Overdrive dan bigbud A geri dönüş

M4TAD0R

Üye
Kanka budama tekniklerini öğrenmek istiyorsan Youtube'da canadalı bir grower abimiz var ''Bill Ward'' Türkçe altyazı yap bolca izle videoları baya faydası oldu bana bir sürü teknik vs öğrendim

M4TAD0R

Üye
Benimde ilk growum auto ile başladım keşke photo ile başlasaydım diyorum kendime çünkü auto bitkilerime bir sürü eğitim uyguladım 63.gün hala çiçeklenme yok yani photo ile aynı hasat süresine denk gelicek ler :D

higthead

Jolly Green
Kanka
Bir defa toping yaptım
Lst de yaptım
bitkiler 5 adet big bud auto
her biri çeşitli stres yaşadılar
bir tanesi ısı stresi yaşadı
İki tanesi düşük ph sorunu yaşadı
Ve ben de çok fazla budama yapıyorum
600 watt shp kullanıyorum
Çok fazla dallanma var(her birinde 16 tane kafa var neredeyse)
Yaprak az, genetik kaynaklı diye düşünüyorum
Kocaman oldular kabine sığmıyorlar sömeğe girmeyince photo diye şüphelenmeye başladım ama çeşitli stres ve eğitim kaynaklı uzadığını da göz önünde bulunduruyor yine de sorup bilgi alayım dedim

Kanka sende benim gibi tüm stressleri yaşatmışssın bırakta geç çiçeklenmeye girsinnnn sabrettt bitkini rahat bırak ellemee bak 1 haftada nasıl kendilerine gelicekler. AN den revive ver toparlansınlar hızlıca.

higthead

Jolly Green
Haklısın kanka strese gelemiyor, eğitim vermeyi seviyorum tekrar söylüyorum keşke photo ekseydim bir dahakine artık :D

Kanka lst fazla stress vermez aksine daha iyi gelişmesini sağlar diğer eğitimnler ve stresler maffeder autoyu sabret 1 hafta sonra kendine gelir. An den revive uygula.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* ***** ****** ** ******* ***** hahahaha*** ******* ******* ** ******** ** ****** ******** ***** * ********* ******** **** ****** ** ** ***** ******* **** ** ********** **
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 2 2008Grower:
    ******** ********* ****** ** ***** **** ** ****** ******** **** ********* ********* ******* **** *****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** ****** *** **** **** ******* ***** ****** ******** ********** ** hahahaha hahahaha* hahahaha**** ********* ***** ********** **** ***** ****** ******** **** hahahaha** ******** ******** ******* ** ***** hahahaha
  • T Toki:
    hahahaha ******** ******* **** ********** ******* ****** ********* *** ******* ****** **** hahahaha ***** ***** ********* ****** hahahaha** **
  • Night owl Night owl:
    ******* **** **** **** **** *** ***** ****** **** **** * ***** ****** ******* ****** hahahaha ******** ******* **** ********** ******* ****** ********* *** ******* ****** **** hahahaha ***** ***** ********* ****** hahahaha** **
  • T Toki:
    ******* **** **** **** **** *** ***** ****** **** **** * ***** ****** ******* ****** **** ****** hahahaha ********* *** ******* *** ***
  • Night owl Night owl:
    *** **** ******** ********* ******* ********* ***** ****** ** ******* **** ****** hahahaha ********* *** ******* *** ***
    +1
  • T Toki:
    *** hahahaha*** *** ********* ****
  • T Toki:
  • 2 2008Grower:
    ******* ******** **** hahahaha *** **** *** ***** ****** ********** hahahaha* ******* ***** hahahaha* *****
  • T Toki:
    ****** *** ******** ****** ******* ** **** ******* hahahaha ****** **** **** hahahaha* ******** ****** * ******** *** ******* **** ********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • A angeshar:
  • 2 2008Grower:
    +1
  • 2 2008Grower:
  • A angeshar:

***** ****** **** ********** *** ***** ******* ********* *** *** ***** hahahaha ******* ** ******** *** *** ***** *****
    ** ** ****** ****** ********* hahahaha** *** **** ******* * ****** *** hahahaha**
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ** ** ****** ****** ********* hahahaha** *** **** ******* * ****** *** hahahaha**