Photo 12 saat karanlik yerine 32 saat? Karanlık moda geçtim

higthead

Jolly Green
Arkadaşlar photolarıma bugun 12/12 ye gececegim fakat 24 saat karanliga almak istiyorum. Bu aksam saat 9 da isiklari kapaticam ama hesaplama yanlıs yaptim. Bu aksam saat 1 de kapaticam.
12/12 dongusunu sabah 9 ac aksam 9 kapa olarak hesapladim.

Kisacasi 24 saat yerine 32 saat kapatabilirmiyim?

Tam 32 saat kapattığımda sabah 9 aç , aksam 9 kapa 12/12 döngüsü oluyor.

Bugün sulama günüm su verip 32 saat karanlıkta sorun olmaz dimi?

Işık olayını çözdük diğer sorum

49 günlük photolarım

Peki 20lt bez saksım var bunun 16-17 si doludur çökmeden dolayı. Sulama 1lt veya 1.5 lt arası yapıyorum. Normalde saksıma göre sulama lt si kaçtır.?

Biliyorum bitkiye göre sulama yapılıyor.

Arkadaşlar 32 saat çiçeklenme için karanlık moda geçtim hayırlı ugurlu olsun.

Son düzenleme:

sativasever

Müptezel
Kanka neden gündüz açık gece kapalı ? Öncelikle hava durumundan dolayı gece soğukken ışıkların açık olması ışıkların kapalı iken de güneşin ortamı biraz ısıtması daha iyi. Artı olarak bir çok elektrik faturası gece daha az yazar tarifenden dolayı.

higthead

Jolly Green
Kanka neden gündüz açık gece kapalı ? Öncelikle hava durumundan dolayı gece soğukken ışıkların açık olması ışıkların kapalı iken de güneşin ortamı biraz ısıtması daha iyi. Artı olarak bir çok elektrik faturası gece daha az yazar tarifenden dolayı.

Kanka akdeniz iklimindeyim ve evimi istediğim gibi soğutup ısıtabiliyorum.sıcaklık soğukluk sorunum yok.

Neden gündüz açık olayına geliceksek en ufak birşeyde mudahale etmek için mesela elektrik kesintisi,ampul patlaması,elektronik malzemelerin bozulması vs. yüzünden.

Sistemim tam otomatik dışarda olsam bile herşeyi telefondan kontrol edebiliyorum.

WeedMann

Üye
Kanka akdeniz iklimindeyim ve evimi istediğim gibi soğutup ısıtabiliyorum.sıcaklık soğukluk sorunum yok.

Neden gündüz açık olayına geliceksek en ufak birşeyde mudahale etmek için mesela elektrik kesintisi,ampul patlaması,elektronik malzemelerin bozulması vs. yüzünden.

Sistemim tam otomatik dışarda olsam bile herşeyi telefondan kontrol edebiliyorum.
kanka nasıl bi sistem o benim de ihtiyacım var :D

higthead

Jolly Green
kanka nasıl bi sistem o benim de ihtiyacım var :D

Önce soruma cevap ver=))))
şaka bi yana

Sonoff akıllı ev sistem rolesi ile sıcaklığımı nemımı programlayıp fanları ona gore calıstır kapat yapıyor. 24 saat özel sistemimle uzaktan izleyebiliyorum. Dilediğim gibi uzaktan sıcaklıkları ayarlayabiliyorum.
Tek sulama olayım otomatik deil oda olmasın zevki kaçmasın ilgilenmedikten sonra.

WeedMann

Üye
iyimiş kanka kullandığın sistemin link'i var mı. Yeterli bi tecrübem olsa cevaplardım bilgi var mı diye bakmaya geldim :D

higthead

Jolly Green
iyimiş kanka kullandığın sistemin link'i var mı. Yeterli bi tecrübem olsa cevaplardım bilgi var mı diye bakmaya geldim :D

konudakı yazılarımı oku.

bıde aynı satıcıda 5mt sensor uzatma kablosu al.

JhackhaL

Üye
Önce soruma cevap ver=))))
şaka bi yana

Sonoff akıllı ev sistem rolesi ile sıcaklığımı nemımı programlayıp fanları ona gore calıstır kapat yapıyor. 24 saat özel sistemimle uzaktan izleyebiliyorum. Dilediğim gibi uzaktan sıcaklıkları ayarlayabiliyorum.
Tek sulama olayım otomatik deil oda olmasın zevki kaçmasın ilgilenmedikten sonra.
Birde sulama içinde öyle birşey olsa süper olur şahsım adına

Cashh

Doktor

Nasıl?

higthead

Jolly Green

Kanka yukarda sonoff cihazınla sıcaklık ve nemi uzaktan takip ve kontrolunu yukseltme dusurme vs yapanbılıyorum.2. cihaz ile vantilatörümü kontrol edebiliyoum.Fanlarım nekadar sure calısmıs nekadar sure durmus vsvsv bunları telefondan programla gorebılıyorum. İzlemeyide mini gizli ip kamera ile yapıyorum=:)))

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
Kanka yukarda sonoff cihazınla sıcaklık ve nemi uzaktan takip ve kontrolunu yukseltme dusurme vs yapanbılıyorum.2. cihaz ile vantilatörümü kontrol edebiliyoum.Fanlarım nekadar sure calısmıs nekadar sure durmus vsvsv bunları telefondan programla gorebılıyorum. İzlemeyide mini gizli ip kamera ile yapıyorum=:)))
tamam sus artık zenginsin işte :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    *** ** hahahaha **** ********** **** ******* hahahaha *** ****** *** * ******** *****
  • Probis Probis:
  • Probis Probis:
    **** ******* ********** ***** hahahaha ****** **
  • Probis Probis:
    *** ** ******** ******* ******** ******** *** ***** **** ***** ***** hahahaha ***** ******* *******
  • Probis Probis:
    ******* *** ****** hahahaha ******* **** ***** **** **** **** ** ****** **** *********
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** *********
    ******* ***** ******* ********** ******* **** ******* ***** *** ******** **** ***** ** *******
    +1
  • 2 2008Grower:
    *** ****** **** ******** hahahaha** ********* * ***** *** hahahaha* ** **** ****** hahahaha* ***** ******
    +1
    **** *** ***** ********* **** **** hahahaha*
  • Probis Probis:
    **** ****** ***** ***** ******* **** ******* ********* ****** hahahaha ********** ********** ******** ********** ****** * **** *****
  • Probis Probis:
    *** ** *** ******* ******* ***** **** ***** ******** ** ****** ****** **** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ********* hahahaha**** ** **** hahahaha******** ******** hahahaha**** ** ***** **** ******** ********* ******
  • 2 2008Grower:
  • 2 2008Grower:
    ***** *
  • Probis Probis:
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** ********* *** ***** ******* ******* *** ** ** ******* ** ******* *******
  • Emmy Emmy:
    +1
    Emmy Emmy: ********** +1