Photo Ak47 Fem Help

hava girişin yanlış yerde dostum daha öncede yazdım sanırsam aşşa alman lazım hava girişini hava çıkısının yanına almıssın temız hava kabının ıcıne gıremeden gerı dısarı gidiyo karbon filtreyi çıkar suan anlamsız 1.30 2 ay sonra kullanmaya baslıcaksın koku verır zaten anlarsın
Hava girişini akşama değiştireceğim aşağıya çekeceğim. Karbon’u çıkardım dün gece mayısın sonlarına doğru kokuya göre devreye alırım.

dostum mecbur derken photo bitkiye 11 litre saksı olmaz 15 de olmaz bence olurda 60 veg tutsan 75 80 de bloom tutsan 11 litre saksıyı 3 kere deler geçer kökler bence benım suanki hallerine bir bakım ona göre hareket ederdım herkez derken photo bitki 11 litrede olur diyen varsa boş ver sen onu :D biyerden sonra saksı degısımı yapamazsın yapsanda kokler kopar çiçek strese girer belki öldürürsün anlatabildimmi ben 1 tane 20 2 tane 25 litre saksı kullanıyorum kesinlikle 11 ltre saksıyla hasat alamazsın diyorum 15 litreyle zorlarsın diyim ozaman suan kaç litre saksıdalar 3 kere saksı değişimi yapma eğer kucuk saksıdalarsa 10 15 gun o saksıda kalsın sonra direk 19 20 litre saksıya aktar 3 litre saksıdan alıp 7 lıtre saksıya sonra 20 litre saksıya aktarma yani
Bro şuan 11lt saksı içindeler öyleyse ben gideyim bu akşam ben plastik bardak da başlayıp sonra 11e alacaktım bi kaç ark direk tohumları bas et patlat uçur dediler beni patlattılar :)) öyleyse ben direk bu 11lt’leri 25lt veya 20lt saksı alıp geçişi yapayım çok geç olmadan :)

Benim kafam ambele oldu. Filizlendirdikten sonra direk 11lt gömdüm :)) şidmi 19lt kumaş saksı veya 26lt kumas saksı mı ? Yoksa 25lt plastik saksı mı alayım ?

bak dedıgım gibi 10 15 gun 11 litre saksıda dursun cıcegı bı rahat bırak kendıne gelsın suan en zayıf oldugu donemde tık diye ölebilir degıstırme saksını 10 15 gun sonra degıstırırsın
Tamam ben siparişi vereyim 19lt bez saksı 20 gün sonra da h.sonu her bir saksıya 500ml sade su verdikten sonra zenci poposuna şaplak atar gibi forumdan konuya hakim olup değiştireceğim.

son olarak netleştirelim diye yazıyorum. Karbon mayısa kadar yada koku yapana kdr kapalı. Anksiyel fan aşağıya çekilecek 24 saat. Nem %70-80 civarlarında. 18/6 olark led’ler çalışacak. Vantilatör de pet içini dolduracak seviyeye gelene kadar çiçekler açılmayacak. Her sabah 5-6 sade fısfıs su. Bu kdr. Sonra izleyip göreceğiz.

5-6 fıs sıselere sıkabılırsın kurudukca her sabah diye bu süre yok bro pet sıseler kurudukca sıselerın ustune 2-3 fıs 5-6 fıs topraga yapabılırsın baktın toprak taş gibi oldu 10 ml kadar su verebilirsin ben ışık periyodu 20/4 olarak gittim bi sorun gormedım daha hızlı buyume sağladı
bro bnm toprağım canna bio terra plus 25lt bide 10lt perlit tercih et dediler bende aldım saksılara karıştırıp koydum. Şimdi saksıları 19lt çıkarırsam anca birini doldurur kanımca bi 25lt daha almam gerecek sanırım transferi yapmadan önce.. fısfıs yapıyorum her sabah petler nemli üstleri toprak kuru yani ıslanmıyor 5-6 fıslamada normal mi yoksa kurur mu toprağım ?

