Sativa onerisi istiyorum ( doktor ve ordinaryuslardan bekliyorum )

Frenkestayn

Kıdemli Üye
Bayiltmayan aksine güldüren eylenceli enerjik tadı kokusu güzel bir genetik istiyorum aşağıya resim bırakıyorum benim tercihim ise aşağıda

süper lemon ( bu ilgimi çekti )

Son düzenleme:

istr

Ordinaryüs
Bu saydıkların arasından jack herrer yada super lemon, ben birde sponsordan white haze auto denedim. Çok güzel bir sativa. Lezzeti ve kokusu çok nazik, kafası ise enfes.

Growu da keyifliydi. Ona da göz atmanı önereceğim. Günlüğünü senin için buraya bırakıyorum.

Frenkestayn

Kıdemli Üye
Bu saydıkların arasından jack herrer yada super lemon, ben birde sponsordan white haze auto denedim. Çok güzel bir sativa. Lezzeti ve kokusu çok nazik, kafası ise enfes.

Growu da keyifliydi. Ona da göz atmanı önereceğim. Günlüğünü senin için buraya bırakıyorum.
Gecenin bu saatinde gösterdiğin ilgiden ve nezakeinizden dolayı teşekkür ederim

Frenkestayn

Kıdemli Üye

Bu arada şunu da söylemeliyim ben 4 yıldır falan bu formdayım belki de 5 yıldır bir kere yöneticiler beni sildiler sayfamı 3 defa ayrı ayrı zamanlarda grow yaptım ama maalesef ki insanlar tecrübe kazandıkça bir şeyleri öğreniyorlar özellikle grow konusunda tecrübe çok önemli . Ve bu tecrübelerinden edindiğim bilgi de şu oldu ben kesinlikle indica içemem mecbur kalmadıkça harman kalmadıkça düşünmüyorum indika içmeyi benim istediğim enerjik olabilmek gülebilmek sohbet edebilmek özellikle bir dostum var onunla birlikte takılıyoruz 25 yıldır içtiğimiz zaman gülüp eğlenmek istiyoruz neşelenmek istiyoruz yaklaşık 10 yıldan fazla bir süredir de sigara içiyorum ama 4 yıldır kendim yapıyorum bu sebepten senin bu tavsiye etmiş olduğun 3 genetik arasında bu tanıma uygun hangisi ?

istr

Ordinaryüs
Bu arada şunu da söylemeliyim ben 4 yıldır falan bu formdayım belki de 5 yıldır bir kere yöneticiler beni sildiler sayfamı 3 defa ayrı ayrı zamanlarda grow yaptım ama maalesef ki insanlar tecrübe kazandıkça bir şeyleri öğreniyorlar özellikle grow konusunda tecrübe çok önemli . Ve bu tecrübelerinden edindiğim bilgi de şu oldu ben kesinlikle indica içemem mecbur kalmadıkça harman kalmadıkça düşünmüyorum indika içmeyi benim istediğim enerjik olabilmek gülebilmek sohbet edebilmek özellikle bir dostum var onunla birlikte takılıyoruz 25 yıldır içtiğimiz zaman gülüp eğlenmek istiyoruz neşelenmek istiyoruz yaklaşık 10 yıldan fazla bir süredir de sigara içiyorum ama 4 yıldır kendim yapıyorum bu sebepten senin bu tavsiye etmiş olduğun 3 genetik arasında bu tanıma uygun hangisi ?
Üçü de efsane genetik, Ama bol gülme bol makara istiyosan harbi mexicanı bu konuda çok öneriyolar, yerinde olsam jack herrer ve mexican arasında bi seçim yapardım

cannabis16

Ordinaryüs
içinde Haze var zaten tüm sativa baskın genetiklerin... sativasever adamı hiçbiri aldığına pişman etmez..
bende sativa dominantları severim ve o kadar çok denedim... genetiğinde Haze olanlardan hangisini alırsan al illa o kafanın yükselmesi hissini verir..uçuranlar var mutluluktan indica gibi amnesiaların hemen hepsi super silver-golden-limon hazeler.. jack herrer zaten efsanedir..cindrella99 birkaç sitede var,o da extrem kafa yaşatır.. blue dream normal sativa effectidir mesela üfürük yapmaz indica gibi... thai sativalar var birçok sitede wild thai ,bilmemne thai ... yormadan paranoyaya bağlamadan kafanı yaşarsın bu genetiklerde...
daha dünya kadar var mesela hawai mau oui ..çiçeklenmesi çok uzun işte namussuzun yoksa kafası çok iyi..
aklıma ilk etapta iz bırakan bunlar geliyor..

