SÜPER AUTOFLOWERING GENETİK TAVSİYELERİ (+20THC İÇERİR)

• Konbuyu başlatan Ripley'sOG
  • Başlangıç tarihi

Konunun size faydası oldumu ?

• EVET

Kullanılan: 110 96.5%
  • HAYIR

Kullanılan: 4 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    114

GangBulldog

Yeni üye
Kimse bu konuda yardımcı olacak gibi görünmüyor, sponsor sitede fiyatlar da makul değil yardımcı olacak biri çıkarsa seviniriz

ads19401

Yeni üye
Merhabalar arkadaşlar  sponsor sitemizden jack herer auto , hindu kush auto white widov auto , bunlara yoğunlaştım tohuma karar veremedim bilgilerde yazan 490 g m2 480 g m2 verecekleri gramaj oluyor galiba  birde flowering 55-60 yazıyor ya yetişme süresi mi sömeğe binme süresimi acaba birde bu 3 genden gramaj olarak güzel verecek çok geç yetişmicek erken yetişecek olan gen seçecek olsanız siz hangisini seçersiniz doğal ortam herşey doğal olacak bahçeye ekeceğim denediğiniz varmı içinde yada sponsor siteden başka önereceğiniz gen varsa önceliklerimi sıraladım gramaj yüksek yetişme hızı en hızlı  güzel kafa bir gen teşekkürler şimdiden herkese

ezhel0634

Yeni üye
Cvp: SÜPER AUTOFLOWERING GENETİK TAVSİYELERİ (+20THC İÇERİR)

Süper konu indoor için en iyileri, en kolayları vs. paylaşabilirseniz süper olur takipteyim teşekkürler.

Tunç

Kıdemli Üye
Ripley usta tek dumanda felç edecek 2. Dumanı aldırtmayacak genetik önerin var mı? Paylaşırsan mutlu olurum

Ripley usta tek dumanda felç edecek 2. Dumanı aldırtmayacak genetik önerin var mı? Paylaşırsan mutlu olurum
Gorilla yada afghan genetiklerini deneyebilirsin. Genel itibari ile indica güzel bayıltıyor. Hatta hybrit olursa ayrı güzel oluyor. Bende yavaş yavaş indicayı sevmeye başlıyorum. Etkisi daha iyi

Skyy

Yeni üye
Merhaba Tohumsuz'lar,

Foruma yeni başlayan arkadaşlar için hazırlamış olduğum konuma hoşgeldiniz.Bildiğimiz gibi genetik seçmek gerçekten insanların uzun bir süre zamanını ve aklını alan bir işlem.Bende kendi deneyim ve tecrübelerimden yola çıkarak sizlere en iyi genetikleri bir konu halinde paylaşmaya karar verdim.

Keşfettiğim genetikler gerçekten beni etkilemiş ve bazılarını bizzat deneyerek gerçekten güçlü bir stabilizasyon geçirdiklerini anlamış buluyorum.Konumuzu takipte kalın yeni genetik tavsiyelerine her zaman yorum altından belirte bilirisiniz.HERKESE TEŞEKKÜRLER !

OUTDOOR AUTOFLOWERING GENETİKLER;

1.AUTO GORİLLAGASM |+25 THC| (topshelfelite)
2e093a_b0c9e00353af4f078184de62065beabc~mv2_d_5760_3840_s_4_2.png

Topshelfelite'in göz bebeği olan GorillaGasm Autoflowering versiyonudur.Genetik olarak GorillaGlue#4xSuperSilverBubleGasmxAutoGlueberry Skunk'ın sonucu olarak ortaya çıkmıştır.Yüksek THC ve outdoor veriminde verdiği rakkam hiç kimseyi pişman etmeyecektir.Ayrıntılı bilgisini aşağıdaki resimden veriyorum.
(Kendilerini deneme fırsatım olmadı ancak önümüzdeki günlerde bir outdoor günlüğü halinde paylaşımlara başlayacağım.Son don olayının bitmesini bekliyorum.) ORJİNAL SİTE LİNKİ

2e093a_f8bbe4bc78f442f98fc6b9ce40a04bdd~mv2.png

2.AUTO PINEAPPLE CRACK |+20 THC| (topshelfelite)

