SÜPER AUTOFLOWERING GENETİK TAVSİYELERİ (+20THC İÇERİR)

• Konbuyu başlatan Ripley'sOG
  • Başlangıç tarihi

Konunun size faydası oldumu ?

• EVET

Kullanılan: 110 96.5%
  • HAYIR

Kullanılan: 4 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    114
R

Ripley'sOG

Guest
Merhaba Tohumsuz'lar,

Foruma yeni başlayan arkadaşlar için hazırlamış olduğum konuma hoşgeldiniz.Bildiğimiz gibi genetik seçmek gerçekten insanların uzun bir süre zamanını ve aklını alan bir işlem.Bende kendi deneyim ve tecrübelerimden yola çıkarak sizlere en iyi genetikleri bir konu halinde paylaşmaya karar verdim.

Keşfettiğim genetikler gerçekten beni etkilemiş ve bazılarını bizzat deneyerek gerçekten güçlü bir stabilizasyon geçirdiklerini anlamış buluyorum.Konumuzu takipte kalın yeni genetik tavsiyelerine her zaman yorum altından belirte bilirisiniz.HERKESE TEŞEKKÜRLER !

OUTDOOR AUTOFLOWERING GENETİKLER;

1.AUTO GORİLLAGASM |+25 THC| (topshelfelite)
2e093a_b0c9e00353af4f078184de62065beabc~mv2_d_5760_3840_s_4_2.png

Topshelfelite'in göz bebeği olan GorillaGasm Autoflowering versiyonudur.Genetik olarak GorillaGlue#4xSuperSilverBubleGasmxAutoGlueberry Skunk'ın sonucu olarak ortaya çıkmıştır.Yüksek THC ve outdoor veriminde verdiği rakkam hiç kimseyi pişman etmeyecektir.Ayrıntılı bilgisini aşağıdaki resimden veriyorum.
(Kendilerini deneme fırsatım olmadı ancak önümüzdeki günlerde bir outdoor günlüğü halinde paylaşımlara başlayacağım.Son don olayının bitmesini bekliyorum.) ORJİNAL SİTE LİNKİ

2e093a_f8bbe4bc78f442f98fc6b9ce40a04bdd~mv2.png

2.AUTO PINEAPPLE CRACK |+20 THC| (topshelfelite)

2e093a_75c5b92145ee42f2a0ee1ea721990441~mv2_d_5760_3840_s_4_2.png

Topshelfelite'in PINEAPPLE CRACK genetiğinin Auto versiyonudur.Gerçekten güçlü bir soya ve sativa dominant olmasının listede yer bulmasında güçlü bir etkisi vardır tıpkı kendisi gibi.Genetiğimiz yüksek THC oranları ve ABD olan en iyi genetiklerin çaprazlanıp ortaya çıkmasıyla oluşmuştur.Genetik olarak ebebeynleri şu genetiklerdir;
PINEAPPLE EKSPRESS x CHUNKY CHERRY MALAVI x GLASS SLIPPER x AUTO GREEN CRACK.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLA

2e093a_526ed36115604345a0d77a4946e14a7a~mv2_d_3333_3333_s_4_2.png

Yukardaki söz konusu genetikler sadece 2 tanesidir.Bunlar en yüksek outdoor ve THC oranları verenlerdir,ancak diğerleride hafife alıcak gibi değiller +200 veya +19 THC heleki öyle adını duyurmuş sağlam anne,babalardan olan autolarsa akan sular durur.

Dığer topshelfelite genetikleri için BURAYA tıklayın ! 

Topsheflelite hakkında ise yeni bir oluşum kökleri o kadar uzaklarda değil 2012 kurulmuş.Ancak tohum piyasasına bomba gibi düşen olağan üstü genetikler ile karşımızdalar serinin asıl bombası bu genetikller değil "Xtreme Elite" adı altında sunulacak olan genetiklerdir.

3.ALIEN  vs TRIANGLE  F2 - Mephisto Genetics

948d09_7f8b823d848546369cff0311dc1d1dc4~mv2.jpg

Söz konusu genetik %25.5 THC oranları ile +150 GR ile Alien VS Triangle ile karşınızdayız.Ripley'sOG ve Triangle Kush genetiklerinin çaprazlanması sonucu ortaya çıkmıştır.Kendisini bir türlü stoklarda göremeyince hasret kaldığım bir genetik umarım en kısa sürede stoklara gelir (Geldiği oluyor mail ile bilgi veriyorlar ancak anında stok dışı kalıyor çok sevilen bir tür) ve ayrıntılı bilgisi için resimli bilgilendirme;