Selam knkam saygılar konunu yeni gördüm iinan malüm 2 gündür kafm kıyak.
Gelelim konuda sorularına
1. 18 6 ışık gayet iyi veg için
2. Işığın yandığı an nem makinende çalışacak ışık kapandığında nem makinende kapanacak okeydir o iş bendede öyle.
3. Karbon filtre yi çıkart sadece çıkış fanını yukarı bağla karbon daha var.
4. Fan ı kapat 10 gün sonra kullanmaya başlayacaksın.
5. Benim nem 5 litre ben günlük tazaliyorum kabinin düşük ışığın açık olduğunda nem makinende açılacak nem seviyesini ortalarda tut unutma nekadar nem okadar iyi bu evrede.
6. Vantilatör 10 gün sonra petler çıkınca.
7. Estağfurullah.
Dip not 11 litre saksı olmaz demişler senin kafanı karıştırmışlar.
Biz photo dan auto gibi davranmasını istiyoruz senle değilmi erken hasat istiyoruz. 11 litre saksı çok ideal ama bardak da başlasa daha hızlı ilerlerdik. Ben simdi sana 11 litre bez saksıda şuan kabinim deki ve daha 15 gübü olan bir Ak48 photo atayım. Şuan toplam 80 gün de.
IMG-20210406-221808.jpg

IMG-20210406-221819.jpg

Masallah bitki ağırlıkta sağa sola yatıyor ip bağlamak zorunda kaldım kökten.
11 litre de yetişir yani 19 25 lt arası alırsan veg in 50 60 güne çıkar biz 30 gün veg 2 ay çiçek diye düşündük unutma :)

Bitki topraktan nezaman ki çıktı 1 gün geçti yarım çay bardağı su günlük.
5. 6 günde 1 su bardağı 10 15 günler arası yarım litre felan sulama programı çıkartırız sana daha.

koala

tembel hayvan
knk 2 tane 20 25 litre saksi sokamazsin zaten o kabine bi de o saksinin hakkını vercek bitkiyi mi sığdırcaksin seytan mari plan cizmis sana adamin ne dediğini anla kendin uygula kanka yoksa yanilirsin baskalari da senin planlarini bilmediginden yanıltır

bro bnm toprağım canna bio terra plus 25lt bide 10lt perlit tercih et dediler bende aldım saksılara karıştırıp koydum. Şimdi saksıları 19lt çıkarırsam anca birini doldurur kanımca bi 25lt daha almam gerecek sanırım transferi yapmadan önce.. fısfıs yapıyorum her sabah petler nemli üstleri toprak kuru yani ıslanmıyor 5-6 fıslamada normal mi yoksa kurur mu toprağım ?
Bitki en iyi karanlıkta büyür auto hariç :)

Selam knkam saygılar konunu yeni gördüm iinan malüm 2 gündür kafm kıyak.
Gelelim konuda sorularına
1. 18 6 ışık gayet iyi veg için
2. Işığın yandığı an nem makinende çalışacak ışık kapandığında nem makinende kapanacak okeydir o iş bendede öyle.
3. Karbon filtre yi çıkart sadece çıkış fanını yukarı bağla karbon daha var.
4. Fan ı kapat 10 gün sonra kullanmaya başlayacaksın.
5. Benim nem 5 litre ben günlük tazaliyorum kabinin düşük ışığın açık olduğunda nem makinende açılacak nem seviyesini ortalarda tut unutma nekadar nem okadar iyi bu evrede.
6. Vantilatör 10 gün sonra petler çıkınca.
7. Estağfurullah.
Dip not 11 litre saksı olmaz demişler senin kafanı karıştırmışlar.
Biz photo dan auto gibi davranmasını istiyoruz senle değilmi erken hasat istiyoruz. 11 litre saksı çok ideal ama bardak da başlasa daha hızlı ilerlerdik. Ben simdi sana 11 litre bez saksıda şuan kabinim deki ve daha 15 gübü olan bir Ak48 photo atayım. Şuan toplam 80 gün de.
IMG-20210406-221808.jpg

IMG-20210406-221819.jpg

Masallah bitki ağırlıkta sağa sola yatıyor ip bağlamak zorunda kaldım kökten.
11 litre de yetişir yani 19 25 lt arası alırsan veg in 50 60 güne çıkar biz 30 gün veg 2 ay çiçek diye düşündük unutma :)
Brother guzellik abidesi ciceklerin :) nazar degmesin.. oyleyse ben 11lt’de devam ediyorum yukarida belirttigin gibi uyguluyorum su hava nem olaylarini lakin koku kopan tohum bas vermedi bugun bi tane patlaticam cunku cmt kdr cikacak gibi gorunmuyor digeri ufacicik pet icinde takiliyor :) yeni tohumu bardaga alacagim bu sefer..

