Süpriz idrar yiyenlerden bilgi !

haze42

Yeni üye
Kankalar ben daha seminere girmedim bireysel görüşmeye gittim nisanin 5 inde gel dediler bidaha idrar vericekmiyim dediğimde bana ay söyledi ama hangi ay unuttum Ağustos olması lazım yalanmı söylüyorlar yoksa bı anda habersiz mi cagiriyorlar

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Güncelleme.
Arkadaşları süpriz idrarımı memurdan sevk alarak verdim ve temiz verdim zaten içmiyordum. Ama son derste 14 kişiden 5 kişi kaldık son iki dersimiz kaldı. Size tek nacizane tavsiyem ilk süpriz idrarı verene kadar temiz kalmanız.!

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Minumum bi kere yapıyolar. Bizim grupta bi kişiyi önden elediler ondan sonra 5. Derste bi kaç kişiye süpriz verdiler . 6 ve 7 . Derste kalan kısma yaptılar bizim sınıf en temiz sınıf olmasına rağmen 5 kişi hariç kalan ekip patladı hoca dahil üzüldük bedavaya dosyaları gitti sona gelmişken .

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Denetimdeki arkadaşlara tek tavsiyem yapabiliyosanız denetim bitene kadar içmeyin . Çok zorlanıyosanız ilk süpriz idrara kadar kendinizi sıkın . Şu kadar gün kendimi boş bıraktım temiz çıkarım şu ilacı kullandım temizlendim şu kürü yaptım temiz verdim olayına girmeyin herkesin bi fikri deneyimi var ama bu işin bi matematiği yok !

ankara0606

Yeni üye
Denetimdeki arkadaşlara tek tavsiyem yapabiliyosanız denetim bitene kadar içmeyin . Çok zorlanıyosanız ilk süpriz idrara kadar kendinizi sıkın . Şu kadar gün kendimi boş bıraktım temiz çıkarım şu ilacı kullandım temizlendim şu kürü yaptım temiz verdim olayına girmeyin herkesin bi fikri deneyimi var ama bu işin bi matematiği yok !
kaç gün içmeyerek temiz verdin kardeş. Ben şu an 30 gündür temizim çarşamba günü süpriz idrara gideceğim temiz çıkarmıyım acaba?

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Hastane sürecin beri hiç içmiyodum 5 / 6 ay içmeyip temiz verdim. Yağ oranın yüksek değilse ve sık kullanmadıysan ( içtiğin sigarayada bağlı ) temiz çıkarsın diye düşünüyorum .

harmangenc

Kıdemli Üye
30 gün cidden yeterli bi süre mi sürprizde temiz çıkmak için? Bir de yaptıkları testte 0 mı olmak lazım yoksa 50'nin altında olması yeterli oluyor mu?

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Anlatmaya çalıştığım olayı bidaha özetliyorum arkadaşlar ben hastane ekstra hiçbirşey yapmadan 13 günde temiz verdim ama ayın 1. Günü bırakıp 17 . Günü içip sonra geri bıraktım gibi düşünün . Ama bu olay herkeste olcak diye birşey yok 30 günde atamayan var vucüdundan . Süpriz idrarın ne zaman olcağını bilmediğimiz için 1 ay kadar boş bırakma gibi bi olayı yapmak imkansız gibi . O yüzden süpriz yiyene kadar içmeyinnn !!! Yakmayın abi boşuna riske atmayın diyorum . Denetim bitince doya doya iç

Osm23

Yeni üye
Merhaba yarın süpriz idrar vermem gerekiyor dosya sorumlusu imza atırdı ne yapmalıyım gitmelimiyim gitmemelimiyim dün içtim lütfen yardımcı olabilir misin

Osm23

Yeni üye
Anlatmaya çalıştığım olayı bidaha özetliyorum arkadaşlar ben hastane ekstra hiçbirşey yapmadan 13 günde temiz verdim ama ayın 1. Günü bırakıp 17 . Günü içip sonra geri bıraktım gibi düşünün . Ama bu olay herkeste olcak diye birşey yok 30 günde atamayan var vucüdundan . Süpriz idrarın ne zaman olcağını bilmediğimiz için 1 ay kadar boş bırakma gibi bi olayı yapmak imkansız gibi . O yüzden süpriz yiyene kadar içmeyinnn !!! Yakmayın abi boşuna riske atmayın diyorum . Denetim bitince doya doya iç
Merhaba yeın süpriz idrar vermem gerekiyor dosya sorumlusu imza atırdı ne yapmalıyım gitmelimiyim gitmemelimiyim dün içtim lütfen yardımcı olabilir misin

harmangenc

Kıdemli Üye
osm kanka bence gitme, sonrakine de gitme uyarı hakkını kullan sonra git bu süreçte de temizlenmek için elinden geleni yap

harmangenc

Kıdemli Üye
idrar vermeye gideceğin günden 3-5 gün öncesine kadar her gün koşuya çık ya da ter atıcak bi şeyler yap, diüretik (idrar söktürücü) ne varsa her gün fazlaca kullan, kalori açığı oluştur çok fazla yemek yeme mümkün olduğu kadar aç kal ve karbonhidratla beslenme mümkünce kırmızı et ve salata, sebze tüket ve son olarak da özellikle son hafta lasix (idrar söktürücü ilaç) kullan bu lasixi idrar vereceğin günden önce 1 saat öncesinde de kullan. Umarım tertemiz atlatırsın bu süreci kanka, eğer başıma gelseydi napardım diye düşündüğüm şeyleri saydım buraya sana. Kolay gelsin, gelişmeleri bildirirsen memnun olurum

Siqertenkele

Kıdemli Üye
idrar vermeye gideceğin günden 3-5 gün öncesine kadar her gün koşuya çık ya da ter atıcak bi şeyler yap, diüretik (idrar söktürücü) ne varsa her gün fazlaca kullan, kalori açığı oluştur çok fazla yemek yeme mümkün olduğu kadar aç kal ve karbonhidratla beslenme mümkünce kırmızı et ve salata, sebze tüket ve son olarak da özellikle son hafta lasix (idrar söktürücü ilaç) kullan bu lasixi idrar vereceğin günden önce 1 saat öncesinde de kullan. Umarım tertemiz atlatırsın bu süreci kanka, eğer başıma gelseydi napardım diye düşündüğüm şeyleri saydım buraya sana. Kolay gelsin, gelişmeleri bildirirsen memnun olurum
Spor olayını ve terlemeyi amatemden bağımsız bi doktora sordum yakın idrar vermeye yakın bi tarihte yaparsan daha yüksek thc çıkar ya düzenli spor yapman lazım yada öncesinde yapmış olman lazım yağ hücresi parçalandıkça daha yüksek thc açığa çıkcaktır gibi bi açıklama yaptı

harmangenc

Kıdemli Üye
Spor olayını ve terlemeyi amatemden bağımsız bi doktora sordum yakın idrar vermeye yakın bi tarihte yaparsan daha yüksek thc çıkar ya düzenli spor yapman lazım yada öncesinde yapmış olman lazım yağ hücresi parçalandıkça daha yüksek thc açığa çıkcaktır gibi bi açıklama yaptı
ben de bu konuda kararsızdım. son birkaç gün kala bırak dedim o yüzden, teşekkürler kanka iyi bilgi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha***
  • lavrens lavrens:
    hahahaha ****** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** **** ***** ********* **
  • T Chat bot:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ********** hahahaha *********