Selam kankalar

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Çok güzel görünüyor ama 1 ayınada yaklaşmış olmalı 20' yi kesin geçmiş bikere...Toprağına anlam veremedim ? kendi hazırladığın bir toprak mı ?

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Bahçe toprağı içine blendırdan yumurta kabuğu felan çekip harmanladım
Dostum inan bana yol yakınken toprağını değiştir 55 yaşındayım bayadır bu bitkiyi büyütürüm ama ne zaman senin gibi bir toprağa eksem başıma olmadık şeyler geldi yol yakınken bir arkadaş nasihatı dinle plagron marka bir toprak al ve yaza öyle gir...

Turna26

Yeni üye
Dostum inan bana yol yakınken toprağını değiştir 55 yaşındayım bayadır bu bitkiyi büyütürüm ama ne zaman senin gibi bir toprağa eksem başıma olmadık şeyler geldi yol yakınken bir arkadaş nasihatı dinle plagron marka bir toprak al ve yaza öyle gir...
Ne gibi ki mesela abi

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Kanka icinde zararli canlilar olabilir. Ama olamayabilir de. Bir yerde yazi tura gibi. Karar sana kalmis iyi growlar.
ama yüzde yüz vardır diyeceksin...... o toprağın ıslah olması için humik fulfik asitle sulamalısın ve bol ml le vermelisin mesela 1 lt suyun için ilk sefirlik 20 ml vermelisin sonra gelişmeyi göreceksin

Abi 55 miydin sen bakış açım değişti :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ********* ******** ****** ******* **** ******** ********* ******* ****** ******** ********** ***** ***** ***** ******** ********* ******** ********* ********** ****** ***** ** hahahaha**** ********* *** ****** ***** ***** ***** ***** ***** * ***** ******** ***** ******** ***** ******* * *** **** ******** ***** ****** ***** ******* ***** * **** ******** **** ***
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ********* hahahaha ***** ********* ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ******* ****** ********* ********* ********** ** * ***** ***** hahahaha **** **** ****** ******* ***** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** **** ***** hahahaha** ***** ******* ********* ***** ***** ***** ******* ***** ***** ***** ****** **
  • S SuperKafa:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** ***** ******** *** ****** ** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******* ***** ** *** ****** ** **** ****** hahahaha* ** ********* ***** ****** ******* ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha ****** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha* *** ******** ***** ** hahahaha* ****** *** *****
  • S SuperKafa:
    ******* hahahaha* ******** ** ***** ********* ***** ********* ******* ******* ***** ** **** hahahaha* ********* ********* ** *** ** *** ********** ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* **** ***** ***** * ******* *** ***** ***** ********* ***** * ****** ***** hahahaha ********** ***** ***** *** ***** ******* *** ***** ***** ***** **** ***** ****** ********** ******** ***** ***** ***** ***** ** *****
  • S SuperKafa:
    *** **** ******* **** ******* *** hahahaha **** ******** hahahaha**** ****** **** **** **** hahahaha**
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* **** hahahaha* ** *****
  • S SuperKafa:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** **********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** ********** **** ****** ***** *****
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
    * ** ****** ****** *** ****** ****** hahahaha* ********* ****** hahahaha* *********
  • S SuperKafa:
    +1
  • S SuperKafa:
    ******** ********* hahahaha*** ****** ******
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* ****** **
    ErdemRS6 ErdemRS6: ********* ****** **