948d09_266eceba6e6c4db49b3b33ee78e2d41c~mv2.jpg

ORJİNAL SITE LINK'I 

4.SİX SHOOTER-FAST BUDS |+21 THC|

Fast_Buds_Company_-_Six_Shooter.jpg

Resmi kadar kendiside büyük olan Six shooter genetik olarak;[font=Verdana, sans-serif]Crystal METH x Mexican Airlines çaprazlaşması sonucu ortaya çıkmıştır.+21 THC ve +300 Gr verimi ile dudak uçuklatan bir genetik.Kendim bizzat deneme fırsatım oldu bundan 2 yıl önce outdoorda denemiştim kendilerini gerçekten 6 PATLAR kafasıda,verimide ve kendiside ![/font]

[font=Verdana, sans-serif]AŞAĞIDAKİ  BITKI BIR ONCEKI KONUM OLAN TaNg AUTOFLOWERING BESLENME CIZELGESI ILE BUYUTULMUS BIR SIXSHOOTER'DIR [/font][font=Verdana, sans-serif] [/font][font=Verdana, sans-serif]TIKLA[/font][font=Verdana, sans-serif] ![/font]

[font=Verdana, sans-serif]****'ın daha fazla seçenekleri bulunuyor onlar içinse [/font][font=Verdana, sans-serif]TIKLA [/font]

[font=Verdana, sans-serif]5. AUTO MONSTER MASS - CRİTİCAL MASS COLLECTİVE |+20 THC|[/font]

[font=Verdana, sans-serif]
2e093a_0ad2bce47a674799a83acf78f4e3282d~mv2.webp
[/font]

[font=Verdana, sans-serif]Karşımızda bir canavar duruyor ındıca dominant bir canavar!Auto Monster Mass outdoor ekimde hakkını +20 THC seviyeleri ile sahibine fazlasıyla veriyor.+300 gr potansiyeli ile o durdurulamaz bir canavar ! [/font]

[font=Verdana, sans-serif]ORJİNAL SİTE LİNKI[/font]

6.FORMULA ONE - FLASH SEEDS |+20 THC |

formula-one-feminized.jpg

GELELİM ŞİMDİ SUPERAUTOS'LARA ! 

FORMULA ONE - FLASH SEEDS tarafından ortaya çıkartırılmış bir safkan sativa + rudalis genetiklerini içerir.+200GR performansını +20 THC ile taçlandırır.Emin olun bu genetik bir başka neden diye sorarsanız?Çünkü FLASH SEEDS'ten bahsediyoruz.Bu adamların autoflowering genetikleri 1 metre ile 4 metre arasında değişiyor.Örnek vericek olursak;

• PANAMA LİNE 
  • DR.SHIVA 
  • ANAPURNA
  • CRİTİCAL HAZE
Indoor yetiştiricilik için en uygun olan genetikleri FORMULA ONE'dır.Ancak BonzaSeeds adlı yerden 1 yıl önce sipariş 
vermiştim ancak gelmedi takip numarama rağmen gönderi bir türlü sınırdan geçmedi.Sanırım gümrükte el koyuldu
ancak sorun yok müptezelde çare bitermi :D

Outdoor gerilla için en uygun devasa bitkiler ve verimler için bence FLASH SEEDS tercih edilmeli terasım yeteri kadar büyük ve çarpık kentleşmeden dolayı 5 katım cam gibi ortadayken zor ancak kırsal imkanları olan grower dostlarım için paha biçilmez kaftan ! 

Ripley'sOG;

ARKADAŞLAR KONU İLERLEYEN ZAMANLARDA YENİDEN GÜNCELLENECEKTİR.EKSTRA OLARAK AKLIMDA BİR KAÇ GENETİK VE SEEDBANK VAR.ŞUAN GÖRDÜĞÜNÜZ GENETİKLER INDOOR İÇİNDE EFSANE VERİMLER VERİCEK GÜÇTEDİR.SORAN ARKADAŞLAR İÇİNSE DUTCH PASSİON,SWEET SEEDS VB TOHUM ÜRETİCİLERİNİ KOYMA GEREĞİ DUYMADIM BİLİNDİK OLDUKLARI İÇİN EFSANE GENETİKLERİ BEKLEYİN.

INDOOR İÇİNSE BİRKAÇ ÇALIŞMA SÜRDÜRÜYORUM "SEEDFİNDER" PUANLAMASIYLA BERABER BÜYÜK BİR GÜNCELEME PLANLIYORUM YAKIN ZAMANDA BEKLEYİN !

YUKARDAKİ GENETİKLERİ BU AYLAR İÇERİSİNDE KENDİM BİZZAT DENEYECEĞİM AYRINTILI OLARAK BİR GROW JOURNAL AÇICAĞIM.GEREKLİ BİLGİLERİDE ORDAN ELDE EDEBİLİRSİNİZ.

