Neden yapış yapış olmuyor ?!

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Mikoriza kullanıyorum transplasyon yapıyorum, bloom başında solucan gübresi ekliyorum, bloom yarısındada yarasa gübresi ile muz kabuğunu kurutup öğütüp veriyorum

cemsid

Üye
Mikoriza kullanıyorum transplasyon yapıyorum, bloom başında solucan gübresi ekliyorum, bloom yarısındada yarasa gübresi ile muz kabuğunu kurutup öğütüp veriyorum
Mykoss diye bir mikoriza kullanıyorum. Transplasyon dediğin şaşırtma mı ?
Solucan gubresini ben doğrudan saksı harcına karıştırıyorum en başından. Yarasa gübresi verdim daha önce sıvı olarak ama pek bir değişiklik göremedim. Toz mu versem daha iyi olur sence ? Muz kabuğu denemedim, onu deneyeyim .

Kanka bu oranlar aşırı yüksek değil mi , bende hep biobizz kullanıyorum ve veg döneminde (8 haftalık photo) taş çatlasın toplamda 4-5 ml fish mix yada grow kullanıyorumdur . Biraz fazla vermek isteyeyim yapraklar kopkoyu bi yeşil oluyorlar . Heaven ve root dan istediğin kadar yüklenebiliyosun ki root bence çiçeklenme 2. haftaya kadar hep kullanılmalı . Çiçeklenme döneminde gübreleri senin takvime göre arttırabiliyosun tabi ama veg dönemde ben hiç öyle veremedim ki benim bitkilerde ufak kalmazlar hiç

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Kanka bu oranlar aşırı yüksek değil mi , bende hep biobizz kullanıyorum ve veg döneminde (8 haftalık photo) taş çatlasın toplamda 4-5 ml fish mix yada grow kullanıyorumdur . Biraz fazla vermek isteyeyim yapraklar kopkoyu bi yeşil oluyorlar . Heaven ve root dan istediğin kadar yüklenebiliyosun ki root bence çiçeklenme 2. haftaya kadar hep kullanılmalı . Çiçeklenme döneminde gübreleri senin takvime göre arttırabiliyosun tabi ama veg dönemde ben hiç öyle veremedim ki benim bitkilerde ufak kalmazlar hiç
Bu oranları direk biobizz ile mailleşerek belirledim ve bu takvimi oluşturdum, sürekli bu ölçülerle gidiyorum ve hiç sorun yaşamadım

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Mykoss diye bir mikoriza kullanıyorum. Transplasyon dediğin şaşırtma mı ?
Solucan gubresini ben doğrudan saksı harcına karıştırıyorum en başından. Yarasa gübresi verdim daha önce sıvı olarak ama pek bir değişiklik göremedim. Toz mu versem daha iyi olur sence ? Muz kabuğu denemedim, onu deneyeyim .
Mykos bende kullandım çok etkisini göremedim great white marka daha işlevsel ve transplasyon mutlaka yapılmalı, başta toprağa bolca azot eklemek yanlış bence çünkü besini rahat bulabilen bir bitki kökleri aynı bölgede kolonileşir genelde, yani kökler besin aramak için ilerlemeli ve komple sarmalı saksıyı buda üst tarafı etkiler paralel olarak, muz kabuğu potash yarasada fosfor boost olarak son 4hafta zorluyorum bitkiyi ve yanık yırtık bişeye takılmıyorum o satten sonra

cemsid

Üye
Mykos bende kullandım çok etkisini göremedim great white marka daha işlevsel ve transplasyon mutlaka yapılmalı, başta toprağa bolca azot eklemek yanlış bence çünkü besini rahat bulabilen bir bitki kökleri aynı bölgede kolonileşir genelde, yani kökler besin aramak için ilerlemeli ve komple sarmalı saksıyı buda üst tarafı etkiler paralel olarak, muz kabuğu potash yarasada fosfor boost olarak son 4hafta zorluyorum bitkiyi ve yanık yırtık bişeye takılmıyorum o satten sonra
Bu elimdeki bitince değiştiririm artık. Bu arada köklenme baya iyiydi. Solucan gubresini 1. Aydan sonra mı veriyorsun ?

cemsid

Üye
Bu oranları direk biobizz ile mailleşerek belirledim ve bu takvimi oluşturdum, sürekli bu ölçülerle gidiyorum ve hiç sorun yaşamadım
Dostum ppm oranların ne çıkıyor, bitkinde 4 hafta öncesinde hiç gübre yağını falan oluşmuyor mu ? Benim yaprakların uçlarında ince ince yanıklar oldu. Şuan keçi boynuzu pekmezli şu verdim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1