Süpriz idrar yiyenlerden bilgi !

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Öncelikle Sa agalar. Bireysel görüşmeleri bitirdim seminerlere başlıcağım şimdi seminerdeyken süpriz idrara nasıl çağırıyolar seminerden sonra memurun yanına gidildiğinde mi sevk veriyor yoksa seminerde direk mi gönderiyolar ?

harmangenc

Kıdemli Üye
Tedavi kısmı bittikten sonraki ilk gidişimde sanırım program hazırlıyolar, o ilk gidişte sürpriz yapma ihtimalleri var mı

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Bireysel görüşmelerde nadir gönderiyolar . Psikologla görüşmene kalmış bastırıyo biraz içtim falan dersen veya şüphelenirse gönderiyo

Azer

Üye
ben geçen gittim hazırlanırken ve ilk programı aldığın gün filan göndermiyor 2.ye gideceğim 3 gün sonra bakalım

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Bireysel görüşmeleri bitirdim şimdi seminere geçtim seminerdeyken sms mi atıyo yoksa memurun yanına uğradığında mı gönderiyo onuj matematiğini çözemedim

Moonwalker

Yeni üye
Bireysel görüşmeleri bitirdim şimdi seminere geçtim seminerdeyken sms mi atıyo yoksa memurun yanına uğradığında mı gönderiyo onuj matematiğini çözemedim
Kanka her şekilde de yollanan gordum seminerden vaka sorumlusuna sevk edilen de bireysel görüşmede psikolog tarafından gönderilende bireysel ve seminer olmayipta SMSile örnek ben her sekil yolluyolar supriz tahlil yapılana kadar takılmamak en doğrusu ben hata yaptım hepsi bitti diye paso takıldım şimdi gitmiyorum idrara bakalım nolcak

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Bireysel görüşmeden sonra vaka sorumlusunun yanına gittim her seminerden sonra gelmene gerek yok ayda bi kere gel yeter dedi

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Beni daha süpriz idrara çağırmadılar ama bireysel görüşmede de gönderdikleri seminerde sms gelenide gördüm karışık bi matematiği yok yani

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • R Raven Drugs:
    ****** ********** ********** *** ***** ****** *** ***** ****** **** ********** ******* hahahaha***** ******** ******** ******
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ** ****** ***** ****** *** ***** ********** ******** hahahaha ********* ******* *** ******* ******** ***** hahahaha**** ********** ********** *** ***** ****** *** ***** ****** **** ********** ******* hahahaha***** ******** ******** ******
  • lavrens lavrens:
    hahahaha **********
  • lavrens lavrens:
    ****** ******* hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    **** ****** ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** hahahaha ******* ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ****** *** hahahaha* ******* hahahaha
    **** ****** ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** hahahaha ***** ********* ****** **
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** **** ***** ******** ********** **** **** ******** ******* ********* ****** * **** ***** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ******** *** **** hahahaha***** **** ***** ******** ********** **** **** ******** ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ******* ***** **** ******* **** ********* ******** hahahaha **** hahahaha****** ****** ******** *** **** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* *** hahahaha** ******** ***** *** ******** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** *** ********** **** ******** *** ***** *** ****** ********* *** hahahaha**** ** **** ****** *** **** * ***** ***** ***** ****** ********* ********** **** ****** ******** * *** ** ******** ****** ****** ********* hahahaha ** ******* *** hahahaha* **** ***** hahahaha* hahahaha ***** ******* hahahaha** ****** ******** ****** ******* ******* ***** ******** hahahaha*** ***
  • R Raven Drugs:
    ***** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** ******* ***** ****** ******* ********* ********* ** ********** ********** ********* **** ******* *** ** ** ********** ** ***** ***** **** ****** ** ***** ********* ** ***** **** ** **** ******* ******* ******* **** ****** ****** *** ****** ****** ****** ***** ******* hahahaha* ******* ***** ****** ******** ***** ********* ******** **** ****** *** **** ******** ** ** ** *** *** hahahaha* *** *** ********** **** ******** *** ***** *** ****** ********* *** hahahaha**** ** **** ****** *** **** * ***** ***** ***** ****** ********* ********** **** ****** ******** * *** ** ******** ****** ****** ********* hahahaha ** ******* *** hahahaha* **** ***** hahahaha* hahahaha ***** ******* hahahaha** ****** ******** ****** ******* ******* ***** ******** hahahaha*** ***
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** **** ******** ******* hahahaha***** **** ****** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ********** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ** ******** ******* hahahaha*** *** ****** ****** **** ********* ****** ******** **** ******** **** ***** hahahaha*** ** ***** ******* ***** *** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahaha*** ***** **** ***** ********
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: ***** *** ********* ***** ****