Frenkestayn

Kıdemli Üye
içinde Haze var zaten tüm sativa baskın genetiklerin... sativasever adamı hiçbiri aldığına pişman etmez..
bende sativa dominantları severim ve o kadar çok denedim... genetiğinde Haze olanlardan hangisini alırsan al illa o kafanın yükselmesi hissini verir..uçuranlar var mutluluktan indica gibi amnesiaların hemen hepsi super silver-golden-limon hazeler.. jack herrer zaten efsanedir..cindrella99 birkaç sitede var,o da extrem kafa yaşatır.. blue dream normal sativa effectidir mesela üfürük yapmaz indica gibi... thai sativalar var birçok sitede wild thai ,bilmemne thai ... yormadan paranoyaya bağlamadan kafanı yaşarsın bu genetiklerde...
daha dünya kadar var mesela hawai mau oui ..çiçeklenmesi çok uzun işte namussuzun yoksa kafası çok iyi..
aklıma ilk etapta iz bırakan bunlar geliyor..
Ozaman sativa dominat tavsiye edermisin

Senin tavsiyen 2 seçenek istiyorum sizden

Sponsordan bayilmasin keyif versin hemen uçup gitmeyen

cannabis16

Ordinaryüs
Ozaman sativa dominat tavsiye edermisin

Senin tavsiyen 2 seçenek istiyorum sizden

Sponsordan bayilmasin keyif versin hemen uçup gitmeyen
o alıntı yaptığın benim mesajımda birsürü genetik saydım zaten..daha nasıl bişey dememi bekliyorsun anlamadım...%100 sativa %100 indica genetikler milyonda 3-5 tane zaten diğer Sativa diye satılanlarda da indica genetik var atalarında.. İndicalarda da sativa var..saf genetik Sativa Thai genetikler,Hawau moi oui o saydıklarımdan...diğerleri hep Sativa baskın..

Frenkestayn

Kıdemli Üye
o alıntı yaptığın benim mesajımda birsürü genetik saydım zaten..daha nasıl bişey dememi bekliyorsun anlamadım...%100 sativa %100 indica genetikler milyonda 3-5 tane zaten diğer Sativa diye satılanlarda da indica genetik var atalarında.. İndicalarda da sativa var..saf genetik Sativa Thai genetikler,Hawau moi oui o saydıklarımdan...diğerleri hep Sativa baskın..
Teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için süper lemon haze ilk tercihim benim jeck ise 2. Tercihim olacak büyük bir ihtimalle .
Suoer lemon haze de ilgimi çeken kısım ise şudur

https://ibb.co/TBJFQqr

Belirtilerinde pisihedelic yazmasından dolayı

Avare

Doktor
Teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için süper lemon haze ilk tercihim benim jeck ise 2. Tercihim olacak büyük bir ihtimalle .

Hemşerim sigaranın saykodelikliğine bakma genelde ecnebiler o konudan vızıltı olarak bahsediyor. Tecrübeli bir saykonot olmadan onun vızıltısını hissetmen zor.

cannabis16

Ordinaryüs

psicodelic konusunda Super Lemon Haze in orjin atası Super Silver Haze daha yoğun hşssedersin.. Aminesialarda da var ...ilk aklıma gelen bunlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ********** ** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ** ** ***** ** ***** ****** ******** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ***** ******** ***** *** **** ********** ******** ******* **
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ** ** *** * ****** *** ****** ***** ********* ***** ***** ****** ******* *** ******** ** ****** ** ******* * ***** *** ***** ****
  • P puslu77:
    ** ** *** ***** ********** ****** *** ********** ****** ****** ****** ****** ****** *** ****** **** ******** ** ******* ****** ** **** ******
  • P puslu77:
    ******** ****** ********* ********** *** ****** ******* ******* ****** ******** ******* ******* *
  • P puslu77:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • Kanka Kanka:
    ********** *** *** ** **
  • Kanka Kanka:
    **** ***** ****** ** *** **** * hahahaha ***** ***** ********* ****** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ****** **** hahahahahahahaha ******* ** ****** ** hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
    NewGardener NewGardener: *** ********* *******