış dengesizliği vardır senin sorununuda çözmüşssün hadi hasata odaklan fotoları bekliyoruz=)

Ü

Üye silindi 29199

Guest
Dr karbonun karbon filtreleri sağlamdır koku sızması kolay kolay olmaz sızıyorsada dedikleri gibi ya bağlantı problemi vardır yada giriş çıkış dengesizliği vardır senin sorununuda çözmüşssün hadi hasata odaklan fotoları bekliyoruz=)
Üstad bitki çok büyüdü çok yer kaplıyor giriş fanını desteklemek zorunda kaldım şu hasat bir bitsin eski danışa sökeceğim dengesi düzelecek kabinin :) az kaldı hasat aldığımda konu açacağım

Myhtra

Müptezel
80x80x180 secret jardin kabin için bu seti alacağım yeterli mi sizce hocam ? @higthead

higthead

Jolly Green
80x80x180 secret jardin kabin için bu seti alacağım yeterli mi sizce hocam ? @higthead

Nokta atışını yapmışssın dostum=)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S sharkek:
    *** ** ******* ** ****** ****** hahahaha** ***
  • S sharkek:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • I isoT:
    ****** **
  • I isoT:
    hahahahahahahaha
  • I isoT:
  • I isoT:
    hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ********** ****** ***** ****** ********** ** ******* ***** ***** **** ******* ******* *** ** ****** ** hahahaha***
    ** ***** **
    +1
  • L Lew4nd0w5k1:
    ****** hahahaha hahahahahahahaha
  • I isoT:
  • I isoT:
    **** **** **
  • I isoT:
    ****** * ** ** hahahaha** ****** ********* ***** * ***** ***
  • NewGardener NewGardener:
    ********** **** ** ***** **
  • I isoT:
    ** *** ****** hahahahahahahaha
  • K kalender22:
    ********** **** ******** ***** ******** ********* ********** ********** ***** *** ****
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ********* *** ** *** * hahahaha *** ********* hahahaha* ******** ** ********** ********** hahahaha* ***** ** ******* ********* ***** hahahaha* **** hahahaha** ********** ****** *** hahahaha* *** *** ** *** ********* *** ******* *** hahahaha*** *** ***** ********
  • L Lew4nd0w5k1:
    ******** **** *** ******* hahahaha** ********* ***** ********* *** ** *** * hahahaha *** ********* hahahaha* ******** ** ********** ********** hahahaha* ***** ** ******* ********* ***** hahahaha* **** hahahaha** ********** ****** *** hahahaha* *** *** ** *** ********* *** ******* *** hahahaha*** *** ***** ********
  • C CHaRaMBoL:
    ** ****** ***** ******* ******* ***** hahahaha** ******* ********* ******** ********* *** *
  • N NoStressKush:
    ***** ****** ********* ***** ****** ***** ********** ** ********* **** ******* ******** hahahaha ********** ****** ** ** ****** ****
    N NoStressKush: ***** ****** ********* ***** ****** ***** ********** ** ********* **** ******* ********...