Sistem

İmam

Üye
Hiç tecrüben yoksa An serisine bulaşma auto yapacaksın bide en ufak hatada bitki strese girrer ama ben detaylı öğrenirim çok gübrenin çok hasat olmadığını biliyorum dersen ilk seviye gübrelerini yazayım
Sensi grrow a/b
Sensi bloom a/b
Carbolad (bud candy)
Big bud
Cal mag extra
Vodoo Juice
B52
Overdrive
Flawles finish
Revive (stres giderici)
Kimyasal gübrede ben karbon kullanmıyorum ilk 2 growumda kullandım sonra gerrek duymadım
Ama elimde terrabloom carbon filtrre var bence başarılı bir ürün
200x200x200 çadıra karbon filtre önerin varmı Başkan sponsordan baktımda aşırı pahalı ya

Hps lamba için sorunlar bitkinin işi stresin ışık stresi olmaması için iyi bir. Elektronik balast iyi bir cool tube lazım Philips markası güzel diyor arkadaşlar. Öneririm ama 1000 watt cekegeni elektriği ona göre hessplarsin.

İmam

Üye
Hps lamba için sorunlar bitkinin işi stresin ışık stresi olmaması için iyi bir. Elektronik balast iyi bir cool tube lazım Philips markası güzel diyor arkadaşlar. Öneririm ama 1000 watt cekegeni elektriği ona göre hessplarsin.
Valla Başkan @Canna reis ışık önerisinde bulundu ve gayette iyi olduğunu söyledi ona güvenip onun dediği ışığı kurmaya karar verdim

C

Canna

Guest
@İmam @Eimal kankaya sor o benim önerdigim bu isiklrarla hasata geldi, sor bakalim kizlar nasil. Ayrica daha nikini hatirlamadigim bir cok kanka kullaniyor.Hepsi menun gelismaden

İmam

Üye
@İmam @Eimal kankaya sor o benim önerdigim bu isiklrarla hasata geldi, sor bakalim kizlar nasil. Ayrica daha nikini hatirlamadigim bir cok kanka kullaniyor.Hepsi menun gelismaden
Kesinlikle haklısın üstad formda ışık konusunda en iyi isimlerden birisi olduğun belli,çadır ölçüsüne net şekilde karar verdikten sonra yine kapını çalacağım zaten

C

Canna

Guest
Cadirida kendin yap, cok ucuza mal edersin. 5000 tl lik bir cadiri 600-700 tl ya yaparsin.

C

Canna

Guest
Tabiki var,krokideki gibi,2X4 cm lik citalardan iskeletini yaparsin,istedigin büyüklükte, disini incestrofor,oluklu mukkavva vs. kaplarsin. Icini maylar film, fan delilerini acarsin. Giris kismina siyah kumasin icine maylar film dikersin, rulo perde gibi . al sana kabin.

C

Canna

Guest
Mylar filimin eni 120 cm ona göre kabin büyüklügü secersen icini kaplamak kolay olur.

İmam

Üye
Tabiki var,krokideki gibi,2X4 cm lik citalardan iskeletini yaparsin,istedigin büyüklükte, disini incestrofor,oluklu mukkavva vs. kaplarsin. Icini maylar film, fan delilerini acarsin. Giris kismina siyah kumasin icine maylar film dikersin, rulo perde gibi . al sana kabin.
Çok sağol Başkan valla çok yardımcı oldun bana,ben hemen bi fiyat alayım

Eimal

Müptezel
Abim sağolsun, yönledirmesi ile yapyık ışığı, full spektrum 1mt2ye yetecek ışığı kablosu vidasına kadar 750₺ hallettik. Hasata yakınım, gayette memnunum.

C

Canna

Guest
@Eimal, isiklari nasil yerlestirdigini resimden gördüm, lütfen bir dahaki growa resimdeki yerlestir isiklari, o zaman sikintisiz 1500 umol/s de yakaliyacaksin diye düsünüyorum.

Eimal

Müptezel
C

Canna

Guest
Bak linkte bi sürü var, sec bir tane 200-250 tl civarinda hepsi is görürür .daha 1 ay önce 150-160 tl idiler.

Woppy

Ordinaryüs
@Eimal, isiklari nasil yerlestirdigini resimden gördüm, lütfen bir dahaki growa resimdeki yerlestir isiklari, o zaman sikintisiz 1500 umol/s de yakaliyacaksin diye düsünüyorum.
Abi bu sekilde tohumdan hasat kadar calıstrcakmıyız her rengi yoksa ilk bir ay sadece mavi mi olcak ? Olurya ışıklarımızda sıkıntı olur dekan bu sistemi toparlarım uygun sekilde. Nası kullanacagımızıda ustasından öğrenelim demi abi

Grow Muhabbetleri
Help Users
    I isoT: ****** ** ******** ******