Soru :indoor kullanım için kar suyu faydalı mıdır zararlı mı?

Lowmembers

Müptezel
Ben beslenme için sadece yağmur suyu ve kar suyu kullanıyorum o kadar ki flush için ziyan etmiyim dedim ama flush ı da onunla yapıcam karar verdim
Bende flush icin harcamak istemedim ama flavless den sonra oda dicakliginda kar suyuyla bi flush çaktım bro. 5 gün oldu daha jala bitkiler bir tek yaprak sarsrtmadi. Flavless finish acaba gubre mi barindiriyor?

Lowmembers

Müptezel
Aynı düşünüyorum son bir aydır kullanıyorum yağmur suyu şimdi de kar topluyorum
Kanka ben 2 yıldır kullaniyorum ve insanlara da het firsatta bagirjyorum .d mucizevi bir saf su bu kar ve yagmur. Yagmur suyuyla sulayaca kar suyuyla flushlayacan. Gubreyi idtedigin oranda vermene firsat tanıyor bu saf sular. Ben cok seviyorum biriktirip jullanmayi. Nescafe ve çayımı dahi kar suyu ile yapiyorum. Cesmeden akan su cok kirecli cunku. Nem makinelerinde kullanamıyorum bu suyu heryer kirece bulanıyor..

LanternGarden

Yeni üye
Kanka ben 2 yıldır kullaniyorum ve insanlara da het firsatta bagirjyorum .d mucizevi bir saf su bu kar ve yagmur. Yagmur suyuyla sulayaca kar suyuyla flushlayacan. Gubreyi idtedigin oranda vermene firsat tanıyor bu saf sular. Ben cok seviyorum biriktirip jullanmayi. Nescafe ve çayımı dahi kar suyu ile yapiyorum. Cesmeden akan su cok kirecli cunku. Nem makinelerinde kullanamıyorum bu suyu heryer kirece bulanıyor..
Selam dostum bu söylediğine istinaden,dışarıdan saf su alıp bitkilerimize bol gübre ile verip daha çok gelişmelerini bekleyebiliriz.

İstanbul

Müptezel
Kar suyunun ph değeri 0 mı kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
  • Houp53 Houp53:
  • S SuperKafa:
    ** ***** *** ******** hahahaha ****** **** *** ******** ***** hahahaha***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ***** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ****** ***** **** ******** ***** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******** ******* ** **** **** ***** ***** hahahaha* ***** ********* ***** ********** ********** **** ***** ** **
  • istr istr:
    hahahaha*** ******** ******** ********* ******* ***** ******* *****
  • istr istr:
    ****** ***** **** ********** ********** ******** hahahaha** ********* ***** ********* ********* ********** ******** ********* ******* ****** hahahaha ******

• Z zanova:
    ******* ********* ** *** ***** hahahaha** ******* ******** **** *** *** **** ******* ****** ******* ***** hahahaha**** *** ******* *** ** ********
  • Z zanova:
  • S SuperKafa:
    ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******
  • H happyworld:
    *** ******* ******* ******* **** *** ***** ******** ********** ******** ** ******** ******* *** *** ******* ********* **********
  • H happyworld:
    **** *** *** hahahaha** * ***** ** ***
  • H happyworld:
    hahahahahahahaha
    H happyworld: hahahahahahahaha