Brother guzellik abidesi ciceklerin :) nazar degmesin.. oyleyse ben 11lt’de devam ediyorum yukarida belirttigin gibi uyguluyorum su hava nem olaylarini lakin koku kopan tohum bas vermedi bugun bi tane patlaticam cunku cmt kdr cikacak gibi gorunmuyor digeri ufacicik pet icinde takiliyor :) yeni tohumu bardaga alacagim bu sefer..
Knka en başta dedim uğraşma onunla yeni tohum patlat dedin bekleyelim bizim için en önemli olan zaman. Sen bu patlatacağına. Mc Donald orta boy bardak da baslatalım. Bardak boyun uzun olunki alta doğru atsın kendini

Knka en başta dedim uğraşma onunla yeni tohum patlat dedin bekleyelim bizim için en önemli olan zaman. Sen bu patlatacağına. Mc Donald orta boy bardak da baslatalım. Bardak boyun uzun olunki alta doğru atsın kendini
Bu aksam bi tane patlaticam bas verdiginde bardaga gecirip uzerine bi pet ardindan cadira sokucam :)

Ne darlaması bro ayıpsın hasat aldım ya yeni şu sıralar fena geziyorum çok bakamıyorum hepsi o yoksa darlama felan yok. Birlikte atlatacaz sürecini :)
Sevindim senin adina :) guzel gezmeler bol keyifler olsun :D Bu surecte destek oldugun icin sagol bro.. peki bisey sorucam karbonu cektik fisten vantilatorde kapali bu aksam da aksiyel fan’i cekicem 18/6’da isik ve nem ayni periyotta calistiginda hava surkulasyonunu ne saglayacak ? Cadir kenarlarinda ki pencereleri acim mi ?
Bide ben isigi yerden 60cm tutuyordum elemanin birini cicegin uzerinden 60cm olmasi gerekiyor dedi cok yakinmis sence ?

Knkam bak üst çıkış fanını sök giriş fanın kalsın sadece ışık açılınca nem açılacak kapanınca kapanacak. Bu
Bro giris fanim asagiya aldigim yani “aksiyel fan” iceriye temiz hava ufleyen o calisacak.Yukariya taktigim fan ise kapali kalacak dogru mu anliyorum yoksa anlama kapasitem mi kitlasti cozemedim :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    ******* **** ****** hahahaha *** ***** **** *******
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ***** ** hahahaha* ****** *** **** ****** ** ********** hahahahahahahahahahahaha*****
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • Y yılmaz34:
  • Night owl Night owl:
    * * ***** ******** **** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
    ********* ********** hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** ***** *
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
  • Y Chat bot:
  • K kamasunqa:
    hahahaha ******* ****** ****** ** * ***** ***** ********** ********** *** ** ********* ******** ****** ******* **** ** ****** ***** ****** **** ****** hahahaha* ****** hahahaha ***** ******* ******** *** ***** ***** ****** *** *****
    +1
  • P puslu77:
    *** ***** ********* ******** ******* ***** ******* **** ***** ****** ****** * ****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** ****** ***** **** ****** hahahaha* ** ****
  • Night owl Night owl:
    * ***** ***** **** ***** ***** ** ******** hahahaha ******* ****** ****** ** * ***** ***** ********** ********** *** ** ********* ******** ****** ******* **** ** ****** ***** ****** **** ****** hahahaha* ****** hahahaha ***** ******* ******** *** ***** ***** ****** *** *****
  • R reviens:
    ******** ******* ******** ******** ******* ********* ****** ********* ***** ****** ****** ***** * ********* *** ******* ****** hahahaha ***** ******** hahahaha ********** ********** ******* ********* ***** hahahaha ******
    R reviens: ******** ******* ******** ******** ******* ********* ****** ********* ***** ****** ****** *****...