Sömek şişirme

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Sömeklerini şişirir co2 bitkiye gerekli co2'yi sağlar co2 plant tabletlerlede çözebilirsinwSömeklerini şişirir co2 bitkiye gerekli co2'yi sağlar co2 plant tabletlerlede çözebilirsinw
kanka co2 tüpünün hortumunu saksının içine dogru saldım. Olurmu ?

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Kanka hortum üstte kalsın ağır gaz olduğu için dibe çöker zaten
Hortum saksının içinde topraga 5cm mesafede. Kalsınmı. Yoksa ordan alıyım kabinin ortasına duvaramı bantlıyım. Pervane varya zor düşer diye tahmin ediyorum asagı

bossx

Yeni üye
co2 Plant diye aratarak ihtiyacın olanı bulabilirsin gayet mantıklı bi çözüm kapsül kullanıyorum bende
Hocam karbondioksiti pet şişede kuru mayayla yapacağım ekstra dolgun sömekler için hapı yine de kullanmalı mıyım?

Ve ne zaman kullanmaya başlamalıyım çiçek döneminde mi veg döneminde de mi kullanmalıyım?

Ü

Üye silindi 25098

Guest
Gübre harici sömekleri şişirmek için yapılabilecek etkenler nelerdir.
Duzgun bir hava akisi, ortamin bitkiyi mutlu tutucak derecelerde tutulmasi, sorunlarin cikmadan onlenmesi cikarsada en kisa surede cozulmesi. Bitkiye vericegin sevgi en onemlisi ilgi 10 tane kutu alip bitkiye besleyerek mutlu etmiyorsun bitkiyi sonucta gubre bu isin ceyregi ortamin cok daha onde geliyor bitkinin genel olarak sagligi saglamak hedefimiz

burda cok insani goruyorum yok overdrive yok big bug bi milyon gubre markasi hakkinda konusuluyor bunlarin ne yaptigi ile ilgili bilgilerin cogu yalnizca bir myth, bitkini sen maratona soktugunu dusun sen eger maratona girerken saglikli degilsen performansin dusuk olur ama eger saglikliysna tam potansiyelinde performans verebilirsin. Bitkinin sagligi en onde geliyor

Ü

Üye silindi 1395

Guest
Gübre vermeyi kes kanki haftayada flush atıp kesersin bitkiyi tricomlar şuan tam kıvamında zaten kestikten sonrada gelişiyorlar pistillerde olmuş tam zamanı ben olsam suan flush atar haftaya sökerdim thcyi en verimli alıcağın zaman suan
Kanka bi baksana. 63.gün
Haftaya flush atıyımmı

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Gübre vermeyi kes kanki haftayada flush atıp kesersin bitkiyi tricomlar şuan tam kıvamında zaten kestikten sonrada gelişiyorlar pistillerde olmuş tam zamanı ben olsam suan flush atar haftaya sökerdim thcyi en verimli alıcağın zaman suan
Eminmisin kanka bi baskası en az 2 3 haftası var dedi

Ü

Üye silindi 1395

Guest
gübre vermeyi bırakıcan 1 hafta 1 hafta flush için beklicen 2 hafta ediyor zaten 3 hafta fazla olur çünki bitki kururkende trikomlar gelişiyor,cbdye fazla dönmesin diye dedim
mesela ben şuan senin bitkindeki görseli yakalasam flush atar keserim çünki bana yaşattığı kafayı seviyorum daha thcye dönük oluyor rakı beyazı gibi olunca

bende bu sorunun cevabını arıyorum suan overdrive kullanıyorum çiçeklenmenin 18gununde bugun basladım farklı seylerde denerim
dostum napıyorsun sen , kafayı mı yedin 18. günde overdrive mı kullanılır hemen kullanmayı kes , hasattan 2 veya 3 hafta önce başlanır eğer kullanmaya devam edersen bitkin sararmaya veya besin eksikliğine benzer sorunlar çıkarabilir overdriven amacı bitkinin kalan gücünün tamamını sömeklere iletebilmesi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** * **** ****** **** ** ********** ***** ********* ******** * **** **** **** ** ** *** ****** ****** **** ***** *** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ****** ******* ***** *** ******** **** ******* ********* hahahaha* ******** ***** ****** ********** **** hahahaha ********* ******* ******** ***** **** **
  • muadip muadip:
    ******* *** ***** *** ********** hahahaha*** ******** *** ******* hahahaha** * **** ****** **** ** ********** ***** ********* ******** * **** **** **** ** ** *** ****** ****** **** ***** *** ****
    +1
    ***** ** **** hahahaha* ****** ****** ***** ******** ***** ********* hahahaha** **** ****** ********** ******** ***** ********** ****** ****** ********** **
  • muadip muadip:
    ******* ****** ********** ****** *** ******* ********* ****** ********* ****** hahahaha* hahahaha* ****** ******* ***** *** ******** **** ******* ********* hahahaha* ******** ***** ****** ********** **** hahahaha ********* ******* ******** ***** **** **
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ********* ******* ****** ********** ****** *** ******* ********* ****** ********* ****** hahahaha* *****
    +1
  • universesingularity universesingularity:
    ***** hahahaha
    ***** hahahaha* ***** hahahaha** *** ********* ****** *** ******** ******* ********* ********** ******** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** hahahaha** hahahaha* ***** hahahaha** *** ********* ****** *** ******** ******* ********* ********** ******** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** hahahaha* ****** hahahaha******* ********** ******
    ** ***** ***** hahahaha**** **** ******* *****
    **** ********* ******** hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    *** **** hahahaha hahahaha ********* ***** ** **** ****** *******
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** ****** hahahaha** hahahaha*********
    * ** * ** ****** hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ******* ****** ********** ********* ** hahahaha** ********* **** hahahaha*** ******** ***** **** ***** ***** ***** **** **** **********
  • bandaleros bandaleros:
    **** *** hahahaha ******* * ***** **** hahahaha ** * ** ****** hahahaha****
    bandaleros bandaleros: **** *** hahahaha ******* * ***** **** hahahaha ** * ** ****** hahahaha****