Overdrive dan bigbud A geri dönüş

Cakir07

Yeni üye
Selam arkadaşlar sömeklenmenın 70. Gunun deyim Bı kac sulama oncesı overdrive A başlamıştım biraz erken oldu sanırım overdrive ı kessem bşgbud vermeye devam etsem sorun olurmu sizce

Woppy

Ordinaryüs
Aynen bro son iki bilemedim 3 hafta suan cıceklenmenin basındaysan bıgbud nırvana budcandy gibi ceşitleri kullanabilirsin.

Cakir07

Yeni üye
Hiç değiştirmeyeym bısey daha sorucam Bı 7-8 gun once bir dal kopardım kurudu denedşm neredeyse hşç bişey yapmıyor normalmidir duzelır mı biraz daha beklesem

higthead

Jolly Green
Kankalar 63.gün de auto bitkilerim hala çiçeğe girmediler sebebi nedir acaba?

Kanka bugune kadar neler yaptın lst toppıng veya yasadıgı baska stress oldumu vsvsvs bunların etkılerı ıle cıceklenme suresı uzayabılır strese baglı. Çiçeğinde stress yaratmadıgın surece hızla gelısır.

Mesela ben veg donemınde photolarıma cok budama yaptım cok strese soktum buyumelerı yavas oldu.

M4TAD0R

Üye
Kanka bugune kadar neler yaptın lst toppıng veya yasadıgı baska stress oldumu vsvsvs bunların etkılerı ıle cıceklenme suresı uzayabılır strese baglı. Çiçeğinde stress yaratmadıgın surece hızla gelısır.

Mesela ben veg donemınde photolarıma cok budama yaptım cok strese soktum buyumelerı yavas oldu.
Kanka
Bir defa toping yaptım
Lst de yaptım
bitkiler 5 adet big bud auto
her biri çeşitli stres yaşadılar
bir tanesi ısı stresi yaşadı
İki tanesi düşük ph sorunu yaşadı
Ve ben de çok fazla budama yapıyorum
600 watt shp kullanıyorum
Çok fazla dallanma var(her birinde 16 tane kafa var neredeyse)
Yaprak az, genetik kaynaklı diye düşünüyorum
Kocaman oldular kabine sığmıyorlar sömeğe girmeyince photo diye şüphelenmeye başladım ama çeşitli stres ve eğitim kaynaklı uzadığını da göz önünde bulunduruyor yine de sorup bilgi alayım dedim

M4TAD0R

Üye
desene ben sıçtım 5 tane ak-47 photo bitkim var 150x150x180 inşallah sığar egitimlerini sık tutucam bakalım tek kelle ucurucam yoksa sıgmıcak senınki auto bide :(
Kanka ben sağlam lst uyguladım çalı gibi oldular toping bir kez yap bence düzenli yaprak budamanı yap ayrıca scrog tavsiye ederim

M4TAD0R

Üye
eyw kanka ilk growum ağır takipteyim bildigimi paylasıyorum bılmedıgımı soruyorum :D budamayı neye gore yapıyosun kanka ölü yapraklarımı buduyosun
Kanka ölü yaprakları budamak ayrı
Benim yaptığım fazlalıkları almak şöyle söyleyim bitkinin orta kısmından havanın rahatça geçmesini sağlamak için orta kısımdan bitkiyi çok fazla strese sokmadan alıyorum yaprakları ve tomurcukları engelleyen bazı Fan yapraklarını alıyorum rahatça ışık alsın diye ana dalın tepesinde 2 Fan yaprağı kalsa bile fotosenteze devam eder bitki

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • jackherermi jackherermi:
    **** ******** ******** ***** ***** *** ***** ******** ******* ** ** *** ** *****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • jackherermi jackherermi:
    ********* **** ** **** ****** *** **** ***** ***** hahahaha *** ******** ****** ** *** ********** hahahaha*** *** ** **** *** **********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** **** hahahaha **** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ** ***** ****** ****** *** ***** ****** ******* ** *** ***** ***** ********
  • İstanbul İstanbul:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** hahahaha** ******* *** ******* ***** ***** hahahaha* ******* ***
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ********* *** ******** ** ****** ***** ***** * ***** ******** ******** ******* ******** ** ***** ******** ***** ****** *******
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ********* hahahaha* ***** ******* ***** ******** ******* ********** ********* ***** ***** ***** ********** ***** hahahaha** ******* *** ******* ***** ***** hahahaha* ******* ***
  • Didrug Didrug:
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ******** *** *** ******* hahahaha********* *** ******** ** ****** ***** ***** * ***** ******** ******** ******* ******** ** ***** ******** ***** ****** *******
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ***** ******* ********** *** * hahahaha**
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • İstanbul İstanbul:
  • Didrug Didrug:
    ****** ****** ********* ***** ***** **** ***** ******* ******** ***** ** ***** ******* ********** *** **** ***** *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** hahahaha** ***** ********
  • A ax-b:
    ***** *** ***** ******** ****** hahahaha* ********* **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ***** ********** ******* ******* ***** ******* ** ** ********* * ** ******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahaha *** ***** ******** ****** hahahaha* ********* **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** ***** ***** ***** ******** ** ****** **
  • A ax-b:
    ***** ********** ******** ******* hahahaha ******** ******* ******** * ***** ******** ***** ******** ******* ********* *** ***** *** *****
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** hahahaha***** ******* ****** ***** ******** hahahaha** ***** ********
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** ******** ** ***** ********** *** ****** ********** **** ***** *******
    5.yaprak 5.yaprak: ******** ******** ** ***** ********** *** ****** ********** **** ***** *******