Sponsordan ışık alındı. yardımlarınızla tüm setupı kurmaya hazırım

VendettaX

Ordinaryüs
Veg döneminde kalsiyum ve magnezyum çok önemli kanka eksiklik yaşarsa karşılanması gerekiyor biobizz calmag 250 ml çok ucuz ve güzel malzeme ona bı bak araştır ilk gübreyi genelde 15 günlükken callmag ile başlıyoruz yeni yaprak üretimi vs rol oynuyor önemli elemntler al bence

Kansaskrazy

Yeni üye
Veg döneminde kalsiyum ve magnezyum çok önemli kanka eksiklik yaşarsa karşılanması gerekiyor biobizz calmag 250 ml çok ucuz ve güzel malzeme ona bı bak araştır ilk gübreyi genelde 15 günlükken callmag ile başlıyoruz yeni yaprak üretimi vs rol oynuyor önemli elemntler al bence
Tamamdır kanka harikasın.
Peki köklendirici almasam olur mu

kanka öncelikle sağlıklı bitkilerin, bol hasadın olsun, bir şey soracağım ışığı nakit verip kargo şubesinden mi aldın yoksa karttan mı geçtin

Nazim_Red

Doktor
Arkadaşlar herkese merhaba sonunda sponsordan ls evo 340w'ı sipariş geçtik @istr indirim için teşekkür ediyorum.
arkadaşlar 2-3 photo için yetecek bir sistem kurmak istiyorum. Öncelikle:
Kabin ebatlarını nasıl ayarlayayım?
15LT bez saksı (x2-3) yeterli gelecek kanısına vardım okuğum konulardan.
Önereceğiniz boyutlar doğrultusunda havalandırma hesabı için yardıma ihtiyacım olacak.
Toprak ve saksı alacağım birazdan yaşadığım yer sebebiyle internetten almam gerekiyor, ne tavsiye edersiniz?
bloom ve veg dönemindeki ışık mesafesini nasıl ayarlamalıyım?

şimdiden yardımlar için teşekkür ederim
Hayırlı olsun growun bir tane de mini pc fan temin edersin, bez saksıya yandan vurdurmak için, çok faydası oluyor köklere hava ulaşması ve kurumayı hızlandırmada

Kansaskrazy

Yeni üye
kanka öncelikle sağlıklı bitkilerin, bol hasadın olsun, bir şey soracağım ışığı nakit verip kargo şubesinden mi aldın yoksa karttan mı geçtin
Havale geçtin dostum, teşekkür ediyorum 1-2 eksiğim kaldı hala başlamadım ben de
Hayırlı olsun growun bir tane de mini pc fan temin edersin, bez saksıya yandan vurdurmak için, çok faydası oluyor köklere hava ulaşması ve kurumayı hızlandırmada
2-3 tane var elimde kabini kendim yapacaktım osb almaya gittim 2.800tl fiyat çıktı malzemelere vazgeçtim bez kabin alacağım istr önermişti yukarı da

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    * ******** hahahaha* ****** ******* ******
  • A ax-b:
    hahahaha **** ****** **********
  • A ax-b:
    *** **** ***** ***** ****** hahahaha ******** *********
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** ******* ******* *** * ****** ***** ******* * ****** ****** ******* * ****** * **** hahahaha ****** ******* **** ** *** ****** hahahaha* ** ***** ***** *** ***** ******* ***** ****** ********* ******* *** ********* hahahaha*** **********
    ***** hahahaha ********* **** *** ***** **** ******** * ** ********** ******** ****** ****** *** ******* ***** ***** hahahaha ******* ********* ***** ***** ***** ***** hahahaha
    * **** ** ***** ****** hahahaha ********** * **** **** ** ******* ***** ********* * ****** ****** ***** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha* *****
  • New Rookie New Rookie:
    *** ** ****** ****** ****** ** **
    **** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    ***** hahahaha ***
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    **** *** ********** ****** **** hahahaha* hahahaha*****
    *** ****** ***** hahahaha* ******
  • New Rookie New Rookie:
    *** **** ****** ********* ********** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    **** ***** hahahaha** ***** *** ******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** ******* hahahaha ***** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • weedtr weedtr:
    ** hahahaha ******** ***** ********** ***** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • weedtr weedtr:
    ******** ***** hahahahahahahaha **** ***** *****
    ****** **** ********** *** ******** ***** hahahaha ** ****** *** **** *** hahahaha* ****** hahahaha* hahahaha**** ******** ***** hahahaha** ***** *** ******
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ****** **** ********** *** ******** ***** hahahaha ** ****** *** **** *** hahahaha* ******...