2e093a_75c5b92145ee42f2a0ee1ea721990441~mv2_d_5760_3840_s_4_2.png

Topshelfelite'in PINEAPPLE CRACK genetiğinin Auto versiyonudur.Gerçekten güçlü bir soya ve sativa dominant olmasının listede yer bulmasında güçlü bir etkisi vardır tıpkı kendisi gibi.Genetiğimiz yüksek THC oranları ve ABD olan en iyi genetiklerin çaprazlanıp ortaya çıkmasıyla oluşmuştur.Genetik olarak ebebeynleri şu genetiklerdir;
PINEAPPLE EKSPRESS x CHUNKY CHERRY MALAVI x GLASS SLIPPER x AUTO GREEN CRACK.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLA

2e093a_526ed36115604345a0d77a4946e14a7a~mv2_d_3333_3333_s_4_2.png

Yukardaki söz konusu genetikler sadece 2 tanesidir.Bunlar en yüksek outdoor ve THC oranları verenlerdir,ancak diğerleride hafife alıcak gibi değiller +200 veya +19 THC heleki öyle adını duyurmuş sağlam anne,babalardan olan autolarsa akan sular durur.

Dığer topshelfelite genetikleri için BURAYA tıklayın !

Topsheflelite hakkında ise yeni bir oluşum kökleri o kadar uzaklarda değil 2012 kurulmuş.Ancak tohum piyasasına bomba gibi düşen olağan üstü genetikler ile karşımızdalar serinin asıl bombası bu genetikller değil "Xtreme Elite" adı altında sunulacak olan genetiklerdir.

3.ALIEN vs TRIANGLE F2 - Mephisto Genetics

948d09_7f8b823d848546369cff0311dc1d1dc4~mv2.jpg

Söz konusu genetik %25.5 THC oranları ile +150 GR ile Alien VS Triangle ile karşınızdayız.Ripley'sOG ve Triangle Kush genetiklerinin çaprazlanması sonucu ortaya çıkmıştır.Kendisini bir türlü stoklarda göremeyince hasret kaldığım bir genetik umarım en kısa sürede stoklara gelir (Geldiği oluyor mail ile bilgi veriyorlar ancak anında stok dışı kalıyor çok sevilen bir tür) ve ayrıntılı bilgisi için resimli bilgilendirme;

948d09_266eceba6e6c4db49b3b33ee78e2d41c~mv2.jpg

ORJİNAL SITE LINK'I

4.SİX SHOOTER-FAST BUDS |+21 THC|

Fast_Buds_Company_-_Six_Shooter.jpg

Resmi kadar kendiside büyük olan Six shooter genetik olarak;[font=Verdana, sans-serif]Crystal METH x Mexican Airlines çaprazlaşması sonucu ortaya çıkmıştır.+21 THC ve +300 Gr verimi ile dudak uçuklatan bir genetik.Kendim bizzat deneme fırsatım oldu bundan 2 yıl önce outdoorda denemiştim kendilerini gerçekten 6 PATLAR kafasıda,verimide ve kendiside !

AŞAĞIDAKİ BITKI BIR ONCEKI KONUM OLAN TaNg AUTOFLOWERING BESLENME CIZELGESI ILE BUYUTULMUS BIR SIXSHOOTER'DIR [/font]
[font=Verdana, sans-serif]TIKLA[/font][font=Verdana, sans-serif] !

****'ın daha fazla seçenekleri bulunuyor onlar içinse [/font]
[font=Verdana, sans-serif]TIKLA [/font]

[font=Verdana, sans-serif]5. AUTO MONSTER MASS - CRİTİCAL MASS COLLECTİVE |+20 THC|

2e093a_0ad2bce47a674799a83acf78f4e3282d~mv2.webp

Karşımızda bir canavar duruyor ındıca dominant bir canavar!Auto Monster Mass outdoor ekimde hakkını +20 THC seviyeleri ile sahibine fazlasıyla veriyor.+300 gr potansiyeli ile o durdurulamaz bir canavar !

ORJİNAL SİTE LİNKI[/font]

6.FORMULA ONE - FLASH SEEDS |+20 THC |

formula-one-feminized.jpg

GELELİM ŞİMDİ SUPERAUTOS'LARA !

