Sıvı Yarasa Gübresi ve alternatif gübrelerim

MenderesAbi

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar , Maddi durumdan dolayı çok düşük bütçeli bir şekilde başladım growuma kendi içimliğim için 2 bitki yetiştiriyorum sadece . Elimdeki gübreler :
Agrotime Humik
Agrotime Kalsiyum
Agrotime Kombi
Agrotime Agromoss (Yosun gübresi)
Sömeklenme döneminde olduğumuz için sıvı yarasa gübresi aldım ama bu dönemde neyi ne kadar kullanacağımı bilmiyorum . Bilgisi olan biri yazabilir mi ?

Cashh

Doktor
Merhaba arkadaşlar , Maddi durumdan dolayı çok düşük bütçeli bir şekilde başladım growuma kendi içimliğim için 2 bitki yetiştiriyorum sadece . Elimdeki gübreler :
Agrotime Humik
Agrotime Kalsiyum
Agrotime Kombi
Sömeklenme döneminde olduğumuz için sıvı yarasa gübresi aldım ama bu dönemde neyi ne kadar kullanacağımı bilmiyorum . Bilgisi olan biri yazabilir mi ?
Sıvı yarasa gübresini nereden aldın nasıl kullanılır

Regu

Kıdemli Üye
Agrotime Humik
Agrotime Kalsiyum
Agrotime Kombi
Kankam öncelikle selamlar iyi growlar üzülerek söylemeliyim ki elindeki gübreler hakkında hiçbir bilgim yok fakat sana bir alternatif sunmaya geldim bunları düşünmek yerine tang çizelgesini deneyebilirsin belki tang dünya çapında tanınan bir yetiştirici ve en az gübre ile en iyi verimi alabilmeni sağlayan bir çizelge yayınladı çizelgede sadece 3 gübre kullanıyor ve mükemmel bir sonuç alıyor o konuya göz atmanı öneririm konuyu aşağıya bırakıyorum kolay gelsin şimdiden

MenderesAbi

Yeni üye
Kankam öncelikle selamlar iyi growlar üzülerek söylemeliyim ki elindeki gübreler hakkında hiçbir bilgim yok fakat sana bir alternatif sunmaya geldim bunları düşünmek yerine tang çizelgesini deneyebilirsin belki tang dünya çapında tanınan bir yetiştirici ve en az gübre ile en iyi verimi alabilmeni sağlayan bir çizelge yayınladı çizelgede sadece 3 gübre kullanıyor ve mükemmel bir sonuç alıyor o konuya göz atmanı öneririm konuyu aşağıya bırakıyorum kolay gelsin şimdiden
Eyvallah kankam adamsın

S

silas

Guest
ppm ölçer alırsan neyi ne kadar verdiğini iyi bilirsin. Asıl olan ana gübreleri almamışsın gitmişsin ek besinleri almışsın olsun ama bunlarlada grow olur, aklında bir şey kalmasın hemde 10 numara olur. 0,5 ml kalsiyumla başla en fazla 2 ml ye çık, humik kalsiyum kombiyi growda kullanabilirsin, bloomda potasyum gubresi alman gerek.

MenderesAbi

Yeni üye
ppm ölçer alırsan neyi ne kadar verdiğini iyi bilirsin. Asıl olan ana gübreleri almamışsın gitmişsin ek besinleri almışsın olsun ama bunlarlada grow olur, aklında bir şey kalmasın hemde 10 numara olur. 0,5 ml kalsiyumla başla en fazla 2 ml ye çık, humik kalsiyum kombiyi growda kullanabilirsin, bloomda potasyum gubresi alman gerek.
Potasyum olarak yarasa gübresi ve agromoss var yeterli olur mu kral :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
    VendettaX VendettaX: ****** ****** ********** ******* *********