KONU TAMAMEN BANA AİTTİR.BURDAKİ GENETİKLERLE GROW YAPMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARDAN TEK RİCAM BİR TEŞEKKÜR.

KATKILARINDAN DOLAYI
  • ARAP ÇARŞAFI'NA
  • DORİTOSA
  • VE INCEREDIBLE BULK'A TEŞEKKÜR EDERİM ! (Photoflowering'tir Anlatılmaz Yaşanır)

HERKES BOL HASATLAR VE BOL DUMANLAR!

xbgcNS0.jpg

R

Ripley'sOG

Guest
Cvp: SÜPER AUTOFLOWERING GENETİK TAVSİYELERİ (+20THC İÇERİR)

karlibas' Alıntı:
Bilin diye söylüyorum, fastbudstan siparişim gümrüğe takıldı , 1 aydır tohumların geri gelmesini beklediklerini , geri gelirse yeniden göndermeyi düşünebileceklerini söylüyorlar.

Sorun  ****'ta değil bizim gümrükte başka seedbanklar tercih edilebilir sorunun için üzgünüm aynısı basıma geldi bilirim derdini

Yoddle12

Yeni üye

Degerli moderetor kardesler abiler. bu  konudaki linkleri kaldırmayın şurda az bişey topluluk var onlarıda sponsor siteyle üzmeyin gerekli açıklamayı hiç yapmıcam daha yeni üye oldum çok ama çok bu konudan cok sitem gördüm ve işitim. Burdaki moderetor abilerinde elleri kolları bi şekilde içine sinmeden yapması gerekenleri içine sinmeden yapıyor ne yazikki. Ve  bunuda biliyorum oguz abi gelir gelmez ilk duyacagı sıkıntı sponsordur.....

R

Ripley'sOG

Guest

bedortka' Alıntı:
Güzel konu. Granddaddy Purp ve  Girl Scout Cookies hakkındaki yorumlarını merak ettim.

İkiside orjinali bulunduğu taktirde benim bu hayatta ekmek istediğim 100 listelik cannabis listemde yerleri bulunuyor.Ancak ne yazıkkı deneme fırsatım olmadı Granddady Purp'u Tohumsuzdan öğrenmiştim ama seedbank olarak biliyordum genetik olarak bilmiyordum GirlScoutCookies ise dahada ünlüdür herkes bilir şu sıralarda **** 
autoları almış başını gidiyor zaten.

Ayrıntılı bilgi için şun linkleri sana bırakıyorum kanka,

http://en.seedfinder.eu/strain-info/Granddaddy_Purple/Blim_Burn_Seeds/
https://www.leafly.com/indica/granddaddy-purple
https://www.leafly.com/hybrid/gsc
https://www.allbud.com/marijuana-strains/indica-dominant-hybrid/girl-scout-cookies

bedortka

Üye
Teşekkürler kanka , birde strainler ve seedbanklar hakkında bilgilisin. Belki denk gelmişssindir  bu Mendo Dope  hangi genetigi yetiştiriyor, yoksa olay genetikte degilmi çok merak ediyorum bitkiler o  boyutlara nasıl gelir.

R

Ripley'sOG

Guest

bedortka' Alıntı:
Teşekkürler kanka , birde strainler ve seedbanklar hakkında bilgilisin. Belki denk gelmişssindir  bu Mendo Dope  hangi genetigi yetiştiriyor, yoksa olay genetikte degilmi çok merak ediyorum bitkiler o  boyutlara nasıl gelir.

Şu kanalı diyorsun sanırım https://www.youtube.com/channel/UC8BFOdvurKpz-Y2U4Nroo8g

Aslında olay ilk bitki stabilizasyon aşamasında başlıyor kanka,mesala adamların planlamasında ortaya birşey konur amaç belirlenir daha sonra ilk erkek ve dişi genetikler çiftleştirilir.Sonra ortaya çıkan tohumların hepsi ekilir erkeklere yol verirler sonra kalan bayyan arkadaşlardan klon alırlar daha sonra bayyan arkadaşlardan seçim yaparlar planlarına en uygun hangisi ise şöyle düşün kanka;Kendini düşün kardeşinle aynısınız ama genetik olarak farklısınız yapı dış gorunus ses vb bitkilerde namus olmadıgı ıcın alıyor kardeşi kardeşe vuruyorlar sonra tekrar ortaya çıkanlara aynısını yapıyorlar vs diye gidiyor.