FORMULA ONE - FLASH SEEDS tarafından ortaya çıkartırılmış bir safkan sativa + rudalis genetiklerini içerir.+200GR performansını +20 THC ile taçlandırır.Emin olun bu genetik bir başka neden diye sorarsanız?Çünkü FLASH SEEDS'ten bahsediyoruz.Bu adamların autoflowering genetikleri 1 metre ile 4 metre arasında değişiyor.Örnek vericek olursak;

• PANAMA LİNE
  • DR.SHIVA
  • ANAPURNA
  • CRİTİCAL HAZE
Indoor yetiştiricilik için en uygun olan genetikleri FORMULA ONE'dır.Ancak BonzaSeeds adlı yerden 1 yıl önce sipariş
vermiştim ancak gelmedi takip numarama rağmen gönderi bir türlü sınırdan geçmedi.Sanırım gümrükte el koyuldu
ancak sorun yok müptezelde çare bitermi :D

Outdoor gerilla için en uygun devasa bitkiler ve verimler için bence FLASH SEEDS tercih edilmeli terasım yeteri kadar büyük ve çarpık kentleşmeden dolayı 5 katım cam gibi ortadayken zor ancak kırsal imkanları olan grower dostlarım için paha biçilmez kaftan !

Ripley'sOG;

ARKADAŞLAR KONU İLERLEYEN ZAMANLARDA YENİDEN GÜNCELLENECEKTİR.EKSTRA OLARAK AKLIMDA BİR KAÇ GENETİK VE SEEDBANK VAR.ŞUAN GÖRDÜĞÜNÜZ GENETİKLER INDOOR İÇİNDE EFSANE VERİMLER VERİCEK GÜÇTEDİR.SORAN ARKADAŞLAR İÇİNSE DUTCH PASSİON,SWEET SEEDS VB TOHUM ÜRETİCİLERİNİ KOYMA GEREĞİ DUYMADIM BİLİNDİK OLDUKLARI İÇİN EFSANE GENETİKLERİ BEKLEYİN.

INDOOR İÇİNSE BİRKAÇ ÇALIŞMA SÜRDÜRÜYORUM "SEEDFİNDER" PUANLAMASIYLA BERABER BÜYÜK BİR GÜNCELEME PLANLIYORUM YAKIN ZAMANDA BEKLEYİN !

YUKARDAKİ GENETİKLERİ BU AYLAR İÇERİSİNDE KENDİM BİZZAT DENEYECEĞİM AYRINTILI OLARAK BİR GROW JOURNAL AÇICAĞIM.GEREKLİ BİLGİLERİDE ORDAN ELDE EDEBİLİRSİNİZ.

KONU TAMAMEN BANA AİTTİR.BURDAKİ GENETİKLERLE GROW YAPMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARDAN TEK RİCAM BİR TEŞEKKÜR.

KATKILARINDAN DOLAYI
  • ARAP ÇARŞAFI'NA
  • DORİTOSA
  • VE INCEREDIBLE BULK'A TEŞEKKÜR EDERİM ! (Photoflowering'tir Anlatılmaz Yaşanır)

HERKES BOL HASATLAR VE BOL DUMANLAR!

xbgcNS0.jpg
Kankalar selamınaleküm Topshelfelite siteden alışveriş yapan var mı güvenilir mi? Teşekkürler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F FirstGrowing:
  • D despotdes:
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
    +1
  • D despotdes:
    ** ***** ******** ******** ******** hahahaha
    +1
  • D despotdes:
    hahahaha* *********
  • İstanbul İstanbul:
    ** * *** *** ********** *** ******** ****** ** ********* ***** hahahaha*** ********** ** **** hahahaha hahahaha ****** ** *** hahahaha**
  • İstanbul İstanbul:
    ****** hahahaha** ******* ******* ****
  • D despotdes:
    ****** ******** **
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
  • D despotdes:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ** **** ***** ******** ******** ******** hahahaha
  • D despotdes:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** **
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
  • İstanbul İstanbul:
  • D despotdes:
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
  • D despotdes:
    *** ***** ****** ** ****** ***** ****** hahahaha* hahahaha* hahahaha*** ***** ** **
  • Emmy Emmy:
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
    hahahahahahahaha********
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
  • kkush kkush:
    *** ***** ****** ** ****** ***** ****** hahahaha* hahahaha* *********
  • D despotdes:
    +1
  • D despotdes:
    ***** **** **** hahahaha * ***** **** *** ***** ***** *** ******* ***** ***** **** ***** hahahaha**
    D despotdes: ***** **** **** hahahaha * ***** **** *** ***** ***** *** ******* ***** ***** **** *****...