Süpriz idrar yiyenlerden bilgi !

Umarim benimde ugrasacagim tekrar verecegim bir durum olmaz tesekkur ederim brocum. negatif oldugunu kac gun sonra, nereden ve nasil ogrendin acabdevlet hastanesinin kendi sitesine girerek öğrendim.
İdrari verdiğim hastanenin kendi sitesinden tahlil sonuçlarım sekmesinden öğrendim. Umarım temiz çıkarsın kanka bol şans

Bybyby

Yeni üye
konuya bir çok kişi yorum yazmış belki denk gelen vardır diye buraya da yazıyorum.

Beyler selam 3.bireysel görüşmemden sonra sürprize yolladılar 30 gün temizdim. Gittim idrarı verdim. 7 gün sonra 1.seminerim başlayacak arka arkaya 2 kere sürprize gönderme ihtimali nedir hiç karşılaşan varmı? Dün sürpriz sonrası 5-6 fırt sigaradan çektim. 7 gün idrar söktürücü bol su ile atabilir miyim? Bir de sürpriz verdi diyelim gitmedik direkt dosya kapanıyor mu yoksa uyarı mı alıyoruz.

Tinapolis

Yeni üye
konuya bir çok kişi yorum yazmış belki denk gelen vardır diye buraya da yazıyorum.

Beyler selam 3.bireysel görüşmemden sonra sürprize yolladılar 30 gün temizdim. Gittim idrarı verdim. 7 gün sonra 1.seminerim başlayacak arka arkaya 2 kere sürprize gönderme ihtimali nedir hiç karşılaşan varmı? Dün sürpriz sonrası 5-6 fırt sigaradan çektim. 7 gün idrar söktürücü bol su ile atabilir miyim? Bir de sürpriz verdi diyelim gitmedik direkt dosya kapanıyor mu yoksa uyarı mı alıyoruz.
uyarı hakkın varsa uyarı alırsın arada da 7 gün varsa bence hiç ilaç içip böbreklerini yorma 5-6 fırt için

Bybyby

Yeni üye
kanka iki ders arasına bayram seyran girerse net gönderiyorlar her zaman tetikte ol ne yapacakları belli olmuyor
Eyvallah hocam birisi 14 ünde diğeri 28 inde bu ayın bayram seyran girmiyor. Tabi sağı solu belli olmaz bunların, tek güvencem arka arkaya göndermez heralde 28 inde olanında gönderirse 21 gün temiz oluyorum o süreçte de 10-15 lasix içerim 5-6 duman temizlenir diye düşünüyorum.

asperatus

Yeni üye
Denetime takılan arkadaşlara önemli bir bilgi, siz artık devletin şefkatli kollarındasınız. Radara yakalandınız, onlar çok tecrübeliler ve sizin ne yapacağınızı biliyorlar, bu maddeyi ya bırakacaksınız ya da sicilinize işleyecek, ehliyet alamayacaksınız, ehliyetinize el koyulacak. Bana 2 sene ehliyet yasağı geldi, daha yeni aldım. İçmeye devam etseydim işimi bitireceklerdi, hiç ummadığınız zamanlarda çağırıyorlar, mutlaka yakalıyorlar, adamların işi bu.

KurtlarVadisi

Yeni üye
Denetime takılan arkadaşlara önemli bir bilgi, siz artık devletin şefkatli kollarındasınız. Radara yakalandınız, onlar çok tecrübeliler ve sizin ne yapacağınızı biliyorlar, bu maddeyi ya bırakacaksınız ya da sicilinize işleyecek, ehliyet alamayacaksınız, ehliyetinize el koyulacak. Bana 2 sene ehliyet yasağı geldi, daha yeni aldım. İçmeye devam etseydim işimi bitireceklerdi, hiç ummadığınız zamanlarda çağırıyorlar, mutlaka yakalıyorlar, adamların işi bu.
Devletin nasıl şefkatli kolundayız komiserim germany yapmış yasal bizim eksiğimiz nedir dinimiz mi kabul etmez alkol içip devlete para kazandırmak daha mı yararlı devlet bunun üstünden para kazanıyor birde vergilerden olduğu gibi gözümüzü boyayıp rahatımızada mı bakamayacağız yarın öleceğiz sefalet içinde bir ülke var herkes stres içinde iki eğlenmek için canımıza vurmaları rahatsız ediyor yanlış politika yanlış saçma sapan kararlar polis olanı bile doğru düzgün sınavına sokmuyor köyden gelen polis oluyor torpille geçinen bir ülke sefalet içinde yaşayan başka bir kesim iki eğlenmek olmuş haram başka ülkeler durmadan gelişsin adamlar doğru olanı yapsın bizse Ben cillik yapalım

don carlos

Yeni üye
kardolar merhaba yaklaşık 1 yıl önce 1,63 gr sigara ile bekçilere yakalandık arkadaşla , benim daha önce den bir denetim serbestliğim var bu konuda 2013 denetimi bitridim dosyam kapandı vs. arkadaşın herhangi bir dosyası yok , soracağım götürdüler karakola sonra bizden kan ve idrar aldılar , akabinde ne dosya açıldı nede çağırdılar , başınıza böyle bir şey geldi mi ne arayan var ne soran ne de dosya uyandırmamak için gidip bizde sormuyoruz öyle kısır bir konu bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim kardolar .. denetimsiz günler dilerim

KurtlarVadisi

Yeni üye
kardolar merhaba yaklaşık 1 yıl önce 1,63 gr sigara ile bekçilere yakalandık arkadaşla , benim daha önce den bir denetim serbestliğim var bu konuda 2013 denetimi bitridim dosyam kapandı vs. arkadaşın herhangi bir dosyası yok , soracağım götürdüler karakola sonra bizden kan ve idrar aldılar , akabinde ne dosya açıldı nede çağırdılar , başınıza böyle bir şey geldi mi ne arayan var ne soran ne de dosya uyandırmamak için gidip bizde sormuyoruz öyle kısır bir konu bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim kardolar .. denetimsiz günler dilerim
Dosya açılır denetim alıcaksın gene

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I icecreamm:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha ******* ****** ****** **********
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** **** **** ** ***** **
  • içiciadam içiciadam:
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** **** ****** ********* ***** ******** * *** hahahaha** ******* hahahaha** ******** *** ***** ***** hahahaha** hahahaha**** * ***** ** *
  • I icecreamm:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ** hahahaha*** hahahaha* **** ***** ***** * ********* *** ** ******* ** ****** *******
  • S sharkek:
    ********** **** **
  • S sharkek:
    ***** **** *** ***** hahahaha* ********** ******** ******** ****
  • I icecreamm:
    ** **** ****** ******* hahahaha
  • I icecreamm:
  • I icecreamm:
    hahahaha** ******* ** ********
  • I icecreamm:
  • I icecreamm:
    ******** ******** ***** hahahahahahahaha
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • HollyFox HollyFox:
    * **** **** ******** ****** ******* ****** ******* ***** hahahaha ******* ********
  • HollyFox HollyFox:
    hahahahahahahaha*****
  • HollyFox HollyFox:
    **** ******** ****** **** ********* ******* ******* ********** ******** ********** ********* **** *******
  • K KuruKafa:
    **** ********** ******** *** ***** ********* hahahaha* ********** **** ******** ******* ***** hahahaha* hahahaha *** ***** *** ******* ****** *******
  • HollyFox HollyFox:
    ** ******* ******* ***** ** ***** ********** ** ****** *** **** ** ***** *** *****
  • HollyFox HollyFox:
    HollyFox HollyFox: ********** ** * ******* **** ** ****** *****