Onların o kadar büyümesi elbette genetiğin önemli bir rolü var ama o adamlar geçen yüzyıldaki hippi akımının çocukları  artık bu onların işi %50 genetik dersek %50'de onların roludur.Genetikleride isim olarak bilgim yok ama boş değiller belli,george cervantesi sollamışlar orasıda kabak gibi  duruyor

Hocam merhaba sponsor sitede ki auto flowering türlerini artırmaya yönelik bir çalışma yapsalar çok iyi olur tohumsuz kanka duy sesimizi

Justpide

Yeni üye

Night guy' Alıntı:
Hocam merhaba sponsor sitede ki auto flowering türlerini artırmaya yönelik bir çalışma yapsalar çok iyi olur tohumsuz kanka duy sesimizi

Dr Greeni öneriyorlar kanka bilgin olsun.

trakyali

Yeni üye
çok yararlı konu. sitede biraz gezindim yeni strainler eklemişler. çizelgelerinde hepsinin indoor'da daha fazla hasat verdiğini söylüyorlar. bu doğru mu? bir de, topshelfelite'e güvenilip sipariş verilir mi? **** veya mephisto düşünüyodum fakat buradaki strainler diğer hiçbir yerde yok.

Selam, 13 günlük outdoor ekim. süper lemon haZe auto bitkisi
General organics grow , bloom , big bud ve root paketi var. 
Şu andan itibaren nasil bir takvim uygulanır. Yardimci olurmusunuz ?
Şimdiden teşekkürler.

Lilith

Yeni üye
benim kabinimin yüksekliği 105cm bu listedeki autolardan hangilerini yetiştirebilirim acaba? veya boyu kısa thc si yüksek hasatı bol e bi de sativa  xD auto önerileriniz var mıdır?

fc_1903

Yeni üye
Arkadaşlar sponsor sitede çok genetik var, telefondan giren arkadaşlar için söylüyorum,
- Açılan ana sayfada bir genetiği tıklayın, 
- En altta size tavsiye ettiği bir çok genetic çıkıyor. 
Ana sayfadaki çeşit sayısına aldanmayın.

Ü

Üye silindi 5544

Guest
pineapple crack
monster mass
six shooter
formula1
gorillagasm 
bu söylediklerini outdoor dinlemeden güvendim indoora yapıştırdım gitti henüz 20. gündeler formula1 gerçekten canavar gibi gelişim gösteriyor gözlerime inanamadım onun dışında gelişimi sıkıntılı ve çok yavaş olan tek tür gorillagasm anlayamadığım şekilde yavaş gelişim gösteriyor. Önerilerin için gerçekten çok teşekkür ederim umarım çiçeklenmede üzmezler beni :) bu arada pineapple crack spastik sanırım abi yapraklar ecüş bücüş çıkıyo çılgın bi sigara olucak sanırım :D

GangBulldog

Yeni üye
@Ripley'sog Boylesine güzel bir araştırma için teşekkür ederiz kanka hasatina sağlık. Sormayı çok düşündüm sorun olurmu diyerek ancak *** harici kafamda (deli...) bank var onlarda €40 fedex yapabileceklerini söylediler? farklı siteler bulunmuyor sınır gecişi konusunda rahatlikla tişört veya cd ile gönderim yapan yerleri tercih etmelimiyim? Tecrübe ettiğiniz genetikleri sağlam biyer varmidir? Tavsiye ettiğiniz indoor genlerinden hibrid olanı tercih etmeyi düşünüyorum teşekkürler kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    *** *** ****** ***** ******* **** **** ****** ********* **** ** **** ****** ***** *******
  • NewGardener NewGardener:
  • Coke Coke:
  • 2 2008Grower:
    ***** ******* ********* ** ****** ** ** ****** ******* *** ********* **** **** **** hahahaha*** **** ****** ****** ***** *****
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    **** ** *** ******* ***** ***** hahahaha* *** hahahaha ***** ****** ******* *** **** ********** ***** *****
  • Coke Coke:
    ***** ******* ********* ** ****** ** ** ****** ******* *** ********* **** **** **** hahahaha*** **** ****** ****** ***** hahahaha**** ***** ******* **
    +1
  • kkush kkush:
    hahahaha ******** ** *** * ** *** ***** *** ****** ***** ******* **** **** ****** ********* **** ** **** ****** ***** *******
  • Coke Coke:
    ***** **** ***** hahahaha ** hahahaha **** ** ***** ** **** **** ****
    hahahahahahahaha*****
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    **** *** **** *** hahahaha***** ********* ***** **** ***** hahahaha ** hahahaha **** ** ***** ** **** **** ****
    **** hahahaha **********
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ****** *** **
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha********
  • Coke Coke:
    hahahahahahahahahahahaha***