Qb teknolojisiyle AUTO Eken birisi ışığı 12/12 yapar mı HİÇ?

Konuya cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlarımı ileterek başlıyorum.

samsung qb sipariş ettim AliExpress den yolda inşallah gelecek 10-20 güne.

sponsor firmadan auto olan brunce banner sipariş ettim oda yolda gelecek inşallah.

brunce banner genetiği itibariyle en erken hasat veren bitki.
Çiçeklenmesi de kısa dönem olarak geçiyor.

buna göre ışığımı nasıl kullanmalıyım?
20/4 mü? 24/0 mı?
12/12ye ne zaman geçmeliyim?
Bitki ile ışık boyu kaç cm olmalı?
Bi 12/12 olayı var o nedir arkadaşlar?

şimdiden değerli yorumlarınız İçin tşk ederim

Kankam autoda hiçbir zaman 12/12 yok . Bende hiç uzun dönem hasat almadım . Ama auto 5 kök aldım . Ben ilk hasatımda 20/4 yapmıştım ama 24/0 a geçtim . Çok daha memnunum şuan . 12/12 uzun dönem bitkiyi çiçeğe sokmak için drğiştirilen ışık saati kankam. Eğer araştırma yaparsan 15 dk da öğrenirsin ve kafanda kalır. Bol hasatlar
Çok sağol kankam

Kankam autoda hiçbir zaman 12/12 yok . Bende hiç uzun dönem hasat almadım . Ama auto 5 kök aldım . Ben ilk hasatımda 20/4 yapmıştım ama 24/0 a geçtim . Çok daha memnunum şuan . 12/12 uzun dönem bitkiyi çiçeğe sokmak için drğiştirilen ışık saati kankam. Eğer araştırma yaparsan 15 dk da öğrenirsin ve kafanda kalır. Bol hasatlar
Peki ışık ile bitki boyu kaç cm olmalı ?
Bide dimmer olayı var!! O %kaç olmalı?

benim gördüklerim dimmer ilk hafta %60 larda sonra fulluyorlar lakin bitki ve ışık arası mesafeyi(ideal40-50 cm) arttıramadığın zamanlarda kullanabilirsin.

Woppy

Ordinaryüs
MARS-HYDRO-TS-W-2000-Led-Grow-Light-2x2ft-Coverage-Full-Spectrum-Grow-Lamp-for-Indoor-Plants-5.jpgknk burda verilen degerle umol degilmi ? Mesela bu marshydro 300 w bende qb var 100 cmden verıyorum ısık stresı yapıyor daha asagıda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    +1
  • G ganjasevdalısı:
    ****** **** **** ** hahahaha
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ******* ** ** ** **
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    **** *** hahahaha**
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** hahahaha*** hahahaha** hahahaha* ****** ***** ***** ****** *
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******* ******* hahahaha** ***** **** hahahaha******* hahahaha **** *** ***** ***** hahahaha* hahahaha ******* **** hahahaha ********* **** ****** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha* ***** *** **** ********* ******** **** ********* ********** * ****** ******** ***** ******** *** hahahaha**** **** ***** *** ****** ********* ***** ******** ** **** **** ****** ****** ******* *** ***** ***** ******** ******** ***** ******** ******* ******** *** ***** ********** **** ******** ******** ****** ** ****** **** *** ********* ******
  • ghostt7 ghostt7:
    hahahaha ********* ***** hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ** *** **** hahahaha ********* ***** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahaha********
  • A ax-b:
    ******* ******** ********** ***** * **** **** ********* ***** ****** *********
  • ghostt7 ghostt7:
  • istr istr:
    *** **** * ******** ********** ****** hahahahahahahaha*** ** ** **** * ******** ********** ***** * hahahahahahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G ganjasevdalısı:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • A ax-b:
    ****** * **** ********* ********** ********* hahahaha*** ***** **** * ******** ********** ****** hahahahahahahaha*** ** ** **** * ******** ********** ***** * hahahahahahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ** **** ***** hahahaha** * ***
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
    **** ********* ****** *** ****** * **** ********* ********** ********* hahahaha*** **
    istr istr: **** ********* ****** *** ****** * **** ********* ********** ********* hahahaha*** **