Photo 12 saat karanlik yerine 32 saat? Karanlık moda geçtim

nightowl

Üye
Aynı litre ve içindeki aynı toprak oranıyla çiçeklenme 4. hafta bitti. En az 3 lt sulama yapmanı öneririm, 1-1,5 az gelecektir, ben de aynısını yapıyordum bitki besinsiz ve susuz kaldı 1-2 hafta. Suyu artır derim, kumaş saksı çabuk kuruyor, 3 günde 3 lt ile sorunsuz ilerliyorum.

higthead

Jolly Green
Aynı litre ve içindeki aynı toprak oranıyla çiçeklenme 4. hafta bitti. En az 3 lt sulama yapmanı öneririm, 1-1,5 az gelecektir, ben de aynısını yapıyordum bitki besinsiz ve susuz kaldı 1-2 hafta. Suyu artır derim, kumaş saksı çabuk kuruyor, 3 günde 3 lt ile sorunsuz ilerliyorum.

Kanka banada az geliyor gibi geldi. 20lt bez saksımın 16-17 si doludur.Dün akşam 1.750 lt suladım her birini yine alttan su akmadı. 3-4 sulama arttırarak gideyim 2lt-2.50lt-3lt gibi.

Kanka 3 lt sulama ile kaç günde bir yapıosun.

nightowl

Üye
20 litrenin 16'sı dolu, 3 litre ile 3 günde bir. Nem 35-40'larda bende. Eğer nem 45-50 ise 4 günde bir de olur. Arttırarak gitmen mantıklı evet.

Aguş

Doktor
Selamlar,
Otomasyonları severim hammalığa gerek yok sonoff lar hayat kurtarır , xiomi mijia yı dene kamera olarak gayet iyi

32 saat karanlıkta bırakabilirsin sıkıntı yok

higthead

Jolly Green
20 litrenin 16'sı dolu, 3 litre ile 3 günde bir. Nem 35-40'larda bende. Eğer nem 45-50 ise 4 günde bir de olur. Arttırarak gitmen mantıklı evet.

En fazla 2 lt ye cıktım oda korkarak=)))

Ulen az sulamadan mı benım 3 bıtkımden 2 sı boyle sankı yapraklar hafıf assagıya bakar sekılde=))

Bende çok suluyorum ondan yapraklar aşşa bakıyor dıyorum.

Aguş

Doktor
15 litreye 2 litre normal zaten saksının altından çıkınca doymuş olur toprak 2 litrede alttan çıkmıyor mu

higthead

Jolly Green
15 litreye 2 litre normal zaten saksının altından çıkınca doymuş olur toprak 2 litrede alttan çıkmıyor mu

Kanka valla hızır acil gibisin saolasın kardeşim her sorumu yanıtlıyorsun.Tam konu açtım sen yazdın bir bakarmısın.
bugun 3 lt verdım ama tam 2lt veya 2.5 yetermiş.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********